מסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. נושא מרוכז, כל השאלות/תשובות בדיון הזה בלבד. - עמוד 57 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. נושא מרוכז, כל השאלות/תשובות בדיון הזה בלבד.

BURTON

Recommended Posts

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קי אס פי מיבאים מוצרים בעצמם ואין להם מבחר מיותר (שים לב לכמה דגמים של מסכים יש להם)

קניתי מהם את המחשב לפני חצי שנה ואני מאוד מרוצה ממנו.

איך המסך ה17 אני מתכוון?

הביקורות ברשת לא נופלות ממנו אבל בשביל מחיר כזה viewsonic 4ms נראה לי השקעה טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום ראיתי בבאג מחשבים את המסך הזה של אסוס

http://www.bug.co.il/nconfigout.asp?psn=2767&scat=220&tcat=24

זה המסך הכי טוב שראיתי בחיים שלי וגם הכי יפה.

רואים בו חד בצורה מדהימה ועם צבעים מטורפיםםם

הוא השאיר אבק ל-730B שעמד לידו מכל הבחינות.

הבעיה היא מחיר גבוה 2350 שקל ואפשר למצוא אותו רק בבאג לפי מה שאני יודע...

מחר אני הולך לראות את זה -VX724 ב-KSP ואז אני אחליט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן את שניהם כיוותי

יש לאסוס ציפוי מיוחד על המסך אין לי מושג איזה

שכנראה הופך את התמונה ליותר טובה,ממש רואים חד וצבעים מעולים.

חוץ מזה הוא נראה ממש טוב :)

נ.ב מישהו מכיר NEC 70GX2

גם 2300שקל עם נתונים מעולים

17 אינץ,400 בהירות,1:700 קונטרסט,4MS .

שמעתי שהוא אחד המסכים הטובים שיש היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טובים בטח לא (מהירים אולי כן אבל גם זה לא מה שרשום) , הוא מבוסס על פאנל TN ומשתמש באוברדרייב - זה כבר אומר שאיכות הוידאו שלו (סרטים) נפגעת ואיכות התמונה לא משהו.

כרגע אחד הטובים זה ה930 של ויוסוניק (או ה191 הישן) , לא חושב שמשהו בעל פאנל TN בכלל מתקרב אליו (גם במשחקים הוא לא רע - אבל לא מהבולטים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-730B למשל לא משתמש באוברדרייב??? ראיתי בזומביט שהנק נחשב לאחד הטובים למשחקים למשל.

אבל אם איכות התמונה לא משהו אזד אני לא יקח אותו כי זה יותר חשוב לי ממשחקים.

את ה-nec אני יכול להשיג בסביבות 1600-1900 שקל

לפי דעתי עדיף משאר הסאמסונגים למיניהם..

אם אני לא לוקח את ה-NEC אני לוקח EIZO M1700

הבנתי מחנותמקצועית שהוא מדהים,8MS 1:700 ובהירות 1:300

יש לו PIVOT ו-VESA והוא בכלל לא פאנל TN ,אני חושב שהוא PVA או משהו דומה לזה.

מסך מדהים ועולה 2150.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה730B לא משתמש באוברדרייב , הBF כן.

איכות התמונה מספקת את רוב האנשים והיא הרבה יותר נעימה ממסכי CRT זולים, אבל יש לה נטייה להיות לא טבעית יחסית למסכי CRT, קצת מלאכותית , ועם בעייה ברוויה של הגוונים , זה מה שמאפייין מסכי TN.

זה לא משנה איזה קומבינה תמצא סביב ה2000 ש"ח - מסך עם פאנל איכותי זה לא יהיה.

אם חנות מקצועית אמרה לך שהמסך הכי זול של EIZO זה מסך מדהים, אז אני לא מבין למה צריך "חנות מקצועית" בשביל לוותר על 2000 ש"ח. חשבת שבאמת ימליצו לך על מסך שאין להם ועונה לתקציב שלך ?

כמובן שמדובר בפאנל TN (מה חשבת באמת שתשיג במחיר הזה ?) , אי אפשר לקנות פרארי במחיר של סובארו.

שתבין - בפחות מ3000 יהיה קשה למצוא מסך עם פאנל איכותי שעוד איך שהוא אפשר לשחק בו. עדיף שתחפש מסך עם פאנל TN שהכי מתאים לך ואתה הכי אוהב את התמונה שלו במקום לחשוב כל פעם שמצאת משהו טוב בזול. מסכי S-PVA נפוצים מגיעים עם ניגודיות של 1:1000 - ככה תזהה אותם.

