מחפש אנטי-וירוס טוב. - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אנטי-וירוס טוב.

tulz

Recommended Posts

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבעיה היא ותקנו אותי אם אני טועה שקיים צורך הכרחי לחבילת הגנה שתספק בנוסף לאנטי וירוס פיירוול מה שנוד וקספרסקי לא מכילים ....

firewall בניפרד!!!

ודרך אגב לקספרסקיי יש פייראול "Kaspersky Anti-Hacker"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ,למה בכלל צריכים פיירוול?

מה הצורך?

זה שטויות,פעם עוד היה צריך היום כבר הפיירוול מוריד מהביצועים ולוקח המון משאבים ,אני ממליץ לך על קספרסקי ,יש לו הגנה גם ממתקפות מובנה בתוכנה עצמה.........למרות שאני בעצמי משתמש בNOD 32 (רק בגלל שהוא לא תופס הרבה זיכרון) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגנה של האנטי וירוס מוגבל לוירוסים ותולעים, זה לא פיירוול.

ואם אין לך פיירוול המחשב שלך פרוץ כמו זונה, אני מתערב שכבר פרצו לך אליו כמה פעמים.

אהבתי תדוגמא :)......בכל מקרה,לא ! לא פרצו לי למחשב,גם לא יפרצו,בוא תיתן לי סיבה למה שמישהו יפרוץ לי למחשב מכל מיליוני המשחבים בעולם?

פעם אנשים היו פורצים למחשבים ביתיים בשביל לקחת תוכנות וכו.....היום כבר הכל זמין,ולמה שייפרצו לי למחשב,מה אני מודיעין ?

הבית הלבן?

אנשים מחפשים לפרוץ לפנטגון ,לא לאיזה בנאדם מיפו.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה שאמר מה רע בנורטון...

אם אתה חושב שנורטון מגן עליך - אתה חי בתחושת ביטחון מדומה :P

מאיפה אתה מפליץ את הדברים האלה?...

אני לא יודע מה אתך אבל אני מדבר מניסיון של איזה עשר תוכנות!

ביננהם נורטון ,פאנדה ,קספרסקי ,נוד, ביט דיפנדר ועוד כמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הבאת את הבלבולי ביצים האלה?

אל תזרוק דברים באויר יא קשקשן.

קראתי ראיון שתורגם לעברית על ידי מתרגם מקצועי שבו המנכ"ל עצמו סיפר שנוד יותר טוב מהאנטי וירוס שלו ושהוא לא מחפש להתחרות בו.

לזה שאמר שאף אחד לא רוצה לפרו. לו למחשב: אתה חי באשליות. וקראקרים רציניים לא יפרצו לך למחשב להם אין באמת מה לחפש אצלך (חוץ מלאכסן וורז ), צודק, אבל מה בקשר לילדוני הסקריפט? אתה לא יודע כמה אנשים יתלהבו מעצמם כשהם יפרצו לך למחשב.

ומה לגבי תולעים? אנטי וירוס לא תמיד יכול להגן עליך מהן, בשביל זה צריך פיירוול.

נורטון הוא אנטי וירוס סביר, רק חבל שהוא כבד כל כך וכל העולם משתמש בו. NOD 32 כוללת הרבה יותר אפשרויות, והממשק הוא הטוב ביותר שראיתי עד היום. זה פשוט מיועד למקצוענים ולמביני דבר, מתחילים צריכים ללכת על פתרון אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי ראיון שתורגם לעברית על ידי מתרגם מקצועי שבו המנכ"ל עצמו סיפר שנוד יותר טוב מהאנטי וירוס שלו ושהוא לא מחפש להתחרות בו.

אתה ממשיך? איזה קשקוש מוחלט.

יש לך ראיות/לינק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...