החלפת קירור לגשר צפוני של ABIT IS7-E - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת קירור לגשר צפוני של ABIT IS7-E

ferrari

Recommended Posts

המאוורר המקורי מרעיר, ועושה סימנים של מי שהולך למות בקרוב, אני בפאניקה. יש הצעות? איפה אני משיג מאוורר כזה בזוללללללל?

בדקתי ב EVEREST, ושמתילבשמהירות הסיבוב היא סביב ה 1000 RPM... כשזכור לי מהתקופה שהלוח היה חדש שהמאוורר הזה הסתובב ב 5000 RPM...

מה לעשות!!!!?????!!!????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את הלוח אם הזה, וגם אני באותה הבעיה. שני טכנאים בכירים אמרו לי שזה מארוור לא קריטי... (אתה מתכוון למאוור התכלת של הצ'יפסט, נכון ?)

לא שמעניין אותי מה שטכנאים אומרים לי, אבל הברירה היחידה שמצאתי זה להדביק גוף קרור פסיבי, ומכיוון שלא בא לי לעשות משהו בלתי הפיך למחשב. (זה גוף שמודבק בלי ברגים, היישר לציפסט) אז נשארתי עם המאוורר הרועש, עובד לי למעלה מחצי שנה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנתק את המאוורר מהלוח, תבריג אותו החוצה (אם אפשר, לא מכיר את הלוח הזה) ותשים במקומו אחד כזה גנרי מאפן שאותו ניתן לחבר להיטסינק בעזרת ברגים. עד היום איפה שלא שמתי אותם הם שקטים ועושים עבודה טובה ילא פחות מכל היקרים ששמתי:

http://www.logicpc.co.il/eng/itdetail.aspx?icom=6016

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות, המאורר הזה הוא קטן מדי ולא נראהלי שמה שהצעת יחליף אותובהצלחה בלי שאחליף את ההיטסינק...

אכן המאורר לא קריטי... את זה שמעתי כבר מכמה אנשים.... אבל זה עדיין מלחיץ אותי.... אין אפשרות להחליף את ההיטסיטנק לגמרי?... הוא לא מודברעל הצ'יפסט, הוא מוחזק על ידי קליפסים.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...