מהיום : HOT תציע 1 מגה upload באינטרנט בכבלים, ו512 Upload במחיר שפוי! (יחסית) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהיום : HOT תציע 1 מגה upload באינטרנט בכבלים, ו512 Upload במחיר שפוי! (יחסית)

KvodHagab

Recommended Posts

טוב גם אני מתחיל לחשוב לעבור לHOT כמה שאלות:

1.החלפתי מודם אז יש לי התחייבות לבזק מה אני אמור לעשות?

2.אפשר לחבר HOT בלי HOT בבית? (יש לי YES)

3.שמעתי שלHOT יש מודמים ענקים זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סוף סוף המהפך מגיע ! :yelclap: :yelclap: :hi::yelclap: :yelclap: הגיע הזמן שיבינו כל הספקיות שה UPLOAD הוא שם המשחק ולא הDOWNLOAD !

מעכשיו נותר רק לתת לזמן לעשות את שלו עד שמחירים ירדו לגבול הנורמלי וכמובן גם עם הזמן החבילות יגדלו בכיוון הזה ומי יודע אולי נזכה לראות עוד בחיינו יחס שווה להורדה והעלאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב גם אני מתחיל לחשוב לעבור לHOT כמה שאלות:

1.החלפתי מודם אז יש לי התחייבות לבזק מה אני אמור לעשות?

2.אפשר לחבר HOT בלי HOT בבית? (יש לי YES)

3.שמעתי שלHOT יש מודמים ענקים זה נכון?

1. תבדוק מה הקנס, למרות שאני ההיתי נשאר בתוך ההתחייבות עד שהיא נגמרת.

2. כן אפשר...

3. שטויות, יש מודמים מעולים של מוטורולה כדוגמת הSB4100/4200/5100, עולים על כל מוזם ענקי ומאפן של ECI (המוטורולות קטנים יותר)

אגב

רק אל תהפכו פתאום ליחצ"נים של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הופהההההה כל הכבוד להם !!!

זהו מעכשיו יווצר פה שרשרת של תגובות בין חברה לחברה על הורדת מחירים והעלאת מהירויות !

אני לצערי מסיבות שונות נשאר בבזק מקוה שהתגובה שלהם תגיע בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תבדוק מה הקנס, למרות שאני ההיתי נשאר בתוך ההתחייבות עד שהיא נגמרת.

2. כן אפשר...

3. שטויות, יש מודמים מעולים של מוטורולה כדוגמת הSB4100/4200/5100, עולים על כל מוזם ענקי ומאפן של ECI (המוטורולות קטנים יותר)

אגב

רק אל תהפכו פתאום ליחצ"נים של ...

אף אחד פה לא הופך ליחצן של למרות שבאמת מגיע להם כל הכבוד על זה שהרימו את הכפפה ראשונים לתחרות אמיתית

אם זאת בתור לקוח של למשך שנים אני יכול להעיד על כך שפרט לפעם בכמה חודשים שיש כמה בעיות אני מאוד מרוצה עם פינגים נמוכים מאוד ושרות לא רע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכו, עוד מעט בזק ישיקו חבילה זהה -כנראה גם עם מחיר יותר נמוך כי אחרת כולם יעברו לכבלים.

ואז מתקשרים 199 מתחילים לצעוק על הנציגת שירות ויש לך מהיר 1.5/512 ב 90 שקל לחודש! וואלה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה שרוצה להתחבר גם ל yes וגם לאינטרנט ב hot, שידע שזה לא משתלם כי צריך לשלם יותר בגלל זה...

באמת נשמע נהדר upload מטורף שכזה, אבל המחיר לא בשבילי כרגע :P, כשבזק יתנו פתרון נגדי ואז בטח המחיר ירד ואז אני אקפוץ על אחד מהם.

המחיר כרגע באמת נורע (אבל פחות ממה שהיה קודם אז זה שיפור לפחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה שרוצה להתחבר גם ל yes וגם לאינטרנט ב hot, שידע שזה לא משתלם כי צריך לשלם יותר בגלל זה...

איך הגעת לזה ? אני משלם 50 ש"ח בחודש לHOT על חיבור 1.5 מגהביט ומשלם ליס 200 ש"ח בחודש , למה שאני ישלם יותר? אתה חושב שיס יודעים בכלל שאני מחובר לHOT באינטרנט או להיפך? אל תפחיד אנשים סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...