דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן. - עמוד 37 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן.

Raul

Recommended Posts

ממ תראה...

קודם כל, תסדר תחוטים במארז ככה שלא יפריעו לזרימת האוויר, זה מוריד עד 5 מעלות...!

דבר שני, שים עוד מאוורר (עולה 25 שקל) מתחת לספק, יש מקום למאוורר ותשים אותו ככה שהוא יוציא תאוויר כלפי חוץ.. אתה לא יודע כמה זה עוזר..

כל התהליכים האלה, אישית, הורידו לי 10 מעלות במארז!!!!!

דבר שלישי, קח עוד מאוורר ועזרת אזיקונים שים אותו מול הכרטיס מסך... אני מבטיח לך שלא יהיו יותר בעיות מיוחדות במהיריות סטוק, והמחשב שלך לא אמור להגביל תכרטיס... בכלל, תוכל לעשות למעבד בנוסף, זה ייתן לך בוסט רציני לביצועים..

אם אני עשיתי עם פרסקוט התנור הזה עלייה של 450mhz אז הכל אפשרי... בקירור סטוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עם מפרט כמו שלך??? ממש ממש לא...

חבל שלא לקחת 6600GT או משהו...

תנסה להעלות את מהיריות השעון (אוברקלוק)...

בתוכנה : Rivatuner

תעלה כל פעם 5 mhz לליבה ולזיכרון בנפרד ותריץ את תוכנת הבנצ'מארק 3dmark03... אם יש ארטיפקטס..(זה צבעים מוזרים שלא קשורים לתמונה).. אז תוריד למהירות האחרונה שבא לא היו ארטיפקטס..

לדעתי אתה תוכל להתקרב לרמה של ה6600GT .. ולהגיע ל7000 נקודות ב03 ו3100-200 ב05.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)חבר שלי קני מחשב חדש אתמול ואני והוא התקנו את התוכנה 05 והיא נתנה ציון 1289 לכרטיס מסך x600pro האם זה הגיוני.??

2)אני עשיתי אובר טוב לכרטיס שלי (ראה מפרט) ואני מקבל ב- 05 4196

ןיש אנשים שעושים אובר אפילו יותר קטן משלי ומקבלים ציון יותר גבוה למה זה אולי אני צריך להעלות מתח??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)חבר שלי קני מחשב חדש אתמול ואני והוא התקנו את התוכנה 05 והיא נתנה ציון 1289 לכרטיס מסך x600pro האם זה הגיוני.??

2)אני עשיתי אובר טוב לכרטיס שלי (ראה מפרט) ואני מקבל ב- 05 4196

ןיש אנשים שעושים אובר טיפה יותר גדול משלי ומקבלים ציון הרבה יותר גבוה למה זה אולי אני צריך להעלות מתח??

נ.ב

אני כותב את זה עוד פעם ביגלל שאף אחד לא ענה לי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש... איזה מפרט!

המפפ... התוצאה שלך ב05 נדמה לי קצת נמוכה.

תוודא שאתה מריץ אחרי רסטרט, והפילטרים מכובים ושאר ירקות.

GTX מקבל 7500, לא צריכה להיות כזו נפילה. כפי שנאמר תוודא שפילטרים מכובים (כלומר אך ורק בשליטה ע"י האפליקציה שמשתמשת בהם)

חוץ מעניין האחרי ריסט, תנסה גם לסגור תוכניות כבדות שעובדות ברקע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...