מסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. נושא מרוכז, כל השאלות/תשובות בדיון הזה בלבד. - עמוד 64 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. נושא מרוכז, כל השאלות/תשובות בדיון הזה בלבד.

BURTON

Recommended Posts

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

במחירים האלה כולם פחות או יותר אותו דבר.אני לא ממליץ על ה730B מכיוון שהוא מגיע ללא כיוון גובה והוא נמוך מאוד.לי אישית זה מפריע.ה 1750HQ כולל כיוון גובה והוא ברמה של ה730B מבחינת איכות תמונה,לכן אני ממליץ עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה עקרונית :

האם מסכי LCD מעצם היותם מסכי LCD נופלים באיכות הצגת סרטים לעומת מסכי CRT ?

למה אני שואל , כי רכשתי לא מזמן את ה- 760BF ויש לי איתו 2 בעיות עקריות:

(1) אין לו כפתורי שליטה , פרט "קטן" ששמתי לב אליו רק אחרי הקניה, והתוכנה שלו לשליטה על המסך לא עולה ב- 64

(2) אבל בהצגת ... השם ישמור איזו איכות זוועתית, מה שהרבה אנשים נוהגים לקרוא "מריחות" אני קורא לזה גרעיניות גסה ביותר למי שמכיר מעולם הצילום זה כמו לקחת סרט צילום ברגישות של 1600 ASA ולנסות להגדיל ממנו בגודל של A4

לא להאמין שהחלפתי מסך CRT ישן וטוב בשווי של 300 ש"ח סוס עבודה מעולה (אגב גם הוא של samsung) ב-מסך בשווי של יותר מ- 2000 ש"ח

אז אני לא יודע אם זה המסך הספציפי הזה ככה, או שזה "מחלה" ידועה בכל מסכי ה- LCD ?

נראה לי שבמקרה של מסכי LCD פערי המחירים לא מתבטאים באיכות טובה יותר וכדאי לי להחליף אותו במסך פושטי יותר מקבוצת המחירים של 1500 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:

קניתי מסך benQ fp91e , שהרזולוציה הטבעית שלו 1280*1024.

היות ואני מעוניין לקרוא טקסט באינטרנט, והאותיות קטנות מדי, אני קובע רזולוציה 800*600.

ברזולוציה זו התוצאה לא יפה כמו בטבעית.

האם ואיך אפשר לשפר את התמונה ברזולוציה שלי?

יש לי כרטיס מסך בסיסי OnBoard על לוח אם Eatonville.

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:

קניתי מסך benQ fp91e , שהרזולוציה הטבעית שלו 1280*1024.

היות ואני מעוניין לקרוא טקסט באינטרנט, והאותיות קטנות מדי, אני קובע רזולוציה 800*600.

ברזולוציה זו התוצאה לא יפה כמו בטבעית.

האם ואיך אפשר לשפר את התמונה ברזולוציה שלי?

יש לי כרטיס מסך בסיסי OnBoard על לוח אם Eatonville.

:kopfpatsch:

הדבר היחיד שאתה יכול לעשות זה לעבוד ברזולוציה הטבעית ולעשות טקסט גדול יותר בדפדפן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לתרום את תרומתי הצנועה לניסיון שהיה לי עם ה- 760BF

לכל מי ששוקל : חד משמעית לא להתקרב למסך הזה !!!

הוא מאוד מפתה , יש לו עיצוב יפהפה, מזכיר את הסגנון של המקינטושים, לבן נקי ודק

בכל יישומי ה- Office ,אינטרנט, תמונות רואים בו מעולה

הוא גם מסך יקר למדי בקבוצת ה- 17 אינטש, אז אתה חושב לעצמך יקר=מוצר מעולה ואיכותי במיוחד

הצד האפל של המסך הזה הוא בעת צפיה בסרטים: בסקאלה שבין 1 ל- 10 היתי נותן לו ציון 0

מריחות , גרעיניות גסה מאוד , אתה רואה למשל סרט בו השחקן לובש חליפה שחורה ומתחתיה חולצה לבנה אז במעבר בין השחור ללבן רואים פסים כחולים

ואני מדבר על סרטי באיכות של וחוקיים

ואני לא מחזיק מעצמי מקצוען בעל תביעת עין חדה, היתי בשוק מהביצועים הזוועתיים של המסך הזה.

סוף טוב הכל טוב החלפתי ל-CRT הטוב והישן אני לא מתקרב יותר למסכי LCD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...