דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 221 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

אורח voodooman

לא אחי לא גנריים אבל לרוב באוברקלוק יש להם בעיות מתחים לרייל 12V אני יודע לי יש 410 וואט של TT מה גם הרייל 12V הוא די חלש 16A או 15A

אם אתה לא עושה אז TT יהיה אחלה ספק אם אתה עושה אז כדי להיתרחק רחוקקקקקקקק מהחרא הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רן אם זה ככה

אז כמו שאמר Nemesis לפניי

הספק יהיה דיי והותר

Psycedelic

הדגמים החדשים שלהם לא ג'נריים - אבל קרובים (הישנים האפורים הפשוטים כן רמה ג'נרית)

אבל הם בהחלט לא שווים את הכסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אז רגע רגע אם ה-TT גנרי אז מה גם 410 וואט שלהם גובל גנריות??

הכוונה לזה עם מאורר 120 מ"מ בצבע שחור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

זה 16 לרייל 12V

תגיד ראיתי עכשיו שיש להם גם ספקים חדשים אני כמובן מדבר על TT

שיש להם ספקים חדשים עם שני ריילים של 12V זה גם נחשב גנרי??

אני כמובן לא מתכוון לקנות או בכלל להיתקרב עוד פעם לספקים של TT המארזים שלהם טובים והקירור שלהם למעבדים וכל החרא מסביב טוב אבל ספקים פשוט בעעעעעעעעעעעעעעעעעע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו כהתכוונתי שתמליצו לי התכוונתי שתתנו לי לינק עכשיו אני רוצה ספק טוב ומומלץ במחיר לא יקר כשאני מתכוון לא יקר אני מתכוון לא בסומים מוגזמים...ותתנו לינקים בפנדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו כהתכוונתי שתמליצו לי התכוונתי שתתנו לי לינק עכשיו אני רוצה ספק טוב ומומלץ במחיר לא יקר כשאני מתכוון לא יקר אני מתכוון לא בסומים מוגזמים...ותתנו לינקים בפנדה

מערכת + תקציב מוגדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

טוב סך הכל אני לא מנסה להציל את הכבוד של TT או משהו אני פשוט לא מתקרב יותר לספקים של TT עם כל הכבוד לחברה ויש כבוד אותי הם איכזבו קשות וקניתי את הספק שלי ב-300 ש"ח אולי טיפה יותר לא זוכר כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

יש לי ספק גנרי (נראה לי 400W) על המחשב הבא:

P4 2.8 Prescott + קירור זלמן 7000Alcu

1024 מגה זכרון (4*256)

לוח אם MSI PT880 VIA Chipset VT8237

כרטיס גרפי Nvidia FX 5200

דיסק קשיח סמסונג 120 מגה SATA

דיסק קשיח מקסטור 200 מגה SATA

צורב דיסקים רגיל CDRW

שני מאווררי 80cm

מאז שהוספתי את הדיסק של מקסטור, אני מקבל מדי פעם מסכים כחולים. כמה פירמוטים לא עזרו, ויש לי הרגשה שהספק שלי אולי הוא הגורם לכך.

האם הספק הגנרי שאצלי אמור ויכול להחזיק את המערכת שלי, או שכדאי להחליף אותו במשהו יותר יציב? אני חייב לציין שאני לא מבצע שום OC על המערכת.

אם להחליף אותו, האם הספק הבא יהווה תחליף טוב? http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4013

תודה מראש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק שהצעת מהווה תחליף טוב

בקשר לספק הנוכחי שלך, ההנחה היא שהוא הגורם, מכיוון שפרסקוט מסוגל לקחת בעומס מלא סביבות ה 115W שזה סביבות ה 9A-10A

בהתחשבות בעובדה שברוב הספקים הג'נריים יש סביבות 14A-16A

והכרטיס מסך צריך לקחת משם, והכוננים השונים, זה נראה מאוד גבולי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...