חיבור חשמל של 20 פין ללוח בעל חיבור 24 פין (DFI LANPARTY) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור חשמל של 20 פין ללוח בעל חיבור 24 פין (DFI LANPARTY)

Jack_g

Recommended Posts

הרכבתי את המחשב ואז כשאני בוא לחבר את הקונטקטור חשמל אני רואה שהחיבור ב DFI NF4 ULTRA LANPARTY הוא 24 פין והספק כוח שלי שהוא קנוי רק לפני 3 חודשים (THERMAL TAKE 480W SILENT 2 FANS PFS) בעל חיבור 20 פין, לא ידעתי שיש לוחות לAMD בעלי חיבור 24 פין אני יודע שאינטל 775 כולם באים עם חיבור כזה אבל אפשר פשוט לחבר את ה20 לצד וזהו הכל עובד.

רציתי לשאול אם אפשר לעשות את אותו הדבר עם הלוח הזה כי אני יודע שזה לוח שמספק המון מתח ובנוי במיוחד לזה.

או שעדיף לקנות מתאם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות להשיג מתאם אבל ממש ממש לא מומלץ לעבוד איתו!

תכנס לפורום של DFI (בכתובת:www.dfi-street.com ויש לך שם את האזהרה הארוכה על ספקים במיוחד על ה24/20 PIN

נשאר רק להחליף ספק

לפי דעתי גם לא שווה להסתכן ולראות אם המתאם עובד, חבל על המערכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הדבר הזה אני בשוק!!!

לפי  שלושה חודשים קניתי בזיגזג ספק של 480W עלה לי 400 או יותר שקלים והוא ספק מצויין מה אין שום דרך אחרת איכשהו לעבוד איתו?

וכן ראיתי שזה מה ה ADMIN אומר אבל הספר הזה מאוד איכותי מה אני יעשה איתו אם אני יקנה אחד חדש מה הוא סתם ישכב :(((

עריכה: מה יכול לקרות אם אני כן יחבר את ה20 פלוס מתאםפין פלוס ה מולקס ו ה מרובע וה חיבור של כונן דיסקטים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי באמת, אתם מדברים שטויות, חבר שלי עובד עם הלוח הזה בכיף עם HEC 300AR-T על 20פינים והכל עובד כמו שצריך, חבר אחר עובד על K8N NEO 4 PLAT גם עם 20 פינים TT 360W והכל עובד כמו שצריך וגם האוברקלוק, חבר שלי עם הHEC עובד עם המחשב על קבוע יום יום על 300X9 ב2700MHZ כבר למעלה מחודשיים. והכל טס ואין בעיות בכלל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא המתאם הזה לא עושה טוב לא לספק ולא ללוח, מכיוון שהספק לא אמור לעבוד עם הריילים האלו הנוספים, הלוח לא חייב אותם, ללוח מספיק 20 פינים, ה4 הנוספים לפי מה שהבנתי הם רק בשביל .

ועוד פעם לאלו שלא באמת יודעים מה הם אומרים, ה4V לזיכרונות לא קשור בכלל לספק כוח, זה סך הכל מתח! זה לא קשור לוואט או זרם(אמפר).

בקיצור, הTT480W שלך יהיה מעל ומעבר. אל תדאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אומרת שאם אני לא מתכוון בכלל לעבוד עם שניי כרטיסי מסך אלה רק אחד שהוא X800GTO אני בכלל לא צריך ואני יכול לעבוד רגיל ולעשות OC?

עוד חוות דעת בבקשה במיוחד מאנשים שיש להם את הלוח הזה.

תודה.

עריכה: הנה נראה לי זה דווקא כן בריא לספק מה אתה אומר STINGER?

http://www.ocztechnology.com/images/products/accessories/b/Boostercables.jpg

זה BOOSTER ולא סתם מתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה החלטתי לשמוע בעצה שלך ולחבר את כל החיבורים ובמקום ה 24 פין לחבר רק את ה20.

כרגע מחוברים אליו הרכיבים הנ"ל:

Venice E6 3000

Western Digital 200gb ata 100

western digital 250 Gb SATA II 16mb cache

nec 3540

toshiba X16

VGA CARD 6200PCIEX זמני עד שה X800GTO יגיע.

2 מאווררים80מ"מ TT SF2 מאחור

2 מאווררים 80מ"מ ג'נריים מקדימה

מאוורר AEROCOOL 80 בדלת

מאוורר 120MM על ה XP120

מה שקורה זה שהמחשב נדלק אבל המאווררים מתחילים להשתגע פעם ה 120 עובד מהר ואז עוצר פעם הוא עובד וה SF2 80 עוצרים ולפעמים ביחד קיצר רואים שיש בעייית מתח.

מחר אני יביא מתאם ג'נרי ונראה אם לא נראה לי אני יהיה חייב להוציא עוד כסף על ספק.

אגב איזה ספק כדי אם כבר אני קונה 24 פין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות אומרים פה הלוח יעבוד ובגדול!

אני עובד עם ספק 20 פנים ומתאם ל24 והמחשב עובד כמו גדול בOC דיי חזק (תראו חתימה) וגם לכרטיס מסך... ומחובר לכרטיס מסך פלטייר(שהו לוקח לבד 80וואט) והמחשב עובד כמו גדול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כול הכבוד לגיא (STINGER) ובאמת יש כבוד, עוד לפני שקראתי והשכלתי הוא היה אחד מהאנשים שלמדתי ממנו המון.

עם הצהרה כזו של DFI על ספק 20PIN ללוח 24PIN לא הייתי חושב פעמיים, הדבר היחיד שהייתי מחבר זה רק 24PIN ולא מסכן את הלוח או את הרכיבים שעליו!

אז סבבה - לחלק עובד ועובד מצויין אבל לא הייתי מהמר על זה, אם כבר משקיעים במחשב במחיר כזה אין טוב לסכן את זה!

פשוט תגלשו בפורום של DFI ותראו את התגובות של Angry_Games (עובד רשמי של DFI שעונה על שאלות בפורום) לגבי הPSU בלוחות NF4

המלצה אישית - השקעת על מחשב, תשקיע גם על הספק כדי שכול המחשב לא ילך איתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות אומרים פה הלוח יעבוד ובגדול!

אני עובד עם ספק 20 פנים ומתאם ל24 והמחשב עובד כמו גדול בOC דיי חזק (תראו חתימה) וגם לכרטיס מסך... ומחובר לכרטיס מסך פלטייר(שהו לוקח לבד 80וואט) והמחשב עובד כמו גדול!

איזה ספק יש לך או שפיספסתי או שלא כתבתה בחתימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...