מסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. נושא מרוכז, כל השאלות/תשובות בדיון הזה בלבד. - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. נושא מרוכז, כל השאלות/תשובות בדיון הזה בלבד.

BURTON

Recommended Posts

Burton,Holy גם אתם חושבים ככה?

דווקא פה אני והולי חלוקים בדעותנו

א.מסכי 19 עובדים באותה רזולוציה כמו ה-17, ככה שאתה בעצם לא מקבל שום מידע נוסף ולפי דעתי מדובר בבזבוז כסף(למרות שלמסכי 19 בדרך כלל נתוני ניגודיות טובים יותר).

ב. לפי דעתי לא שווה להשקיע במסך יותר מ-2000. אבל אם זה הסכום שאתה רוצה להשקיע, אז 19 יכול להיות בחירה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי את המסך - EIZO LCD 19" - FlexScan L778 שקניתי בינואר השנה. ותאמינו לי אין לו מתחרים בשוק בכלל. אבל מיועד למי שאין לו בעית תקציב. זה החלום הרטוב לכל מי שתצוגה היא הדבר החשוב ביותר. דרך אגב המסך היחידי שמיוצר ביפן. צריך לראות כדי להאמין......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב.MONTIGO

במשפט מתחת לתמונה שלך ישנה טעות....ECHOES AN ETERNITY

לא בהכרח - אם זה נכתב עם AN אז הכוונה לנצח, אבל כאשר זה נכתב עם IN הכוונה היא בנצח. הוא לא טועה.

מונטיגו, לשאלתך....

1. הייתי הולך או על ה-1780Q או ה-730B. הדגם של (חוץ מזה שהוא יפה ומסתובב כמעט 360) ישמש אותך היטב ב- DUAL.

2+3. תעתיק את השאלה שלך ותפתח פוסט חדש עם השאלות האלה. הת'רד הזה לא ממש קשור לנושאים האלה והסיכוי שחבריי הפורום יענו עליהן כאן הוא נמוך.

פתיחת ת'רד חדש עם כותרת רלוונטית לשאלה שלך תחשוף יותר אנשים לעניינך ותסייע לך.

בהצלחה.

נ.ב. - יש לך אתר נחמד מאוד.

עריכה: duk4u, יפה מאוד שיש לך EIZO אבל באיזה תחום אין לו מתחרים בדיוק?? אני לא חושב שזה מסך למשחקים, אבל אני בטוח שהוא נהדר לגרפיקה ותיב"ם. תכתוב עליו בהרחבה אם אתה חושב שזה יכול לעזור כאן, אבל תנסה לא להישמע בבקשה כמו פירסומת.

חוץ מזה הוא לא המסך היחיד שמיוצר ביפן.

יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא פה אני והולי חלוקים בדעותנו

א.מסכי 19 עובדים באותה רזולוציה כמו ה-17, ככה שאתה בעצם לא מקבל שום מידע נוסף ולפי דעתי מדובר בבזבוז כסף(למרות שלמסכי 19 בדרך כלל נתוני ניגודיות טובים יותר).

קשה, עד בלתי אפשרי להבין את הגישה הזו.

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בהכרח - אם זה נכתב עם AN אז הכוונה לנצח, אבל כאשר זה נכתב עם IN הכוונה היא בנצח. הוא לא טועה.

1. הייתי הולך או על ה-1780Q או ה-730B. הדגם של (חוץ מזה שהוא יפה ומסתובב כמעט 360) ישמש אותך היטב ב- DUAL.

2+3. תעתיק את השאלה שלך ותפתח פוסט חדש עם השאלות האלה. הת'רד הזה לא ממש קשור לנושאים האלה והסיכוי שחבריי הפורום יענו עליהן כאן הוא נמוך.

פתיחת ת'רד חדש עם כותרת רלוונטית לשאלה שלך תחשוף יותר אנשים לעניינך ותסייע לך.

נ.ב. - יש לך אתר נחמד מאוד.

1. אני לא המצאתי את המשפט, זה מהסרט Gladiator. האיות הנכון, כמו שציינת, הוא IN  ;D

http://www.imdb.com/title/tt0172495/quotes

ותודה, אז זה אתה שביקרת באתר, הא? :lol:

2. היום הלכתי לראות את המסכים שהזכרתי (את הסמסונג 173 לא מצאתי)...

ל-1780 אמנם יש סטנד מאוד משוכלל, הוא דק, והוא נראה מאוד "היי טקי" - אבל אני מעדיף מראה סולידי קצת יותר (אני לא שולל אותו לגמרי).

האם אני היחיד שחושב ש-LG1750 > יותר יפה מ- 710 > יותר יפה מ- 730?

הייתי ב-3 חנויות וכולם משום מה חושבים שה-730 הכי יפה - אבל אני אהבתי את ה- 1750 כי המסגרת שלו מאוד דקה, כולו כמעט כסוף בלי כיתובים בולטים. מאוד סולידי.

לדעתי עובי המסגרת הרבה יותר חשוב מעובי המסך ברוב המקרים, אלא אם אתם עובדים במשרד שבו רואים את גב המסך שלכם.

3. אשכרה אי אפשר לבחון מסך באף חנות. כולם מחברים בחיבור VGA גם כשיש DVI. יש 10 מסכים מחוברים לאותו המפצל, מה שגורם לאובדן איכות, ויש הפרעות נוראיות. לא דואגים לעשות קליברציה למסכים וכל מסך נראה אחרת. לא הצלחתי להתרשם בגרוש מאיכות התמונה. בסה"כ גם הסמסונג וגם ה- נראים בסדר, עם קצה לטובת הסמסונגים.

4. ראיתי על הקופסה של 1750HQ בשקם אלקטריק שיש לו Height Adjustable Stand, ז"א אפשר לכוון את הגובה של המסך. הם טוענים שרק חלק מה-LG 1750HQ הם כאלו. האם זה כך? אין דרך לדעת לפי שם הדגם האם ניתן לכוון לו את הגובה?

5. יש סיבה מדוע ה-LG 1750/1780 לא מופיעים באתר של LG אפילו?

http://www.lge.com/catalog/prodlist?actType=unit&page=2&modelCategoryId=CTG1000499&categoryId=CTG1000496&parentId=CTG1000439&modelPrefix=&globalCode=&globalSuffix=&unit=17inch&model=NOTHING

מעניין שגם בקושי ראיתי Reviews מחו"ל עליהם. מוזר משהו...

6. במקור פתחתי ת'רד חדש עם השאלות שלי, אבל אחד הבוסים החליט שעדיף לשרשר אותו לפה ;) זה בדיון כרגע... אולי נפצל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...