מהיום : HOT תציע 1 מגה upload באינטרנט בכבלים, ו512 Upload במחיר שפוי! (יחסית) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהיום : HOT תציע 1 מגה upload באינטרנט בכבלים, ו512 Upload במחיר שפוי! (יחסית)

KvodHagab

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם הם לא יודעים שיש לך חבילה "חדשה ומשוכללת" אז הם לא יבקשו יותר כסף...

ככה שאם אתה כבר ב1.5 מגה הורדה ואתה עובר לחבילה של ה1.5 עם האפלוד הגבוה אז אתה לא מתקשר אליהם והם לא יודעים...

ודרך אגב אני באינטרנט של הכבלים מאז הניסוי... לא היה לי בכלל בעיות... היתה לי פעם אחת בעיה גדולה שתוקנה אחרי יומיים אחרי שהיה כאן טכנאי כמעט יום שלם עובר בין כל הבתים ברחוב שלנו... אני מרוצה מאוד מהשירות שלהם... במיוחד בחודש האחרון... תנסו להתקשר אליהם אחרי כמה שניות הם עונים... ואני לא מגזים....

נ.ב. אם אתם רוצים להתקשר אליהם אז כדי לדלג על כל ההודעות והפרסומת שלהם פשוט תחצו 1 לעברית בהתחלה ואז 1 לטלווזיה או 2 לאינטרנט או 3 לטלפון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לאכול את החרא של מהחרא של הכבלים.

אתה היחידי שאומר את זה....אני בחיים לא נגעתי בבזק מאז שהפסקתי עם ה ISDN,אלו שסבלו במרוצת השנים משיטות הניצול של בתקופת המודמים (החל מה 14400),יודעים בדיוק מי הם בכל מה שנוגע לאינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

בדיוק.

ןלכן מי ששכח, תראו איך לפני כמעט 4 שנים בזק ניסתה הכל על מנת למנוע מהאינטרנט המהיר להיכנס לישראל בצורה שפויה (הם אפילו הראו התנגדות נחרצת ל-dial up ב-99 ש"ח בחודש (!!)

http://www.hwzone.co.il/articles.php?file=internetisrael_part1_

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אתה היחידי שאומר את זה....אני בחיים לא נגעתי בבזק מאז שהפסקתי עם ה ISDN,אלו שסבלו במרוצת השנים משיטות הניצול של בתקופת המודמים (החל מה 14400),יודעים בדיוק מי הם בכל מה שנוגע לאינטרנט.

מה אתה אומר...

תשאל מומחים בתחום הרשתות והפס רחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל האנשים שמתחילים להתווכח מה יותר טוב כבלים או ADSL תזכרו שהרמת שירות משתנה מאזור לאוזר יכול להיות אזור מסוים שהכבלים יהיו טובים יותר ובאזור אחר ADSL יהיה טוב יותר בדיוק כמו שלחלק מהאזורים מקבלים קצב ושירות שונה מספקים שונים

התשתית לא אחידה בכל הארץ הרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צריכים ליזכור שהמהירות גלישה הורדה קשורה מאוד גם בספק ולא רק בבזק או בHOT והמחירים שלהם לשרות החדש מענינים אותי

מענין כמה יעלה 1.5 סימטרי שזה ישווק כי אני מכיר אחד שעובד במחשבים שיש לו את זה ולפי מה שהוא אמר לי הגלישה שלו מאוד מהירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני משוכנע שלשום ספק לא תיהיה בעיה לאפשר את האפסטרים הגבוה (512 קביט) לכלל הלקוחות והקצב היורד מעולה. 139 ש"ח לתשתית זה סכום הוגן בתור התחלה ואני שוקל בימים הקרובים לנטוש את המדונמים לטובת האפסטרים הזה, סוף סוף אוכל לשדר לחו"ל ב 128-192 קביט לשניה ועוד אוכל לבצע גלישה בשוטף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

לכל האנשים שמתחילים להתווכח מה יותר טוב כבלים או ADSL תזכרו שהרמת שירות משתנה מאזור לאוזר יכול להיות אזור מסוים שהכבלים יהיו טובים יותר ובאזור אחר ADSL יהיה טוב יותר בדיוק כמו שלחלק מהאזורים מקבלים קצב ושירות שונה מספקים שונים

התשתית לא אחידה בכל הארץ הרי

עזוב את התשתית, אני מדבר על שירות.

