דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 159 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא ידוע לי על ספקים שהם לא בגודל ATX או מותאמים למארזים מוקטנים

בכל מקרה כדאי לך לבדוק את ChannelWell עם ההספק הנמוך, הם נראים דיי קטנים

זה מעצבן שה-Tagan לא מתאים למארז, הוא ממש התאים לי. :bash:

איך זה יכול להיות ש-Ahanix מצהירים שהמארז מתאים לספק כוח ATX סטנדרטי, אבל הגודל שמצויין קטן מגודל סטנדרטי של ATX?

יש לך קישור לספק כוח של ChannelWell (אני לא מוצא בפנדה ובגוגל)? דרך אגב, איך הם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי-אפשר להבין הרבה מתמונה. צריך לראות מה הגודל המצויין ב-Spec.

המארז שרציתי לקנות מגיע עם SilentX 350W (אתה מכיר אותו?) שנראה בתמונה כמו רגיל.

אני מניח שאני אצטרך להתפשר על מארז אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם...

המפרט של המחשב שלי הוא ככה:

AMD 64, 2000 MHz (10 x 200) 3000+

1024 MB (DDR SDRAM) A-DATA

NVIDIA 6800 LE (128 MB) PINE

Maxtor 6Y080M0 (80 GB, 7200 RPM, SATA)

Gigabyte GA-K8NS

HEC 300W

בזמן האחרון התחילה לי בעיה של מסכים שחורים בכרטיס מסך(6800LE),בעיקרון כדי למנוע את הבעיה הזו אז צריך או לעשות VMOD לכרטיס מסך

או לקנות ספק חזק יותר, את ה-VMOD אני מת לעשות אבל אין לי מספיק ידע בזה ובאינטרנט אין הסברים על הכ"מ שלי...

בקיצור נשארה רק האופציה של הספק...

מה שרציתי לדעת זה איזה ספק טוב יש בתקציב של עד 350 ש"ח, והאם אפשר לקנות ספק לא כ"כ" גדול מבחינת הספק ולחבר (להוסיף)

אותו לספק הנוכחי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי-אפשר להבין הרבה מתמונה. צריך לראות מה הגודל המצויין ב-Spec.

המארז שרציתי לקנות מגיע עם SilentX 350W (אתה מכיר אותו?) שנראה בתמונה כמו רגיל.

אני מניח שאני אצטרך להתפשר על מארז אחר.

ולמה אתה רוצה להחליף את הספק שמגיע עם המארז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ספק של 350 וואט של אנרמקס יכול להחזיק את המפרט שיש לי בחתימה + 5 מאווררים + 2 הארדיסקים קישחים+...+ ???

פשוט בביקורת האחרונה הריצו כרטיס כמו שלי עם ספק כזה :silly:

פלא שהם לא הצליחו לעשות :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הוא מתכנן על מערכת HTPC סופר על

AMD64 X2 3800

GeForce 6600GT (ייתכן אולי שדרוג ל-6800GT)

שני כרטיסי PCI - כרטיס קול וכרטיס PVR (יתכנו כרטיסים נוספים בעתיד).

שני כרטיסי זיכרון DDR400 (אפשרות להוספת שני כרטיסי זיכרון נוספים בעתיד).

דיסק קשיח SATA (אפשרות להוספת שני דיסקים קשיחים נוספים בעתיד).

צורב .

קורא כרטיסי פנימי.

צג VFD.

שני מאווררים 60mm.

מאוורר 92mm או 120mm בגוף של המעבד, מאוורר קטן על ה-NB, ואולי גם מאוורר שקט של זלמן על הכרטיס מסך.

שום דבר שה-SilenX לא יחזיק, בהנחה שזו גרסת ATX12V 2.0

יש כאן פשוט דיון של כמה עמודים שהמטרה שלו זה להחליף ספק חרישי, שמתאים למארז, ושיסחוב את המערכת, בספקים אחרים שכל אחד מהם לא מתאים מסיבה כלשהי. נראה לי דיון מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הוא לא יעשה את העבודה...

יש 300W והכרטיס לא מפסיק לקרוס.נראה לי שקודם אני אלך על האפשרות של ה-HARDMOD, יותר זול ונראה לי די פשוט.

יעשה את העבודה

יש כאן פשוט דיון של כמה עמודים שהמטרה שלו זה להחליף ספק חרישי, שמתאים למארז, ושיסחוב את המערכת, בספקים אחרים שכל אחד מהם לא מתאים מסיבה כלשהי. נראה לי דיון מיותר.

אני עוד במחשבה שהוא לוקח את ה 6800GT לא ראיתי שזאת אפשות שדרוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ה-SilentX הוא ג'נרי, או איכותי עם PFC (פאסיבי/אקטיבי) שבאמת מספק מינימום 350W?

עשיתי חישוב עם מחשבון וואטים ישן שלא כולל תמיכה במעבדים כפולי ליבות ובכרטיסי מסך PCI-e (לא מצאתי מחשבון וואטים יותר מעודכן), ויצא שאני צריך קרוב ל-400W במידה ואני ארצה להוסיף דיסקים קשיחים וזכרונות.

בכל אופן, ג'נרי של 400W לא הצליח להעלות את הפנטיום 2 שלי, והייתי צריך להחליף אותו, כך שאני מניח שמחשב חדש עם כרטיס מסך חזק דורש עם הספק יותר גדול.

בכל מקרה, גם אם Ahanix היו נותנים לי ספק כוח איכותי שיחזיק את המערכת שלי, אז הייתי מאוד מהסס לרכוש אותו אם הייתי יודע שעשוייה להיות לי בעיה במציאת ספק כוח חלופי במקרה הצורך. לכן, במידה ואי-אפשר להשיג בארץ ספקי כוח איכותיים בגודל מתאים, אני כנראה אלך על ה-D.Vine 4 שתומך בספקי כוח ATX בעלי גודל סטנדרטי, למרות שעקרונית הוא פחות עדיף מה-MCE601.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...