דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן. - עמוד 36 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן.

Raul

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קיים הבדל דיי גדול מבחינה תכנית בין התוכנות..

03 עושה שימוש ב DX 8.1 ב 3 המיבחנים הראשונים ו DX9 ברביעי ומתאימה לכרטיסים חלשים יחסית.. כי היא קלה יותר ופחות עמוסה מבחינת גרפיקה .

05 עושה שימוש ב DX9 ובDX9C בהתאם לכרטיס (אצלך ב C) בכל המיבחנים ועמוסה הרבה יותר ככה שה FPS יהיה נמוך יותר וכהה גם הציון הסופי..

תחלס 05 תיתן אינדיקציה טובה יותר לגבי יכולת הכרטיס להיתמודד עם מישחקים חדשים יותר ולכן לכרטיס כמו שלך (6800GT ?! ) חשוב יותר 05.

אתה יכול ליראות בחתימה שלי את ההבדל בציון בין 03 ל 05 .

אז יאללה כבה פילטרים סגור הכל ברקע תריץ ותפרסם כאן.. 8) תריץ את שניהם.. ;)

בהצלחה.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו,אני לא מבין מה הבעיה למה הכרטיס שלי מקבל 2929 ב3DMARK05 ?

זה עם הדרייברים החדשים 77.77 אני חושב,הכרטיס הוא 6600gt agp מישהו יודע מה הבעיה?

וגם ב3DMARK03

7336,לפי מה שאני יודע גרסאת הAGP של 6600GT היא פחות 100MHZ בליבה או בזכרונות יכול להיות שזה משפיע?

וגם עצם העובדה שאולי המעבד שלי 2.4 מגביל בקצת את הכרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו,אני לא מבין מה הבעיה למה הכרטיס שלי מקבל 2929 ב3DMARK05 ?

זה עם הדרייברים החדשים 77.77 אני חושב,הכרטיס הוא 6600gt agp מישהו יודע מה הבעיה?

וגם ב3DMARK03

7336,לפי מה שאני יודע גרסאת הAGP של 6600GT היא פחות 100MHZ בליבה או בזכרונות יכול להיות שזה משפיע?

וגם עצם העובדה שאולי המעבד שלי 2.4 מגביל בקצת את הכרטיס מסך?

כשהיה לי את ה-Albatron 6600GT (הקתרינה הזה: 60db) הייתי מוציא 3000 פחות או יותר לפני שעשיתי מספר מהלכים:

פירמוט, להוריד דרייבר בטא (מוסיף לא מעט נקודות), לערוך בדיקות נגד קבצי ריגול ולסגור את כל מה שפועל ברקע.

אחרי שעשיתי את כל הדברים האלו, הוצאתי 3200.

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהיה לי את ה-Albatron 6600GT (הקתרינה הזה: 60db) הייתי מוציא 3000 פחות או יותר לפני שעשיתי מספר מהלכים:

פירמוט, להוריד דרייבר בטא (מוסיף לא מעט נקודות), לערוך בדיקות נגד קבצי ריגול ולסגור את כל מה שפועל ברקע.

אחרי שעשיתי את כל הדברים האלו, הוצאתי 3200.

בהצלחה :xyxthumbs:

קודם כל , תודה

אני באמת צריך לעשות פירמוט,אתה יודע בדקתי באתר של לידטק הכרטיס שלי שציינתי הוציא 2950 עם הדרייברים שמקבלים בדיסק שבא עם הכ"מ

יכול להיות שהוא באמת צריך להוציא ככה?או שהדרייברים החדשים אמורים להוציא יותר עם הכרטיס הזה? ואגב יש לי בעיית חום כל פעם 3DMARK

נתקע לי עד שהחלטתי לפתוח את המארז רק לבדיקה ושמתי מאורר גדול וזה לא נתקע יש לך פיתרון שהכרטיס לא יתחמם בצורה כזאת מוגזמת?

ואיזה דרייברים של אתה ממליץ להשתמש? אני כרגע על 77.77

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...