מפרט ב8K, סופי!! כנסו.... - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ב8K, סופי!! כנסו....

slimshady21

Recommended Posts

זה מה שהתכוונתי- ללכת על הלידטק.   אבל במחשבה שנייה, לא נראה לי שזה טוב לקנות מ3 חנויות שונות, זה כבר מוגזם, אז אני אקנה רק מKSP ונועה (את הכ.מסך בנועה ב2550).

נו אבל מה אתה אומר- טוב ללכת על המפרט של ליאור רק לשים את המסך של סמסונג שאמרתי, ולעלות ל400W??

ואיזה מארז עדיף- SCORPIO868  או הSUNBEAM  SAMURAI??

והכפול בא עם קירור טוב? לא צריך לקנות קירור נפרד?

ועוד משהו- מה זה הארדיסקים האלה בKSP שכתוב עליהם DESKSTAR?? הם כאילו תחת הכותרת HITACHI, אז זה באמת HITACHI רגיל? או שזה משהו אחר?

שני המסכים טובים אז בעקרון תעשה מה שנראה לך...

לגבי המארזים : הייתי אומר ה- Sunbeam Samurai

הכפול בא עם טוב , לא צריך בנפרד

לגבי ה-Deskstar , חח כן זה די מוזר...אבל אם זה תחת הכותרת Hitachi , כנראה שזה זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

שני המסכים טובים אז בעקרון תעשה מה שנראה לך...

לגבי המארזים : הייתי אומר ה- Sunbeam Samurai

הכפול ליבה בא עם קירור טוב , לא צריך קירור בנפרד

לגבי ה-Deskstar , חח כן זה די מוזר...אבל אם זה תחת הכותרת Hitachi , כנראה שזה זה

אה טוב , תודה

ותגיד אתה מכיר את המוסטנג?-http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=2172 הוא טוב? עדיף על הסמוראי?

ועוד משהו- חשבתי על זה כמה זמן, ועכשיו אני לא הכי בטוח שכפול יהיה כזה שימושי בשבילי. כי אני לא עוסק בשימושים שדורשים כפול , ולהפך- ה3700 יועיל לי יותר בינתיים . כך שאם אני הולך על כפול זה רק השקעה כזאת לעתיד, אבל עדיין אין לדעת מתי יצאו משחקים שיבוססו על כפול , או מתי הוא באמת יועיל. לך תדע אם זה יקרה בעוד כל כך הרבה זמן שכבר כל המחשב יתיישן עד אז. ולכן עכשיו אני לא כל כך בטוח בקטע הזה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן,המוסטנג יפה...

אבל עזוב, לך על ה- Sunbeam Samurai .

לגבי הכפול ליבה, תבין , גם עכשיו הוא ישמש אותך מעולה. למה? כי ביישומים שהוא יפעיל בתור חד ליבה, הוא יפעיל בתור 3200 !

והיום מספיק 3000 כדי שהכל יהיה מעולה...והוא יתפקד בתור 3200 , אז זה לא מספיק? וזה רק הולך ומשתפר, כי מתי שיישומים ישתמשו בכפול הוא בכלל יהיה טיסן...

תעשה את השיקולים שלך, לדעתי טמטום לקחת 3700SD כשאפשר לקחת X2 3800 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן,המוסטנג יפה...

אבל עזוב, לך על ה- Sunbeam Samurai .

לגבי הכפול ליבה, תבין , גם עכשיו הוא ישמש אותך מעולה. למה? כי ביישומים שהוא יפעיל בתור חד ליבה, הוא יפעיל בתור 3200 !

והיום מספיק 3000 כדי שהכל יהיה מעולה...והוא יתפקד בתור 3200 , אז זה לא מספיק? וזה רק הולך ומשתפר, כי מתי שיישומים ישתמשו בכפול הוא בכלל יהיה טיסן...

תעשה את השיקולים שלך, לדעתי טמטום לקחת 3700SD כשאפשר לקחת X2 3800 ...

כן אבל הקטע זה לא שהוא לא מספיק לי, אלא שהוא עולה יותר באיזה 600 שקל שבהם אני יכול לשפר דברים אחרים. אבל לא יודע, כבר נחשוב על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד מחייך

אם הבחירה היא בין כפול ליבה לבין 1GB עדיף לקחת כפול ליבה

לשדרג זיכרון זה בדיוק חצי דקה ו 250 שקל

לשדרג מעבד זה 2300 שקל והפסד הערך של המעבד הקודם

slimshady21

הספק FSP350W יספיק בהחלט

ואני לא רואה צורך לקחת 400W אלא אם כן יהיה תקציב

על מסך לא מתפשרים

והסדרה של Hitachi נקראת Deskstar

וד"א כשיש חברה בגודל של שדוחפת את הריבוי ליבות (ע"ע מרובעי ליבות כבר בעוד שנה), ייצאו המון ואני מתכוון המון יישומים שינצלו כפולי ליבות