מסכי TN הם לא דבר רע , והם רק מזכירים עד כמה שוק הLCD עדיין יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה730B לא משתמש באוברדרייב , הBF כן.

איכות התמונה מספקת את רוב האנשים והיא הרבה יותר נעימה ממסכי CRT זולים, אבל יש לה נטייה להיות לא טבעית יחסית למסכי CRT, קצת מלאכותית , ועם בעייה ברוויה של הגוונים , זה מה שמאפייין מסכי TN.

זה לא משנה איזה קומבינה תמצא סביב ה2000 ש"ח - מסך עם פאנל איכותי זה לא יהיה.

אם חנות מקצועית אמרה לך שהמסך הכי זול של EIZO זה מסך מדהים, אז אני לא מבין למה צריך "חנות מקצועית" בשביל לוותר על 2000 ש"ח. חשבת שבאמת ימליצו לך על מסך שאין להם ועונה לתקציב שלך ?

כמובן שמדובר בפאנל TN (מה חשבת באמת שתשיג במחיר הזה ?) , אי אפשר לקנות פרארי במחיר של סובארו.

שתבין - בפחות מ3000 יהיה קשה למצוא מסך עם פאנל איכותי שעוד איך שהוא אפשר לשחק בו. עדיף שתחפש מסך עם פאנל TN שהכי מתאים לך ואתה הכי אוהב את התמונה שלו במקום לחשוב כל פעם שמצאת משהו טוב בזול. מסכי S-PVA נפוצים מגיעים עם ניגודיות של 1:1000 - ככה תזהה אותם.

מסכי TN הם לא דבר רע , והם רק מזכירים עד כמה שוק הLCD עדיין יקר.

מה המסך הכי טוב שאני יכול לקנות עד 2500 ש"ח? תכננתי על ה-viewsonic vx724 או ה-vx924 (ב-k.s.p שניהם מתחת ל-2500 ש"ח) כדי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא משחק ואתה רוצה צבעים טובים ותמונה שנראית כמו CRT טוב אז יש לEIZO מסך PVA ב2500 ש"ח ,אם אני לא טועה הדגם זה L568.

אם אתה משחק והמשחקים הכי חשובים לך (זמן תגובה טוב ומינימום מריחות) ה724 או ה924 זו בחירה לא רעה , למרות שסביב ה8 ומטה קשה מאוד לשים לב כשמשחקים , הויוסוניק הוכיח את עצמו בביקורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא משחק ואתה רוצה צבעים טובים ותמונה שנראית כמו CRT טוב אז יש לEIZO מסך PVA ב2500 ש"ח ,אם אני לא טועה הדגם זה L568.

אם אתה משחק והמשחקים הכי חשובים לך (זמן תגובה טוב ומינימום מריחות) ה724 או ה924 זו בחירה לא רעה , למרות שסביב ה8 ומטה קשה מאוד לשים לב כשמשחקים , הויוסוניק הוכיח את עצמו בביקורות.

תודה רבה על העזרה :xyxthumbs: אשרך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר טיפה תשומת לב לשאלה שלי בבקשה

כל מה שנכתב על המסך הויוסוניק שלי הוא

אחד המהירים והיקרים בשוק.

יש למישהו את המסך הזה ואם כן איך הוא במשחקים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדעת למה מכפישים את שמם של מסכי LCD לא ברזולוציה טבעית?

עבדתי עם סאמסונג 721s, מסך של NU הגרסה של ה 8ms (שכחתי דגם, שם ארוך), שאגב, הוא מסך מצוין ולא נופל מהיקרים יותר, וגם LG1780sq

כולם על רזולוציה של 1024X768 במשחקים, והכל נראה מעולה.

אפשר לדעת מה הסיפור של הרזולוציה הטבעית?

נכון שיש הבדל, אבל זה לא נראה "זוועה", "דוחה", ועוד כמה כינויי חיבה שאנשים נהגו לזרוק כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחקים וסרטים עבודה ברזולוציה לא טבעית לא ממש מורגשת כי המסך מלא צבעים

בעבודה עם טקסט עבודה ברזולוציה לא טבעית פשוט על הפנים - כל הטקסט מרוח ומטושטש ומאד לא נעים לעבוד ככה.

נסה לעבוד בוינדוס על 1024X768 ותגיד לנו כמה טוב זה נראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...