מתלבט בין ארבע מצלמות - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין ארבע מצלמות

dsane

Recommended Posts

עוד אופציה היא ה-P850 החדשה של Kodak. התכונות והמחיר שלה מאוד דומים ל-S2 ול-H1 (זום 36-432, מייצב תמונה, 5MP), אבל היא קצת יותר קלה ויש לה תמיכה ב-RAW, תושבת לפלאש חיצוני, ומסך LCD עם 237,000 פיקסלים - שלושה דברים שלא קיימים בקאנון ובסוני. שווה בדיקה.

אם אתה ממליץ עליה אני מסיק שהיא צריכה להיות טובה מאוד, אני אקרא עליה קצת בהזמנות (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, הרבה מצלמות מבטיחות הרבה ולא מקיימות רבע מזה, כמו שאמרת, רק ביקורת מבוססת תדע להגיד אם היא באמת שווה.

אני עדיין מחכה לביקורת כמו שצריך על הS5600 של פוג'י.

בקשר לקודאק אולי היא תיתן תמורה יפה למחיר שלה וביצועים טובים ( לא כמו המראה שלה - לא ממש אהבתי את העיצוב הזה ) ואולי לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודה באשמה, אין לי כ"כ הרבה זמן בשביל לקרוא את כל מה שרשום בdpreview אבל בהזדמנות אני אעשה את זה, אני מדבר על סמך הנתונים שאני יודע.

ובקשר למחיר, הS2 נקיה בלי כלום, 3000 במזומן, עם כל הציוד הנלווה ( תיק, כרטיס ג'יגה מהיר, לא הכי מהיר שיש אבל בהתאם למה שהמצלמה יכולה לכתוב אליו, 2 סטים של סוללות וחצובה ) ב4000 במזומן, איך זה נשמע לך? והכל עם 3 שנים אחריות מקורית של קרט.

א. זה לא קריאה, לעתים זה גם התבוננות במבחנים.

ב. לא יכול להיות. רק כרטיס של גיגה מהיר של סנדיסק עולה 578 שקל, סט אחד עם מטען הוא 150 שקל בערך ועוד אחד בלי זה עוד 100 שקל.

המצלמה 3000 שקל נגיד. כבר הגענו ל-3828. נגיד החצובה מעגלת ל-4000 אבל לא נשאר לדחוף כסף לקרט על היבוא שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...