מהיום : HOT תציע 1 מגה upload באינטרנט בכבלים, ו512 Upload במחיר שפוי! (יחסית) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהיום : HOT תציע 1 מגה upload באינטרנט בכבלים, ו512 Upload במחיר שפוי! (יחסית)

KvodHagab

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אני בYES

וגם עם אלחוטית בADSL אז כנראה לעבור לכבלים זה יהיה טיפשי

נקווה לטוב מבזק...אבל במחירים טובים

אבל תכלס הייתי מהראשונים עם ADSL 1.5 ושילמתי 50 דולר לספק ו150 לבזק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגעת לזה ? אני משלם 50 ש"ח בחודש לHOT על חיבור 1.5 מגהביט ומשלם ליס 200 ש"ח בחודש , למה שאני ישלם יותר? אתה חושב שיס יודעים בכלל שאני מחובר לHOT באינטרנט או להיפך? אל תפחיד אנשים סתם.

יס לא יודעים שאתה מובר להוט אבל הוט יודעים שאתה לא מחובר לךהם בטלוויזיה....

וזה לא יעלה לך יותר... פשוט למי שנמצא גם בטלוויזיה בהוט יש הרבה מבצעים... ולמי שנמצא גם בטלפון יש מבצעים אפילו יותר שווים....

מה יותר משפיע על משחקים ברשת? ה UPLOAD או DOWNLOAD?

כל אחר אומר משהו אחר

שניהם... במציאות היום בישראל הDOWNLOAD לא ממש משנה בגלל שהUPLOAD הוא צוואר בקבוק ככה שבגלל הUPLOAD הנמוך זה יהיה ממש לאט אם הUPLOAD יהיה יותר מהיר אז זה ישפיע פחות...

אה ולספק כנראה תשלמו אותו הדבר כי הם לא מגבילים את הUPLOAD ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני פורש מבזק עם לא תיהיה תשובה טובה מבזק ל הוט

אני מניח שלא תהיה מהסיבה שצויינה כבר בתראד הזה,המרחק מהמרכזייה וגם מהסיבה שהמק UPLOAD בADSL הרגיל הוא 1 מגה.

מה יותר משפיע על משחקים ברשת? ה UPLOAD או DOWNLOAD?

כל אחר אומר משהו אחר

UPLOAD.....בכל מקרה שניהם חשובים אם אתה רוצה לשחק כמו שצריך.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יס לא יודעים שאתה מובר להוט אבל הוט יודעים שאתה לא מחובר לךהם בטלוויזיה....

וזה לא יעלה לך יותר... פשוט למי שנמצא גם בטלוויזיה בהוט יש הרבה מבצעים... ולמי שנמצא גם בטלפון יש מבצעים אפילו יותר שווים....

שניהם... במציאות היום בישראל הDOWNLOAD לא ממש משנה בגלל שהUPLOAD הוא צוואר בקבוק ככה שבגלל הUPLOAD הנמוך זה יהיה ממש לאט אם הUPLOAD יהיה יותר מהיר אז זה ישפיע פחות...

אה ולספק כנראה תשלמו אותו הדבר כי הם לא מגבילים את הUPLOAD ....

מה הקשר בדיוק ? אתה חושב שהם לא יבקשו עוד כסף על חבילה יותר "חדשה ומשוכללת" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה .....

האם האפלוד הוא הגורם המשפיע בעצם כאן לגבי פינג נמוך בשרתים בחו"ל !????

בארץ בקאונטר \ באטפילד 2 אני מקבל פינג 20 - 30

השאלה אם רוב התלות של הפינג תלוי באפלוד ולא בDL ......?

האם יהיה לי פינג דומה בחו"ל כאשר אני אעבור לחבילה של 1 מגה ביט העלאה ? או שגם אני חייב עוד הורדה מעבר ל 1.5 שיש לי עכשיו בשביל לקבל פינג טוב בחו"ל

?

נ.ב

לא יותר פשוט לפרוץ את המודם (במיוחד מוטורולות) ולקמבן הורדה \ העלאה כמה שרוצים ??

שמעתי דווקא שהמון אנשים הצליחו ועובד להם יפה ויש המון אתרים בנושא אפילו למודמיי SB למיניהם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה .....

האם האפלוד הוא הגורם המשפיע בעצם כאן לגבי פינג נמוך בשרתים בחו"ל !????

בארץ בקאונטר \ באטפילד 2 אני מקבל פינג 20 - 30

השאלה אם רוב התלות של הפינג תלוי באפלוד ולא בDL ......?

האם יהיה לי פינג דומה בחו"ל כאשר אני אעבור לחבילה של 1 מגה ביט העלאה ? או שגם אני חייב עוד הורדה מעבר ל 1.5 שיש לי עכשיו בשביל לקבל פינג טוב בחו"ל

?

נ.ב

לא יותר פשוט לפרוץ את המודם (במיוחד מוטורולות) ולקמבן הורדה \ העלאה כמה שרוצים ??

שמעתי דווקא שהמון אנשים הצליחו ועובד להם יפה ויש המון אתרים בנושא אפילו למודמיי SB למיניהם ...

מה המודמים של הTRAYON למינהם,אפשרי?

זה נשמע לי בלתי אפשרי בכל דרך של "פריצת המודם" משום שבעצם הספקית היא זו שמגבילה מאצלה את ההורדה ואת העלאה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגעת לזה ? אני משלם 50 ש"ח בחודש לHOT על חיבור 1.5 מגהביט ומשלם ליס 200 ש"ח בחודש , למה שאני ישלם יותר? אתה חושב שיס יודעים בכלל שאני מחובר לHOT באינטרנט או להיפך? אל תפחיד אנשים סתם.

אני לא אמרתי את זה סתם... זה מה שהנציג אמר לי, יכול להיות שאפשר להתווכח על המחיר אבל התוספת הייתה על החיבור לרשת הכבלים עמצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללקוחות הוט / בזק + Yes יש מבצעים אם מתחברים ליותר משירות אחד

כלומר לקוח של ערוצי HOT וגם של טלפון HOT וגם HOT

ישלם פחות מלקוח עם טלפון וערוצי HOT ואינטרנט בזק

ד"א לאנשים כמוני עם מודם ADSL של Alcatel שהוא נפרץ לפרו ולראוטר ואני משתמש בו ברשת עם Switch

יש תחליף אצל הכלבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...