השירות של HOT, גרוע יותר מהשירות של , לא סתם אלפים עוזבים את הHOT לטובת המתחרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי באיזה איזור

יש לשירות של הוט הרבה מאוד איזורים שונים עם איכויות שונות של תמיכה, מה עוד שבאיזורים שונים יש איכות בכבלים שונה.

עם זאת, אני מעדיף להיות אצל הכבלים מאשר להיות אצל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

012 התחילו בניסוי מסויים.

עד היום הם לא יכלו, ארגוני העובדים ימח שמם וזכרם שיתקו כל מי שהעז להעלות את הרעיון של תחרות (היום זה עוד קיים עם חברת חשמל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לאכול את החרא של מהחרא של הכבלים.

כשרק התחיל להיכנס האינטרנט המהיר בארץ היה לי חיבור אנאלוגי דרך עם הרבה תקלות של ניתוקים וגלישה איטית ביותר (ותאר לך מה זה מהירות איטית בחבילה אנאלוגית איטית), והתגובה של השירות לקוחות של החוצפנים הייתה:

אנחנו מדברים בטלפון והשיחה תקינה אז אין מה לעשות. יש לך בעיות תתחבר לאינטרנט המהיר שלנו ולא יהיו לך בעיות !!

שיא החוצפה!

ומאז ועד היום אני בכבלים (3 שנים +) שכמובן היו עליות וירידות ביחסים שלי עם הכבלים, אבל אני נשארתי איתם עד היום ממספר סיבות:

IP קבוע ללא תשלום, UPLOAD יותר גבוה מבזק (96K מול 128K), ובגלל שיש לי זכרונות כואבים מהשירות של לפני מספר שנים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יתחברתי לADSL שזה רק התחיל וחוץ מהמחיר היקר הכל היה בסדר היום ביגלל שיש לי ואחד מהאחים שלי גולש הרבה אני צריך מהירות יותר גדולה

וביגלל שאני יודע ש1.5 סימטרי פותר את רוב הבעיות שמישפחה שיש לה ניתקלת בהם זה מה שאני מקווה שיקרה תיסתקלו על הפירסומת של בזק

כתוב מהירות הורדה של 5 ואף אחד לא מדבר שם על המהירות שליחה יותר גבוה פי 2

אני בטוח שאנשים שיקנו תשרות הזה יחשבו שה5 הורדה נותן להם תמהירות הזות

כי לצערי רוב האנשים לא מבינים כלום במחשבים והם רואים מיספר וישר נידלקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה אומר...

תשאל מומחים בתחום הרשתות והפס רחב.

אני לא צריך לשאול אף אחד חוץ מאשר את עצמי,אני לא יודע איפה אתה היית,אבל אני התחלתי לגלוש באינטרנט ב 1995 שהמחיר היה פעימה אחת לכל הלילה,שיותר אנשים התחילו לשמוע על האינטרנט, העלו את מחיר הפעימה (נזכיר לכם שפעימה זו שיחת טלפון רגילה),ושעוד אנשים השתמשו באינטרנט הם התחילו לבצע פעימות לילה כמו שאנחנו מכירים אותם היום (פחות או יותר),אני התחלתי לגלוש ב 14400 ואח"כ ב 33600 (לא יכולתי ב 56 כי הטלפוניה שלי הייתה קקה).

באין ברירה ב1996 או 7 עברתי ל ISDN שהיה יותר יקר במהירות טיפה יותר מ 56K (להזכיר לך שכל 1K אז היה בשבילנו ברכה),ומה שעוד אף פעם לא איפשרה ללקוחות רגילים להתחבר ל DUAL ISDN (למרות ששנה שלמה התחברתי כך,פשוט היית צריך להתחבר ולהתנתק כמה פעמים עד שזה תפס...ועד שתפסו אותי :P ).

אז אל תגיד לי לשאול אנשים בתחום,כי אני משתמש בשירות הזה שנקרא והייתי לקוח של כמה שנים טובות,והוא גועל נפש...מאז ש HOT נכנסה לשוק,התנתקתי מה ISDN המחורבן (ותסכימו איתי שהוא היה מחורבן) והתחברתי לכבלים...מאז ועד היום את מספרי הניתוקים אני יכול לספור על יד אחת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...