מהיום : HOT תציע 1 מגה upload באינטרנט בכבלים, ו512 Upload במחיר שפוי! (יחסית) - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהיום : HOT תציע 1 מגה upload באינטרנט בכבלים, ו512 Upload במחיר שפוי! (יחסית)

KvodHagab

Recommended Posts

רגע... מה שאתה אומר שאני עכשיו יכול לקנות SWITCH ולחבר אותו לTerayon שלי ויהיה אפשרות לגלוש באינטרנט במחשב השני בלי ראוטר וגם הוא יקבל כתובת IP אמיתית??

אם אתה מחובר עם חיבור קבוע ללא חייגן אז כן!

אם לא אז תתחיל לריב עם ספק האינטרנט שלך או שתעבור לבזק בינלאומי. (שנותנים חיבור קבוע בתור ברירת מחדל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רגע... מה שאתה אומר שאני עכשיו יכול לקנות SWITCH ולחבר אותו לTerayon שלי ויהיה אפשרות לגלוש באינטרנט במחשב השני בלי ראוטר וגם הוא יקבל כתובת IP אמיתית??

לא רק לסוויץ'... אצלי בדירה אני מחובר למודם דרך הרשת, והשותף שלי מחובר אליו דרך ה-. כל אחד מקבל כתובת IP משלו, ואפילו יש דרך המודם!!!

מה שמעניין אותי זה איפה נעלמו כל אלו שירדו על הכבלים שבוע שעבר:

אני לא מבין למה לעזאזל HOT לא נותנת שירות אחר, איך זה יכול להיות שחברה מתחרה תתן לך בדיוק של אחד לאחד אותו שירות מזדיין על תשתית אחרת בכלל ובאותו מחיר, מישהו מוכן להסביר לי את זה ?

שילכו להזדיין כולם :2gunsfiring: גם כן משרד התקשורת בארץ ... איזה זבל של תחרות יש פה, כלכלה חופשית עלק... שני מונפולים שנותנים לך בדיוק אותו דבר באותו מחיר, אפשר פשוט לעשות אנדנדינו וללכת על ADSL או כבלים, מזה משנה לעזאזל ? מדינה מפגרת :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד M0sh אתה כזה משועמם שאין לך מה לעשות בחיים חוץ מלבדוק מה שאנשים כתבו..

ואוו אז כתבתי במקום 256 ביט 32 בייט (שזה בדיוק אותו דבר). ואוו איזה סיפור... שניה אני בודק אם Ynet פירסמו על זה כתבה..

אני מציע לך למצוע עיסוק שיתן לך משהו בחיים שיעסיק אותך מלכתוב שטיות.. כל כך מפריע לך.. תתאפק תנשום עמוק ושכח מזה..

יאללה איזה משועמם :bash:

*עדיף 2 מגה עם העלאה של 1 מגה (ביט). מאשר 5 (ביט)מגה והעלאה של 32 קילו בייט (256 ביט).

עכשיו מרוצה :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע הזמן שהיה יותר מהיר אבל 2 מגה זה כלום

לי יש 5 מגה וזה ממש טס אני מוריד קבצים במהירות של 600-670

וואו.אין טעם ביותר ממגה וחצי בהורדה.וגם להוריד 600-700 זה רק מאתרים ולא בתוכנות שיתוף.אולי רק ב DC אתה מגיע למהירויות כאלה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, מישהו יכול לעשות לי קצת סדר?

Mbps = Mbit, נכון?

כמה קילובייט (Kilobyte) שווים ל- Megabit אחד?

אם מציעים הורדה של 5 מגה, אז אומר שהם מציעים הורדה בפועל של (XXX) קילובייט לשנייה?

אם הם מציעים העלאה של 256K, אז מה זה אומר?

תודה מראש. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בייט = 8 ביטים (הגדרה)

חבילות מתפרסמות בביטים לשניה Mbps (קסל"ש).

כדי למצוא את המהירות האמיתית שבה אתה תוריד (אגב, זאת אומר מהירות, הדבר דומה למיילים לשעה לעומת קמ"ש) תחלק ב8.

כלומר, חבילה של 5 מגהביט לשניה תתן לך מהירות הורדה של 625~ קילובייט לשניה.

256קילוביט == 32 קילובייט לשניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...