דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן. - עמוד 27 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן.

Raul

Recommended Posts

כנראה שהמולקס הבודד של הGT מגביל אותי :'(

כמו שכתבתי, על תדר 430/1215 אני מקבל תוצאת שיא ללא ארטיפקטים, אבל לפעמים המחשב מתרסק באמצע הבדיקה. מדדתי טמפ' והעליתי מתחים, אבל כלום לא עזר עד שירדתי ל425/1215 וזכיתי ביציבות מלאה. לא נורא...זה עדיין מהיר בהרבה מאולטרה :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Q, אחי אני עם כרטיס בדיוק כמו שלך... עשיתי אובר רק ל 400-1100 מפאת "פחד" מסוים שאני פוגע בכרטיס... אתה חושב שלא מזיק להשאיר אותו על המקסימום שהוא יכול בקירור הסטוק? אין חשש לפגיעה מיוחדת?

אני יודע שאני לא אמור בכלל לפחד אבל בכל זאת עלה לי כסף והכל אז אני דואג, כי אני בטוח שגם אני אוכל לסחוב את התדרים שאתה שמת ואני אהנה משיפור ביצועים... השאלה אם שווה לעשות את זה לכל הזמן? או רק לקביעת הבנץ'?

שבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה... באמת אני רואה שההבדלים במעלות ממש זניחים שאני מעלה ליבה ל 430... וזכרונות ל 1200 זה עולה בעוד מעלה שתיים מקס... ממש לא קריטי.

פשוט שמעתי מ monsta שפירסם נושא שלאחר שבוע עם ה oc שלו התעוררו לו בעיות שונות של קפיאות במשחקים וקריסות וכאלה...

אבל אני יעשה מה שהצעת זה ניראה הגיוני.

דרך אגב בערך מה המקס' של הכרטיס שלנו מבחינת ליבה? (בלי לשנות כמובן) בממוצע בערך.

edit בינתיים באמת 420/1200 מניב הכי הרבה פירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה,כמה אמור לקבל 6600GT ב 05 ? אפשר בנצ'מארקים שמראים כמה אמורים לקבל הכרטיסים של הסדרה 6XXX של ?:P

ואם אפשר גם ל X800 ומעלה.. תודה.. יש לי את הכרטיס אבל אני לא שם אותו במחשב מכיוון שיש לי ספק ג'נרי :P מתי שאני יקנה ספק אני יחבר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה,כמה אמור לקבל 6600GT ב 05 ? אפשר בנצ'מארקים שמראים כמה אמורים לקבל הכרטיסים של הסדרה 6XXX של ?:P

ואם אפשר גם ל X800 ומעלה.. תודה.. יש לי את הכרטיס אבל אני לא שם אותו במחשב מכיוון שיש לי ספק ג'נרי :P מתי שאני יקנה ספק אני יחבר אותו.

הוא אמו רלקבל 3550-3650

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW

6000 על 6800GT! זה חייתי לגמרי!

זה יציב למשחקים גם?

לצערי לא, אחרי חצי שעה יש פריזים. וזה לא שהכרטיס מתחמם מדי או משהו (הוא לא עובר 65 במאמץ), אבל מולקס אחד מגביל אותו קשות.

לפחות עד שאני אעשה את זה:

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?p=673569#post673569  :smile1:

נכון לעכשיו הכרטיס יציב לחלוטין על 423/1219, Vgpu=1.33, Vagp =1.5. התוצאה נעה בין 5930-5950.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד

ואגב - הצלחתי לסחוט עוד איזה 50 נק אבל אני די מתוך שאני יעבור את ה 8500 עוד השבוע

הורדתי את המעבד ל 2600 מ 2800 ואת הGPU העלתי ל 470 (למרות שכבר בדקתי והוא יציב עד 490 אחרי זה יש ARTIFACT

2005:

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1098035

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מחשב:

MSI RADEON9800 PRO 128mb

AMD 3000+

512 זיכרון

לוח אם

MSI neoplatinum

קיצר החלטתי לנסות להריץ 05  החדש של 2005! ואיין לכם מושג כמה בעיות זה עושה....הוא ניתקע באמצע הבדיקה....או שהתמונות בשנייה יורדות ל0 או 1 (שכחתי איך זה ניקרא באנגלית) ובסוף התוצאה היא בסבייבות ה1200.....!!!!!!!!1 :pissed:

בבקשה תעזרו לי אם הבעיה הזותי ותגידו לי מה אמורה להיות תוצאה ממוצעת של הכרטיס שלי ב3D MARK05!

תודה! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה בRADEON 9800PRO אם 2005!! בבקשה עזרה!

יש לי מחשב:

MSI RADEON9800 PRO 128mb

AMD 3000+

512 זיכרון

לוח אם

MSI neoplatinum

קיצר החלטתי לנסות להריץ 05 החדש של 2005! ואיין לכם מושג כמה בעיות זה עושה....הוא ניתקע באמצע הבדיקה....או שהתמונות בשנייה יורדות ל0 או 1 (שכחתי איך זה ניקרא באנגלית) ובסוף התוצאה היא בסבייבות ה1200.....!!!!!!!!1

בבקשה תעזרו לי אם הבעיה הזותי ותגידו לי מה אמורה להיות תוצאה ממוצעת של הכרטיס שלי ב3D MARK05!

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיהה

קיבלתי רק 2592 ויש לי את הכרטיס 6600gt (לא עשיתי אוברקלוק)

(

amd 3000

חצי גיגה זיכרון)

הדריבר שלי הוא 71.89 הוא לא הכי מעודכן אבל עדיןפעם הייתי מקבל איתו יותר (אם אני לא טועה איזה 3350 משהו כזה)

אולי משהו יודע מה הבעיה?

ד"א

עשיתי לאחרונה עדכון ביוס יכול להיות שזה בגלל זה?

עריכה

המולקס מחובר והספק שלי הוא של hec 475

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...