מפרט ב8K, סופי!! כנסו.... - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ב8K, סופי!! כנסו....

slimshady21

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לדוד שלי יש 7800GTX ויש לו 512MB במחשב והמשחק FEAR מקרטע לו לכן זה משמעותי מאוד לשים עוד סטיק.

נא לא לדבר שטויות בפורום

טוב אני עדיין צריך לחשוב על זה. כי בכל זאת- את הסטיק אני אצטרך להוסיף מהר, תוך איזה חודש חודשיים, אחרת באמת זה יהיה שטות ואפילו אני לא יוכל לנצל את הכפול כך. והקטע שאם אני קונה מחשב עכשיו ב8500, אז אני משקיע סכום כזה כדי שאני לא אצטרך לשדרג בקרוב, אחרת מה ההבדל? אני כבר יכול להוסיף עכשיו עוד 250שקל, אבל זה פשוט יותר מדי כבר.... אבל לא משנה אני אחשוב על זה.

מה שרציתי לשאול עכשיו-

עכשיו כשאני חושב על זה, אם אני קונה משתי חנויות, אז מה קורה עם האחריות הכללית על המחשב? ומה יקרה למשל אם יש איזו בעיה במחשב? נתקע או משהו... ואני לא יודע מה מקור הבעיה (איזה רכיב בדיוק), אז מה אני עושה? למי אני אמור לפנות? :s05: ואם כל חנות תאשים את הרכיבים של החנות השנייה או משהו כזה?

זה נראה לי קצת הסתבכות.... :silly::nixweiss:

מישהו פה פעם נתקל בבעיות עם קנייה משתי חנויות??

תודה על העזרה :xyxthumbs:

לרדת במעבד זה יהיה יותר שטותי מהשקעה של עוד 250 שקל. הרבה יותר שטותי מבחינה כלכלית והסברתי את עצמי כבר

בקשר לאחריות אתה תצטרך לבודד את הרכיב הבעייתי או למסור למעבדה כלשהי בתשלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נא לא לדבר שטויות בפורום

לרדת במעבד זה יהיה יותר שטותי מהשקעה של עוד 250 שקל. הרבה יותר שטותי מבחינה כלכלית והסברתי את עצמי כבר

בקשר לאחריות אתה תצטרך לבודד את הרכיב הבעייתי או למסור למעבדה כלשהי בתשלום

כן, אבל מה שהתכוונתי שעם אני מוריד אז זה יהיה מהכ.מסך, לא מהמעבד. כי תבין, אני עוד מחפש ממה להוריד אז לעלות אני לא ממש יכול...

ובקשר לאחריות- הקטע שאם אני לא יודע מה הרכיב הבעייתי, מה אני עושה אז.... ולמסור למעבדה בטח שאפשר אבל מן הסתם זה בתשלום, וזה עוד יכול לעלות יותר מאשר עם אני אקנה הכל בחנות אחת (שאז לפחות תיהיה אחריות ולא אצטרך לשלם על כל תיקון). בכל מקרה, זה לא קצת דפוק שאין אחריות נורמלית על כל המחשב?? בעיקר אמא שלי מפחדת מזה ובינתיים לא מסכימה לקנות מכמה מקומות, מהסיבה הזו, ובאמת לא ידעתי מה להגיד לה..... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל מה שהתכוונתי שעם אני מוריד אז זה יהיה מהכ.מסך, לא מהמעבד. כי תבין, אני עוד מחפש ממה להוריד אז לעלות אני לא ממש יכול...

ובקשר לאחריות- הקטע שאם אני לא יודע מה הרכיב הבעייתי, מה  אני עושה אז....        ולמסור למעבדה בטח שאפשר אבל מן הסתם זה בתשלום,  וזה עוד יכול לעלות יותר מאשר עם אני אקנה הכל בחנות אחת (שאז לפחות תיהיה אחריות ולא אצטרך לשלם על כל תיקון).  בכל מקרה, זה לא קצת דפוק שאין אחריות נורמלית על כל המחשב??  בעיקר אמא שלי מפחדת מזה ובינתיים לא מסכימה לקנות מכמה מקומות,  מהסיבה הזו, ובאמת לא ידעתי מה להגיד לה..... :nixweiss:

בכרטיס מסך זה אפשרי בהחלט לרדת ל 6800GT ולעשות לו OC עד כמה שהוא מסוגל

או לחכות טיפה ל X800GTO2 שעם סופטמוד + אפשר להגיע לרמה של X850XT PE

בקשר לאחריות אם אתה לא יודע מה הרכיב הבעייתי תמיד יש את HWZone

ותמיד יש את האפשרות להחליף חומרה חשודה עם חומרה מתאימה של חברים כדי לראות איפה הבעיה

ויש לך תמיד אחריות על כל חלק

האחריות הגלובלית זה לרוב בולשיט

אבל לא תמיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכרטיס מסך זה אפשרי בהחלט לרדת ל 6800GT ולעשות לו OC עד כמה שהוא מסוגל

או לחכות טיפה ל X800GTO2 שעם סופטמוד + אפשר להגיע לרמה של X850XT PE

בקשר לאחריות אם אתה לא יודע מה הרכיב הבעייתי תמיד יש את HWZone

ותמיד יש את האפשרות להחליף חומרה חשודה עם חומרה מתאימה של חברים כדי לראות איפה הבעיה

ויש לך תמיד אחריות על כל חלק

האחריות הגלובלית זה לרוב בולשיט

אבל לא תמיד

טוב תודה, אני באמת יוריד ל6800GT, ואולי בהמשך נעשה איזה OC נחמד.

ובאמת יש לי אתכם! אתם אחראיים לי על המחשב! ( סתם :smile1:)

עוד מעט, נעשה כמה סידורים אחרונים ונביא מפרט סופי סופי סופי!

ושאלה אחרונה-

איך אני יכול לברר משהו לגבי הרכיבים בKSP?? אין שם לא צ'ט, לא אימייל, לא כלום.... אני רוצה בעיקר לברר מה התזמונים של הA-DATA/ TWINMOS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע משהו כזה:

CPU Units

Price Total

Athlon64 3800+ (S-939) X2 DUAL CORE 1

2250

2250

M.BOARDS for Units

Price Total

A8N-E S-939, PCI-E, GBE, nForce4 Ultra 1

690

690

MEMORY 400 Units

Price Total

512Mb 400MHz Twinmos 2

285

570

HARDS DISKS WESTERN DIGITAL Units

Price Total

160GB SATA II 7200RPM 8MB 1

470

470

CD-RW, Recorders Recorders Units

Price Total

NEC 3540A DVD±RW x16 Dual x8 1

255

255

CASES Units

Price Total

HEC Compucase CI-6A21 400W 1

360

360

MONITORS MAG Units

Price Total

19'' 996 PF 1

890

890

Total price 5485

וכרטיס מסך מנועה 7800GT שעולה כ2500 ש"ח

וב500-600 ש"ח שחסכת אתה יכול לשפר מסך או מארז וספק זה אתה יכול לבחור (נ.ב אני הייתי משפר לאיזה TRANSFORMER+420POWER STREAM)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...