דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 99 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ספק כוח ג'נרי לא מתמודד טוב עם עליות וירידות של מתח, דברים קטנים יכולים לגרום לתקיעות ולארורים, שההספק שלו קטן מהדרישה של המערכת יכול ליצור גם הוא תקיעות ומסכים כחולים, כל זה קשור לביצועים, מבחינת ציונים בבנצ'מרקים ספק חדש לא יתן כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COLORSit 480W Switching Power Supply 130 ש"ח

64 3000 (939-pin) Oem 815 ש"ח

CTX 17 VL701 599 ש"ח

TEAC 52X32X52 RETAIL 195 ש"ח

WD SATA 120GB 8MB 7200 RPM 499 ש"ח

Sunshine 8088 Black Cobra 480Watt 325 ש"ח

Kingston 512MB 400Mhz PC 3200 C3 350 ש"ח

Leadtek WinFast PX6600 GT PCIe 6600GT SLI 128MB 1,098 ש"ח

GA-K8NF-9 nVIDIA nForce4 4X Socket 939 650 ש"ח

Cordless Desktop® Optical 539 ש"ח

והתקציב לא יותר מ 300

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אחד שחזק במיוחד בתחום החומרה. אחרי הסתובבות קצרה בפורומים ראיתי שאנשים לפעמים מייחסים חשיבות לספק הכוח בפיתרון בעיות. עד היום הייתי בגישה שספק זה נושא שלא צריך להתחבט בו יותר מדי.

רציתי לדעת מה ההבדלים בין ספקי כוח שונים, איזה מהר מומלצים ואיזה בעיות יכולות להיגרם מספק כוח גרוע

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שיכול להיגרם זה שהספק כוח גרוע ישרף וזה יכול לשרוף גם כמה דברים בתוך המחשב עצמו וההבדלים בין ספקי כוח זה כמו הוואט שהם מיצרים

כי כל חומרה במחשב כמו כרטיס מסך מעבד וכול מיני צריכים אנרגייה והספק כוח מספק להם את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אחד שחזק במיוחד בתחום החומרה. אחרי הסתובבות קצרה בפורומים ראיתי שאנשים לפעמים מייחסים חשיבות לספק הכוח בפיתרון בעיות. עד היום הייתי בגישה שספק זה נושא שלא צריך להתחבט בו יותר מדי.

רציתי לדעת מה ההבדלים בין ספקי כוח שונים, איזה מהר מומלצים ואיזה בעיות יכולות להיגרם מספק כוח גרוע

תודה לעוזרים

מספר הבעיות שיכולות להיווצר עם ספק לא תקין (או לא אכותי) הוא עצום

בגדול זה גורם למערכת להיות לא יציבה

יכול להיות הרבה תקיעות בהפעלת יישומים שונים , או בתהליך ההתקנה (כולל התקנת מערכת הפעלה)

המחשב יכול לא לזהות כונן CD-ROM או תקיעות באמצע צריבה , ריסטים פתאומיים וכו'

הבעייה הרבה פעמים היא בזיהוי מקור התקלה , בגלל שהבעיות הללו יכולות להיות ממקור אחר (למשל , או לא תקינים)

לכן חשוב (אם רוצים מערכת יציבה) לקנות מוצרים אכותיים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...