מצלמה של fuji - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמה של fuji

idoyi

Recommended Posts

רציתי לשאול מה אתם חושבים על המצלמות של פוג'י

אני מחפש עד 1500 שקל בערך.. שהזמן השהייה שלה לא יהיה ארוך

רציתי לשאול על הדגמים a350 ועל הe500 מה יותר טוב??

ואם אפשר עוד דגמים אופציונליים העונים לדרישה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שתי המצלמות שהוזכרו באמת הן באמת לא משהו מיוחד (אם כי ל-E500 יש עדשת 28mm שימושית מאוד), אבל יש פוג'י אחרת הרבה יותר מעניינת בתקציב הזה, ה-F700. המחיר שלה ירד מ-2700 ש"ח לפני שנתיים ($600 מחירון בחו"ל) לפחות מ-1200 ש"ח היום, אבל היא עדיין מציעה תכונות מעולות:

1. שליטות ידניות מלאות + פורמט RAW

2. גוף מתכת מסיבי

3. מסך LCD? 1.8 אינצ' עם 134,000 פיקסלים

4. ווידאו באיכות מעולה - 640x480x30fps

5. מהירות גבוהה מהממוצע, אבל לא בסטנדרטים של המצלמות של ריקו.

למצלמה יש חיישן SuperCCD עם 6 מיליון קולטנים, ואיכות שאמורה להיות מקבילה ל-3MP אבל בעצם גבוהה יותר. היא מקבילה, לדעתי, למצלמת 4MP טיפוסית.

ה-F700 היא לדעתי הדיל הכי טוב שיש היום בארץ למצלמה קומפקטית, להוציא את ה-Caplio R1 של ריקו שנמכרת ע"י אחד האתרים ב-1000 ש"ח (!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תביא לו לפני שנתיים למה לא... מזה האינטרפולציה הזאת 6 מגה פיקסלים מ3 ... מקרו מ9 ס"מ קיצר אולי הגוף מתכת טוב אבל זה פשוט לא שווה אתזה... לא שראיתי שמוכרים אותה בכלל אבל לא משנה.

אם אתה ממש צריך זמן תגובה נמוך לך על הריקו R1 או משהו בסגנון ... ואם לא אז יש מצלמות הרבה יותר טובות במחיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תביא לו מצלמה לפני שנתיים למה לא...

באמת למה לא? היא יותר טובה מכמעט כל מצלמה במחיר הזה.

מזה האינטרפולציה הזאת 6 מגה פיקסלים מ3 ...

גם באולימפוס שלי יש מצב אינטרפולציה. נראה לך שאני משתמש בזה?

וסתם לידע כללי, הרזולוציה לא נקבעת רק לפי מספר ה-MP, אלא גם לפי כמות הקולטנים. תראה למשל את התמונה הזו שצולמה ב-3.4MP במצלמה עם עשרה מיליון קולטנים. יהיה לך קשה מאוד למצוא באיכות כזאת ממצלמות 8MP (רמז: רזולוציה זה עניין יותר מורכב ממה שאתה חושב).

מקרו מ9 ס"מ

א. לא ראיתי שפותח הדיון ביקש "מקרו קרוב במיוחד".

ב. איזה מצלמות במחיר הזה עם מפרט כזה מציעות מאקרו קרוב יותר?

קיצר אולי הגוף מתכת טוב אבל זה פשוט לא שווה אתזה...

זה לא רק הגוף, זה גם שאר התכונות.

לא שראיתי שמוכרים אותה בכלל אבל לא משנה.

בטח שלא ראית. עד לא מזמן ביקשו עליה מחיר מטורף שאף אחד לא הסכים (ובצדק) לשלם, אבל בפחות מ-1200 ש"ח היא פשוט מציאה לא נורמלית.

אם אתה ממש צריך זמן תגובה נמוך לך על הריקו R1 או משהו בסגנון ... ואם לא אז יש מצלמות הרבה יותר טובות במחיר הזה.

איזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדרישות של פותח התאר'ד הפוג'י והריקו הכי מתאימות לו.

יש לך עוד דרישות מסויימות מהמצלמה מלבד המהירות?

מגה פיקסל? , זווית רחבה , זוום וכו' וכו'...

אתה נעול על פוג'י?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את האי95 ... ואני לא יודע מי הכניס לך לראש שהזמן תגובה שלה זה "נצח" , כי זה ממש לא נכון ... אז בהשוואה לריקו היא איטית נכון , אבל בשאר התכונות היא עוברת בהרבה את המתחרות ובמחיר הזה דווקא זאת מציאה.

ד"א התמונה של התרנגול ..אנחנו מדברים פה על מצלמות קומפקטיות ואתה דוחף תמונה של dslr עם עדשת מקרו , המממ מה הקשר? ברור שהאיכות טובה יותר מאשר איי70 עם אותו מספר של מגה פיקסלים... כי החיישן הרבה יותר טוב ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את האי95 ... ואני לא יודע מי הכניס לך לראש שהזמן תגובה שלה זה "נצח"

הדיליי של ה-A95 ארוך ב-50% מזה של ה-F700.

אבל בשאר התכונות היא עוברת בהרבה את המתחרות ובמחיר הזה דווקא זאת מציאה.

זה פשוט לא נכון. יש יתרונות לכאן ולכאן, ולדעתי אלה של הפוג'י משמעותיים יותר. את ה-A95 עם עדשת ה-38mm שלה לא הייתי אפילו שוקל לקנות, בטח לא כשמתייחסים לאיטיות הרבה שלה.

ד"א התמונה של התרנגול ..אנחנו מדברים פה על מצלמות קומפקטיות ואתה דוחף תמונה של dslr עם עדשת מקרו , המממ מה הקשר?

מה הקשר? שכשמשווים מצלמות מאותו סוג אפשר לראות שמצלמה עם פחות MP יכולה להוציא תוצאות שדומות או אפילו טובות יותר מאלה של עם הרבה MP. זה נכון במקרים שבהם טכנולוגיית החיישן מתקדמת יותר וכוללת יותר קולטנים, כמו למשל הסיגמה עם חיישן Foveon 3.4MP (עשרה מיליון קולטנים) מול מצלמות DSLR אחרות עם חיישנים עם יותר MP אבל בתצורת Bayer, או הפוג'י F700 עם חיישן SuperCCD 3MP (שישה מיליון קולטנים) מול מצלמות קומפקטיות עם יותר MP אבל עם חיישני CCD או CMOS רגילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה זורק נתונים סתם באוויר לא עוזר לאף אחד , תסביר לי דבר 1 איך עדשת 28 מ"מ עוזרת כאשר האיכות פשוט זוועה? וד"א ההבדל בין ה35 מ"מ של ה700 לבין ה38 מ"מ העלובים כביכול של קנון - ממש אבל ממש לא משמעותי.

יש לאף700 3.1 פיקסלים אפקטבייים זה הכול , והאיכות שלה לא עוברת ואפילו יורדת ממצלמות שעולות אותו מחיר או אפילו יותר זול - וממש לא איכפת לי כמה קולטנים יש לה מצידי שיהיה לה חיישן של dslr , אבל כל עוד האיכות לא טובה זה לא ממש עוזר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...