דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 160 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

מחשבון וואטים זה לא ממש שטויות. גם אם הוא לא ממש מדוייק, הוא בכ"ז נותן לך אינדיקציה מסויימת.

איך אני אמור לדעת איך ההספק של הספק מתחלק? הכוונה היא איך הספק כוח מחלק את ההספק שלו בין הצמות השונות?

על ה-Tagan אני יכול לסמוך, כי אני יודע שמדובר בספק כוח איכותי.

אבל, את ה-SilentX אני לא מכיר. אני לא יודע אם מדובר בספק כוח ג'נרי עם מאוורר 80mm שקט (Ahanix לא מוסרים עליו פרטים), ואני לא יודע איך ההספק שלו מתחלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מחשבון וואטים זה שטויות גם בגלל שזה לא נותן לך חלוקת וואטים וגם בגלל שהמחשבוני וואטים ברשת בד"כ מאוד מטעים ומחוסרים כל ביסוס, ויכולים לזייף במאות אחוזים

אם אתה רוצה הערכה ריאלית, נסה כאן, ההוראות שם והקישור למחשבון ייתנו לך הערכה הרבה יותר טובה מאשר בכל מקום אחר. אבל יש שם סעיפים שמכניסים לך המון שמרנות לתוצאה, לדעתי הם לא מחייבים.

החלוקה היא כמה וואטים הולכים לכל אחד מה-3.3v/5v/12v, זה מה שחשוב בספק

ה-SilenX מיוצרים ע"י FSP, שזה יצרן רציני ויותר נחשב מאשר ePower, ויש ביקורת טובה על אחד הספקים עם המדבקה הזו כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ספק של 350 וואט של אנרמקס יכול להחזיק את המפרט שיש לי בחתימה + 5 מאווררים + 2 הארדיסקים קישחים+...+ ???

פשוט בביקורת האחרונה הריצו כרטיס כמו שלי עם ספק כזה :silly:

פלא שהם לא הצליחו לעשות :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HEC300ART יוכל להחזיק את המערכת הנ''ל בלי OC ?!

3800 דואל קור

ג'יגה זיכרון

6600GT 256 MB

הרד דיסק 80 GB SATA

צורב DVD

לוח DFI איפיניטי NF4U

תודה ...

אמור להחזיק, ה Dual לא צורך יותר חשמל מ Single , רק טיפה

אבל במחיר של מפרט כזה שהוא יצא לי 5200 שקל בחישוב מהיר, הייתי משקיע יותר מ 150 שקל בספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשבון וואטים זה שטויות גם בגלל שזה לא נותן לך חלוקת וואטים וגם בגלל שהמחשבוני וואטים ברשת בד"כ מאוד מטעים ומחוסרים כל ביסוס, ויכולים לזייף במאות אחוזים

אם אתה רוצה הערכה ריאלית, נסה כאן, ההוראות שם והקישור למחשבון ייתנו לך הערכה הרבה יותר טובה מאשר בכל מקום אחר. אבל יש שם סעיפים שמכניסים לך המון שמרנות לתוצאה, לדעתי הם לא מחייבים.

החלוקה היא כמה וואטים הולכים לכל אחד מה-3.3v/5v/12v, זה מה שחשוב בספק

ה-SilenX מיוצרים ע"י FSP, שזה יצרן רציני ויותר נחשב מאשר ePower, ויש ביקורת טובה על אחד הספקים עם המדבקה הזו כאן

תודה על הקישורים!

לא ממש הסתדרתי עם המחשבון וואטים של Takaman. הוא די מסובך לשימוש, ולא כולל דגמים חדשים של וכרטיסי מסך בתצורת PCI-e.

ה-SilenX 350W נראה איכותי (OMRIJ המליץ לי על FSP).

בכל אופן, דיברתי עם המנכ"ל של Ahanix לגבי ה-MCE601, והוא אמר לי שהם מודעים לבעייתיות בגודל של הספק כוח שלו, והם מתכוונים להוציא בקרוב מאוד דגם חדש המבוסס על ה-MCE601 עם יותר פיצ'רים, תומך ב-Standard ATX , וכולל VFD במקום ה-Parallel VFD, כך שאני אחכה קצת.

דרך אגב, למה אין כאן ביקורת על מארזי HTPC? יהיה נחמד אם Ahanix ישלחו לכם את הדגם החדש שלהם לביקורת. אני אשמח לקבל אותו לאחר שתסיימו. :P

נ.ב.

אני מקווה שלא אכפת לכם שהזכרתי את HWzone (ביחד עם AnandTech) באימייל למנכ"ל Ahanix כאתר חומרה מוביל (קצת פרסומת). ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני מחפש חנות לקנותצ ממנה ספק של פאוור סטרים

או 520W או 600W

נראה לפי התקציב..

חנות באזור:

חולון, בת ים, ראשון, תל אביב, רעננה, כפר סבא, נתניה אריאל.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...