המפרט הסופי שלי. פתוח לדעות\הצעות\הערות\הארות - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המפרט הסופי שלי. פתוח לדעות\הצעות\הערות\הארות

Black_Citadel

Recommended Posts

CPU : 64 3000+ Venice FSB 512KB L2 Cache Socket 939 E6 + TR2

Motherboard: ?KN8 ULTRA S-939, nForce4U,GBL,SATA II?

Memories: ?512Mb 400MHz Twinmos?  CAS 2.5 X2

Graphic Card: ?Powercolor X800GT 256mb DDRIII PCI-E? (Will get overclocked  :xyxthumbs: )

HDD: "WD1600JS" 160GB / SATA-II / 7200RPM 8MB Cache -Bulk

DVD-Recorder: ?NEC 3540A DVD±RW x16 Dual x8? BLACK

DVD-Rom: Any 16x48 BLACK -ROM  :silly: (כדי לצרוב מדיסק לדיסק וסתם כדי לא לשחוק את העינית של הצורב)

Floppy: ?Teac/SONY 1.44 (Black)?

Case: Sunbeam Samurai BLACK

PSU: FSP 350W LGA775 24pin SATA 12cm FSP350-60THN

Speakers: Altec Lansing ATP3 (תמיד חלמתי שיהיו לי אותם  :lol:)

Monitor: Samsung 793DF BLACK or Infinity 17" (check this out - http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=141627.0)

Mouse: GM-AC OPTICAL 800DPI + + PS2 RETAIL BLACK

Keyboard: KSPכל מקלדת שחורה עד 25 שקל שתהיה ב  :lol: :lol: :lol:

Special Hardware: Sunbeam Chameleon BLACK

עריכה:

קראתי על כך שAMD ואינטל ממליצות שההיטסינק והמאוורר לא ישקלו יותר מ450 גרם, מכיוון שלאחר זמן מה יכול להווצר כימור בלוח האם מה שעלול לפגום בו...

נשמע מעט הזוי אבל נגיד שזה נכון, אולי עדיף לי לקחת igloo 7200light ? הוא שוקל 398 גרם בעוד הTR2 שוקל 457 גרם...  :kopfpatsch:

הTR2 פחות שקט בדציבל אחד ו500 יותר RPM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל נראה בסדר חוץ מהמסך. למשחקים הייתי קונה מסך איכותי יותר כמו זה למשל:

http://web.zap.co.il/model.asp?model_id=4226

אני לא יכול להרשות לעצמי לבזבז עוד כסף  :nixweiss:

עריכה: סטייה קלה מהנושא אבל איזה שפורפרת יותר טובה ? Dyna Flat או Samasung Magic Bright ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את כונן ה הסופר מיותר ואפילו תרד להרדדיסק 80. את הראשון תמיד תוכל להוסיף (למרות שאין שום סיבה. טיעון העינית שטותי במחירים של היום ולאור העובדה שכולם עובדים על הדור הבא במרץ) וכנ"ל לגבי שטח איחסון במיוחד אם יש לך צורב אליו אתה יכול לנקז את הדיסק ביעילות. מסך טוב זה דבר שחי הרבה שנים, שומר על העיניים שלך, תורם הרבה להנאת המשחק ושווה השקעה. אותו הרבה יותר קשה לשדרג או להחליף.

עריכה: מסך זה לא רק עניין של שפופרת. יש הרבה דברים מסביב לשפופרת. אל תקנה מסכים עם שפופרת של. אף חברה לא יכולה לקנות את השפופרת מסמסונג או , ולתת מסך באותה רמה בפחות כסף. שכח מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את כונן ה הסופר מיותר ואפילו תרד להרדדיסק 80. את הראשון תמיד תוכל להוסיף (למרות שאין שום סיבה. טיעון העינית שטותי במחירים של היום ולאור העובדה שכולם עובדים על הדור הבא במרץ) וכנ"ל לגבי שטח איחסון במיוחד אם יש לך צורב אליו אתה יכול לנקז את הדיסק ביעילות. מסך טוב זה דבר שחי הרבה שנים, שומר על העיניים שלך, תורם הרבה להנאת המשחק ושווה השקעה. אותו הרבה יותר קשה לשדרג או להחליף.

עריכה: מסך זה לא רק עניין של שפופרת. יש הרבה דברים מסביב לשפופרת. אל תקנה מסכים עם שפופרת של. אף חברה לא יכולה לקנות את השפופרת מסמסונג או , ולתת מסך באותה רמה בפחות כסף. שכח מזה.

אוקיי... אז איזה מסך איכותי, יותר מכל, בריא לעיניים אתה ממליץ (שיהיה שחור כמובן :P)

בנוגע לכונן , מה אני יעשה אם אני רוצה לדוגמא לצרוב מדיסקים שנגיד ואני ישכיר ? להתחיל להעתיק אותם לכונן הקשיח שלי ? 130 שקל שווים את הטרחה הרבה לדעתי :D

ובקשר להארד דיסק, לא ממש משנה לי הכמות כל עוד זה מעל 80 ג'יגה מה שמשנה לי זה כל הטכנולוגיות שמבלבלות אותי נורא... אני רואה מלא סוגים של INTERFACE:

SATA II

SATA-150

SATA-300

ULTRA-SATA-100

PATA

מה זה לעזעזל כל השמות האלו? חשבתי יש רק IDE, SATA ו SATAII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרי העדיפויות שלך ...אהממממ. לא ראיתי בארץ F700P שחור או VIEWSONIC איכותי בגודל 17" שחור. שים מקלדת חצי שחורה חצי לבנה וזה יוצר רצף ארכיטקטוני עם המסך הלבן אם אתה כל כך רגיש לנושא :smile1:

כשמגבים סרט קנוי : קודם כל מורידים אותו לדיסק הקשיח כדי לבטל את ההגנות, אח"כ מעיפים מה שלא צריכים, אח"כ מכווצים ורק בסוף צורבים כך שהטיעון שלך לא רלוונטי. ממש מיותר ובטח שלא ע"ח רכיבים חשובים או איכותם.

