דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן. - עמוד 100 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן.

Raul

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה באמת יכול להיות מעניין, אבל נראה לי זה מסוגל לעבור את ה20K ב05

ואת ה8000 ב06 אולי. לגבי 06 אולי אני טועה.

בלי קשר, הבאתי איזשהו "מחקר" מאוד מקיף על ה6800GS!

http://www.guru3d.com/article/Videocards/314/1/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוצאה של דקלון ב 06 עומדת על 7200 אם אני זוכר נכון .. אני לא יודע אם זה עם אובר או בלי ...

ד"א באחד בפורומים בחול ראיתי מישהו עם שני 6800GS ו4800X2 שהוציא 6400 ב 06 ... ממש נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוצאה של דקלון ב 06 עומדת על 7200 אם אני זוכר נכון .. אני לא יודע אם זה עם אובר או בלי ...

ד"א באחד בפורומים בחול ראיתי מישהו עם שני 6800GS ו4800X2 שהוציא 6400 ב 06 ... ממש נחמד

נכון.. התוצאה שלי 7244 וזה בסטוק.. אני מאמין שאם אני יעשה את הO.C שבא עם התוכנה של אני יקבל יותר.. לא ניסיתי..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה בכלל ??

דמו גרפי סינטטי שמורץ ע"י המחשב בזמן אמת וע"פ ה FPS (מספר התמונות לשניה ) נותן ניקוד ובעצם מראה כמה המחשב שלך חזק ואיך הוא יתמודד עם מישחקים ...

יש הרבה שלא מאמנים בזה וסומכים רק על דמואים מבוססים משחקים .

יש כאלה שסתם הופכים את זה לתחרות כיפית . :P .

ויש כאלה שפשוט חיים על זה ... (פחחחחחח)

בקשר לתארד שפתחתה קודם ולא ממש ענו לא אלא רק הפציצו בלינקים ... :smile1:

המספר אחרי ה מציין שנה כן ... ;)

01 תוכנה ישנה יחסית שבודקת ביצועים DX7 וב DX8 .

03 חדשה יותר כבדה ובוחנת ביצועים ב DX7 DX8 ולראשונה אז גם ב DX9 ..

05 יותר חדשה כולה מבוססת על DX9 וביא יכולה ליבחון ביצועים ב SM2/A/B או בSM3 בהתאם לתמיכה של כרטיס .

06 הכי חדשה מבוססת DX9, שני מיבחנים הם בדיקה בSM2/B ושנים עבור וSM3 . ובשונה מכל ה 3DMARK'ים (חוץ מ01 אבל שם זה נעשה אחרת )היא בוחנת גם את המעבד ומשקללת את זה בציון הסופי .

נכון.. התוצאה שלי 7244 וזה בסטוק.. אני מאמין שאם אני יעשה את הO.C שבא עם התוכנה של אני יקבל יותר.. לא ניסיתי..

גם המעבד בסטוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק מראה ש3DMARK06 מנצל יופי את הכפולי , והמעבד בכלל משפיע על הציון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...