דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 5 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי מה שאני יודע החברה הזאת די חדשה בשוק הספקי כוח(לעומת , וכו')

הספקים שלהם מוצלחים בגלל הריילים הטובים שלהם ועוד כמה תמיכות בטכנולוגיות שונות.

אם מישהו יכול לתת יותר מידע וחוות דעת עליהם זה יהיה נחמד.

ליבו של כל ספק הוא Tagan.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה TT שלי לא הגיע עם אפשרות לשליטה על מהירות המאוורר..

היא הייתה מתכוונת אוטומטית ע"פ החום...

אני לא זוכר מצב שהוא עלה מעל 1400 סל"ד....

אבל בשל האקוסטיקה, האוויר שנכנס יצר "ורווםםם" כזה מציק במיוחד...(לא ה זזזזז הרגיל של מאווררים).

את המנוע של המאוורר בכלל לא שומעים, אבל הרחש של האוויר מעצבן במיוחד.

ד.א.

גם לאנטק פאנטום יש קצת רעש....

חח איזה מצחיק אתה.. ברור שהTT רועש.. בשבילך!

בטח יש לך מערכת מים או מערכת חרישית אחרת, בכל זאת הספק של TT נחשב לשקט ביותר ועל כן אני מאוד ממליץ על הדגם שציינתי למעלה, פשוט אין שום סיבה לא לקנות אותו כי הוא באמת היחיד ששווה כל שקל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השנאי :(

הזזט הזה מרגיז יותר מהרעש של מאוורר שקט יחסית?

זה ללא ספק יותר מרגיז, אבל כשהמארז סגור ולא יושבים ממש לידו(לפחות חצי מטר מרחק ממנו) אז לא שומעים את זה...

רק ההרד דיסק...רררר ההרד דיסק.... ואחרי זה גם לשים איזה מערכת מים איכותית...

נכון לעכשיו אני עם מאוורר אנרמקס 120מ"מ על 3-4V, פסיבי לצ'יפסט, פסיבי לכרטיס מסך, פסיבי לשער הדרומי בשלבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא אודיופיל או משהו אלא הוא מעדיף לשבת על מחשב כמה שיותר שקט כי הרעש הזה באמת מעצבן .....

אני אישית גם הולך לעשות את זה אבל לא על חשבון כוח עיבוד של המחשב ולכן אני משתמש במאוררים שניתן לשנות להם את המהירות ( ע"י פאן באס ) ובסינקים שיכולים לתפקד גם כשאין לש משב רוח חזק אלא חלש ואם אפשר אז בכלל לא .... כמו של זלמן ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שחלק מכם צריכים ביקור אצלי ולשמוע את הרעש המטורף שבוקע מהמחשב שלי, זה נשמע כאילו נמצאים בלב חוות שרתים.

לי זה לא מפריע אבל הבית נשמע כל כך שקט כשהמחשב כבוי, זה נשמע אפילו מוזר לי מידיי מרוב שאני רגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעוניין בספק זול וטוב שיסחוב 2 הארדיסקים

DVDR+CDRW

4 שקעים פעילים USB

+2 מאווררים נוספים בקייס

R9800PRO

בתודה מראש

למערכת כמו שלך אני ממליץ על ספק הכוח - HEC 300 AR-T , הוא יחזיק לך טוב מאוד את המערכת ובנוסף לכך הוא זול מאוד(לחץ כאן ותשים לב שאתה לוקח את דגם ה-ART ולא ER)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...