חיבור חשמל של 20 פין ללוח בעל חיבור 24 פין (DFI LANPARTY) - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור חשמל של 20 פין ללוח בעל חיבור 24 פין (DFI LANPARTY)

Jack_g

Recommended Posts

טוב אני לא יודע מי זה דרור ???.

בכל מקרה הבאתי מתאם ויש לו תוספת שהולכת מה הקצה של ה24פין שמתחבר למולקס רגיל בספק לתוספת מתח ככה שנראה לי לא אמורה להיות בעיה כי ישנה תוספת מתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אטב אז חיברתי את המתאם ושום דבר לא השתנה עדיין יש לי את הבעיה של המאווררים שהם לא מתפקדים במהירות שהם צריכים ולפעמים בכלל כבים.

יש לי ספק נוסף פה זמני 430TR2 של שהוא 24פין אמיתי אני יבדוק אותו היום בערב ונראה אם זה עובד איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בביוס יש אפשרות שהמאווררים יפסיקו/יסתובבו לאט בטמפ' נמוכות

תבדוק שלא זאת "הבעיה" שלך

חח זאת באמת הייתה הבעיה שהוא היה מוריד לי את המהירות של המעבד וזה שאחד ה SF2 היה נכבה אז הבעיה הייתה שהחיבור שאליו מתחבר הפוטנציאומטר היה דפוק וכשהלחמתי אותו מחדש הכל עובד בסדר (מבחינת המאוררים) עכשיו נתקין ונראה אם הכל תקין.

אולי באמת לא אצתרך להחליף ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הDFI Lanparty Ultra-D NF4 עם ספק HEC AR-T300W עובד כבר חודשיים בלי שום בעיות.

אפילו הרצתי את המעבד מעל ל2800Mhz ואין שום בעיות , הספק החזיק את כל המערכת הזו ועוד X800GT והמתחים היו בתחום הנורמאל כמו ספקים יקרים בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו הרצתי את המעבד מעל ל2800Mhz ואין שום בעיות , הספק החזיק את כל המערכת הזו ועוד X800GT והמתחים היו בתחום הנורמאל כמו ספקים יקרים בהרבה.

ה HEC הזה הוא 20פין אני מבין כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יקרה אם אני יחבר ספר פשוט עלה 100 ש"ח של "500" וואט

ללוח עם מחבר 24 פינים (GigaByte 8I954GMF) ?

חן

לא חכם בהתחשבות באופציה שאתה מריץ D על זה ובהתחשבות בחלוקת ריילים שיכולה להיות מאוד מזוויעה במקרים מסוימים

וגם בהתחשבות בעובדה שספק כזה הוא חסר הגנות והקפיצות מתח שלו יכולות להיות מזוויעות מדי

ובהתחשבות בעובדה שאחרי כל סערת ברקים אתה תמצא את עצמך רץ לבדוק שהמחשב שלך עדיין פועל

ה HEC הזה הוא 20פין אני מבין כן?

כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם או בלי מתאם ל 24 פין? כרגע אני עובד עם מתאם והמחשב עובד טוב אבל לפי מה שהבנתי המתאמים האלו עושים רק נזק אז מה אתם אומרים להוריד אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...