וביניהם גם משחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד מחייך

slimshady21

הספק FSP350W יספיק בהחלט

על מסך לא מתפשרים

וד"א כשיש חברה בגודל של שדוחפת את הריבוי ליבות (ע"ע מרובעי ליבות כבר בעוד שנה), ייצאו המון ואני מתכוון המון יישומים שינצלו כפולי ליבות

וביניהם גם משחקים

בסדר, אבל אליך אני מתפלא, אתה תמיד מציע לקחת ספק חזק, לפחות איזה 400W, ואתה אומר שספק זה דבר חשוב. אז אני עוד שם 7800GT ואתה אומר ש350W יספיק? לא הבנתי.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בסדר, ועוד משהו-

איזה לוח הכי כדאי, בנגיד עד 700ש"ח? האביט שליאור שם טוב? או שעדיף למשל את האינפיניטי או האסוס, או כל דבר אחר...

ואם אפשר גם להגיד למה (בגלל , פיצ'רים, ביצועים וכו')

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל כמו שהבנתם כבר, אני קונה את המפרט מנועה וקיי אס פי, אז מן הסתם חייב שיהיה משם- ואת האיפוקס והאלברטון אין בשניהם.

את האינפניטי יש בנועה ב695, אבל הוא באמת עדיף על האסוס/ אביט שב680ש"ח?

וגם הבנתי שהקירור של האביט הוא פאסיבי, אבל לגבי הלוחות האחרים אני לא יודע. מישהו יכול להגיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את האביט

של האסוס הוא אקטיבי וכנ"ל האינפיניטי והאפוקס

וד"א תמיד כדאי לקחת מרווח ביטחון למרות שגם לוקחת מרווח בטחון משלה בהמלצות

אבל מתי שהתקציב נהיה קצת צפוף אז לוקחים ספק שמספיק אחרי המרווח ביטחון של / ATI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד מחייך

slimshady21

הספק FSP350W יספיק בהחלט

על מסך לא מתפשרים

וביניהם גם משחקים

WTF??? 1GB משפיע בענק בביצועים (במיוחד בבאטלפילד 2 ו-FEAR) ולפי זה יהיה שטות לא לקנות 1GB!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF??? 1GB משפיע בענק בביצועים (במיוחד בבאטלפילד 2 ו-FEAR) ולפי זה יהיה שטות לא לקנות 1GB!

אבל להוסיף זה סה"כ לקנות אחד וזה עולה 250-300 שקל

להחליף לכפול ליבה זה כבר יותר מסובך

זה אומר שאתה קודם כל מפסיד את הערך של המעבד הנוכחי שלך

ואתה גם קונה במחיר מלא מעבד חדש

במקרה וקנית Venice 3000 ואתה רוצה להחליף ל X2 3800

אתה מפסיד קודם כל את הערך של ה Venice 3000, שזה יוצא 850 שקל ומעלה

ואתה קונה מעבד ב 2300 שקל

סה"כ הכסף שעלה לך השדרוג זה 3150-3200 שקל

שדרוג של עולה לך 250-300 שקל

פי כמה זה? פי 11-13 לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני עדיין צריך לחשוב על זה. כי בכל זאת- את הסטיק אני אצטרך להוסיף מהר, תוך איזה חודש חודשיים, אחרת באמת זה יהיה שטות ואפילו אני לא יוכל לנצל את הכפול כך. והקטע שאם אני קונה מחשב עכשיו ב8500, אז אני משקיע סכום כזה כדי שאני לא אצטרך לשדרג בקרוב, אחרת מה ההבדל? אני כבר יכול להוסיף עכשיו עוד 250שקל, אבל זה פשוט יותר מדי כבר.... אבל לא משנה אני אחשוב על זה.

מה שרציתי לשאול עכשיו-

עכשיו כשאני חושב על זה, אם אני קונה משתי חנויות, אז מה קורה עם האחריות הכללית על המחשב? ומה יקרה למשל אם יש איזו בעיה במחשב? נתקע או משהו... ואני לא יודע מה מקור הבעיה (איזה רכיב בדיוק), אז מה אני עושה? למי אני אמור לפנות? :s05: ואם כל חנות תאשים את הרכיבים של החנות השנייה או משהו כזה?

זה נראה לי קצת הסתבכות.... :silly::nixweiss:

מישהו פה פעם נתקל בבעיות עם קנייה משתי חנויות??

תודה על העזרה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...