אתה צריך דיסק SATA 2 או SATAII או SATA 300. שלושתם אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרי העדיפויות שלך ...אהממממ. לא ראיתי בארץ F700P שחור או VIEWSONIC  איכותי בגודל 17" שחור. שים מקלדת חצי שחורה חצי לבנה וזה יוצר רצף ארכיטקטוני עם המסך הלבן אם אתה כל כך רגיש לנושא   :smile1:

כשמגבים סרט קנוי : קודם כל מורידים אותו לדיסק הקשיח כדי לבטל את ההגנות, אח"כ מעיפים מה שלא צריכים, אח"כ מכווצים ורק בסוף צורבים כך שהטיעון שלך לא רלוונטי. ממש מיותר ובטח שלא ע"ח רכיבים חשובים או איכותם.

אתה צריך דיסק SATA 2 או SATAII או SATA 300. שלושתם אותו הדבר.

אוקיי תודה קודם כל !!!

ה793DF כל כך "גרוע" ביחס אליהם ? אני אוהב את איך שהוא נראה  :smile1:

הקטע עם הDVD לא הבנתי אבל שיהיה.... חשבתי פשוט צורבים מדיסק לדיסק :S

ומה זה ULTRA-ATA-100? זה מה שרשום על הסמסונג באתר הרשמי שלהם אבל בCOMP-IL רשום SATAII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 793 לא גרוע. הוא אחד הטובים מבין המסכים הזולים. אני הייתי משקיע יותר במסך במחשב למשחקים.

שמע, אתה רוצה הרצאה על כל סוגי הדיסקים שהיו וישנם? אתה צריך SATA2 . מה קשה כל כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 793 לא גרוע. הוא אחד הטובים מבין המסכים הזולים. אני הייתי משקיע יותר במסך במחשב למשחקים.

שמע, אתה רוצה הרצאה על כל סוגי הדיסקים שהיו וישנם? אתה צריך SATA2 . מה קשה כל כך?

אוקיי אני ייקח את עצתך וייקנה מסך איכותי יותר...

אני לא רוצה שום הרצאה, אני רק לא מבין למה גם ה SATA150 וגם הSATA300 וגם הULTRA-ATA-100 מוגדרים כSATAII..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא. ULTRA 100 זה סוג אחד (הכי ישן), SATAI זה סוג שני (יותר חדש), SATAII זה סוג שלישי (הכי חדש). אם לא ברור מהאתר או מההפניות ליצרן, מה בדיוק אתה מקבל, אז דבר איתם בטלפון, תשאל, תוודא, וגם תוודא שמה שאתה סוגר איתם יהיה רשום בפירוט על ההזמנה\חשבונית כדי למנוע אי הבנות.

עריכה: 2 הלינקים הראשונים שנתת אמורים להיות SATA2 לפי מה שרשום באתר. השלישי ULTRA 100.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא. ULTRA 100 זה סוג אחד (הכי ישן), SATAI זה סוג שני (יותר חדש), SATAII זה סוג שלישי (הכי חדש). אם לא ברור מהאתר או מההפניות ליצרן, מה בדיוק אתה מקבל, אז דבר איתם בטלפון, תשאל, תוודא, וגם תוודא שמה שאתה סוגר איתם יהיה רשום בפירוט על ההזמנה\חשבונית כדי למנוע אי הבנות.

אמממממ בסדר אז לפי מה שאני מבין עכשיו -

SATA1 = SATA150

SATAII = SATA300

וכל השאר זה הIDE הישנים

בקשר למסך, בעקרון אני בעד 19 אינץ' אבל אני לא מאמין שאני ימצא משהו ברמה של 793DF/F700P במחירים האלו...

חשבתי על MAG 996PFS שהוא זול מאוד, אבל אני משער שהוא זבל.. אבל בשבילי, אחרי 4 שנים לצד הPROVIEW 986 שלי, כל אחד אחר ייראה לי בטח כמו מרצדס  :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשבה שנייה, ולאור המצב הכלכלי, אני הייתי רואה קודם כל איך מסתדרים העניינים עם ה PROVIEW. אם זה סביל, הייתי שם את הכסף של המסך בצד וחוסך למשהו סבבה. למשחקים באמת עדיף איזה 19" טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשבה שנייה, ולאור המצב הכלכלי, אני הייתי רואה קודם כל איך מסתדרים העניינים עם ה PROVIEW. אם זה סביל, הייתי שם את הכסף של המסך בצד וחוסך למשהו סבבה. למשחקים באמת עדיף איזה 19" טוב.

המשפחה צריכה אותו במחשב למטה... מישהו בפורום מוכר F900P ב850 או 1000 שקל אם אני זוכר טוב אבל שמעתי יש לו הרבה בעיות גיאומטריות :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...