מסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. נושא מרוכז, כל השאלות/תשובות בדיון הזה בלבד. - עמוד 30 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. נושא מרוכז, כל השאלות/תשובות בדיון הזה בלבד.

BURTON

Recommended Posts

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה ככה

בריחה של התאורה האחורית במסגרת על רקע שחור די נפוץ במסכי LCD

זה לא פגם ספציפי במסך שלך

בעקרון נכון, אבל לא הכי מדויק.

בLCD אכן התצוגה קצת יותר בהירה בקצוות אבל זה משתנה ממסך למסך. למשל ב710T שלי בקושי ניתן לשים לב, לא רואים את זה, רק אם מסתכלים מזווית רחבה ואז התמונה הופכת בהירה, אבל זה נורמלי לLCD. בBenQ 731 של חבר שלי רואים את זה ממש, גם שמסתכלים מול המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך המלצה למסך LCD 17 אינץ' עד 1200 שקל.

לא רוצה או סמסונג, בעקרון שיהיה מהירות של 8, ניגודיות טובה, בהירות טובה, צבע שחור.

לא חשוב לי DVI. בעקרון המטרות הם לגלישה באנטרנט בפנאן, משחקים בלי שימרח לי, אהה ואחריות 3 שנים.

אני ראיתי פה טראד ישן על מסך של ויו סוניק שעולה 1099 שקל והוא נראה מצוין, נראה לי קצת טיפשי לקנות היום סמסונג וLG כשיש עוד מלא חברות טובות בשוק.

בעקרון אני רוצה לפני ההזמנה להיות עם מגוון של מסכים מולמצים. אני לא אבל לא רוצה להתקע עם מריחות באמצע משחק. אהה ולא חייב .

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה תראו היה היום משהו ששמתי לב בעיתון:

"המכרז הבא

מסך LCD למחשב 19 אינץ' מתצרות וויו סוניק מדגם VA912ת כולל . משקל: 5.5 ק"ג, זמן תגובה: 8MS, קונטרסט: 1:600, מחיר מדף: 2,499 שקל, אחריות ל-3 שנים של אומניטק."

זה ממגזין "ממון" בידיעות אחרונות, מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך המלצה למסך LCD 17 אינץ' עד 1200 שקל.

לא רוצה או סמסונג, בעקרון שיהיה מהירות של 8, ניגודיות טובה, בהירות טובה, צבע שחור.

לא חשוב לי DVI. בעקרון המטרות הם לגלישה באנטרנט בפנאן, משחקים בלי שימרח לי, אהה ואחריות 3 שנים.

אני ראיתי פה טראד ישן על מסך של ויו סוניק שעולה 1099 שקל והוא נראה מצוין, נראה לי קצת טיפשי לקנות היום סמסונג וLG כשיש עוד מלא חברות טובות בשוק.

בעקרון אני רוצה לפני ההזמנה להיות עם מגוון של מסכים מולמצים. אני לא אבל לא רוצה להתקע עם מריחות באמצע משחק.  אהה ולא חייב .

תודה לעוזרים.

במחיר כזה אתה יכול לקנות רק מסך מתצוגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה תראו היה היום משהו ששמתי לב בעיתון:

"המכרז הבא

מסך LCD למחשב 19 אינץ' מתצרות וויו סוניק מדגם VA912ת כולל . משקל: 5.5 ק"ג, זמן תגובה: 8MS, קונטרסט: 1:600, מחיר מדף: 2,499 שקל, אחריות ל-3 שנים של אומניטק."

זה ממגזין "ממון" בידיעות אחרונות, מה אתם אומרים?

נשמע טוב ,תעדכן בכמה מוכרים אותו במכרז.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בלוג'יק את אותו מסך ב-150 שקל פחות, לא עדיף?

וגם, במקרה שאני אקנה את המסך הזה, האם אפשר ל"נתק" את הרמקולים שעל המסך ושהATP3 שלי הוא יהיה הDEFAULT?

תלוי בחיבור אבל ברוב המקרים אתה יכול להפעיל גם את זה וגם את זה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...