מערכת קירור מים - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת קירור מים

drago

Recommended Posts

[ltr]I found no direct compression, but this is close enough

Koolance Exos 1 (one of the best water cooling kits)

Pentium 4 (B) 2.8Ghz @ 3.4Ghz (1.8v) load @ 43.3c

ThermalTake BigTyphoon

Athlon 64 3000+ winchester @ 2.5Ghz (1.65v) load @ 41.7c

edit: ffs, he got an XP he's not going to , why the hell are we arguing, just agree that he doesn't need anything more than half what the BigTyphoon can offer.

[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

cool boy - תרגע - אף אחד לא פותח מלחמה נגדך.

דרך אגב

Air cooling is depanding on your room temp compared to water cooling that Not

גם מים תלוי בטמפ' חדר!!! ולזה כדאי שאתה תלך לביקורות ותראה שבמקומות הרציניים הם כותבים (כן כן גם בקירור מים) את טמפ' החדר שבו נבדקה המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נעשה סדר קטן

1 . באופן פיזיקלי טהור, מערכת קירור מיים טובה מאוויר כי המוליכות שלה טובה יותר, נקודה, זאת עובדה מוצקה

2. העובדה הזו לא תמיד נכונה כי מה לעשות יש חרא של מערכות מיים שלא ממשות את הפוטנציאל שלהם

3. מערכת הקירור מיים הכי טובה ומסחרית (מדגיש) היא זו http://www.swiftnets.com/products/H20-APEX.asp, גם כן, עובדה

מערכת זו כן מממשת את הפוטנציאל שלה

ויהיה ארור האיש שיטען אחרת

ובמידה והוא ימצא הוכחה לכך שכל קירור אוויר טהור (אני לא מדבר TEC או CHILL ולא DELTA ) טוב יותר ממערכת זו

אני אעשה דברים נואשים וכמובן אקנה לו את הקירור אוויר המיוחד הזה על חשבוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cool boy - תרגע - אף אחד לא פותח מלחמה נגדך.

דרך אגב

גם מים תלוי בטמפ' חדר!!! ולזה כדאי שאתה תלך לביקורות ותראה שבמקומות הרציניים הם כותבים (כן כן גם בקירור מים) את טמפ' החדר שבו נבדקה המערכת.

אני רגוע לגמרי,אם מהדברים שאמרתי הבנת אחרת אז הבנת לא נכון,אני מנסה להוכיח פה עובדה , אוויר לא יוכל להשתוות לקירור מים איכותי,אם כל הכבוד הבנאדם לא יכול לבוא ולומר שהביג טייפון לוקח כל בשוק כולל "קירורי מיים ועוד הרבה" ,אני בסה"כ מתקן אותו על הטעות ,עם כל הכבוד לביג טייפון הוא ממש לא משתווה אפילו ,לקירורי מיים איכותיים.

בכל מקרה הלינקים שהבאת למעלה מראים שקירור מים על פרסקוט הוריד את הטמפרטורה של המעבד במנוחה ל22 והביג טייפון הוריד את הטמפטורה של ל29 במנוחה,מה רצית להוכיח בדיוק כאן לא הבנתי?

לילה טוב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים לחלוטין שקירור מים איכותי עולה על אוויר איכותי ככל שיהיה- אין וויכוח.

הבעיה היא המחיר ואם מישהו שם לו תקציב של עד 800-1000 ש"J אולי עדיף לו ללכת על אויר, אם משקיעים מחיר כזה בקירור אוויר מקבלים תוצאות יותר טובות כי למעשה מנתלים את המוצרים הטובים ביותר שיש בשוק היום (של אוויר כמובן) לעומת מים שבמחיר הזה קונים מערכת ממוצעת פלוס.

אם יש הסכמה לגבי איכותי מאוד עד 1000 ש"ח שעולה על מערכת אוויר, אז אני אישית מאוד אשמח לדעת איזו ואם זה מערכת שמרכיבים (לא KIT) אז לכתוב את הרכיבים יהיה מוערך ביותר  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים חברים , לא לריב . אני הגעתי לכאן בגלל שאמרו שיש כאן אנשים שמבינים ולא רבים על מי הז..ן יותר ארוך ויותר חזק :D .

לנושא עצמו עוד לא הבנתי מה אני צריך לקנות בגלל שכולם כאן זורקים דברים ואין משהו ספציפי . חוץ ממערכת מים אחת שהרבה אמרו שהיא לא יעילה .

אני מחפש מערכת מים ולא מערכת אוויר נקודה.

אז אנא תתמקדו במערכת מים טובה עד 1000 שקל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם עדיין לא מבינים מה הבן אדם רוצה :kopfpatsch:

הוא מתעקש על מים אז מספיק להמליץ לו על אוויר

ומספיק לקטול כל מים שיש

פשוט תנו לו תקירור מים הכי טוב באלף שקל

זה שקירור אוויר זה או אחר יותר טוב לא מעניין אותו מסתבר

למה הוא מתעקש אין לי מושג :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם עדיין לא מבינים מה הבן אדם רוצה :kopfpatsch:

הוא מתעקש על מים אז מספיק להמליץ לו על אוויר

ומספיק לקטול כל מים שיש

פשוט תנו לו תקירור מים הכי טוב באלף שקל

זה שקירור אוויר זה או אחר יותר טוב לא מעניין אותו מסתבר

למה הוא מתעקש אין לי מושג :nixweiss:

הרעש פשוט הורג אותי בקירור אוויר ומגיעים לטמפ' יותר נמוכות בקירור מים לפי מה שהבנתי . זאת הסיבה שאני מתעקש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני אקצר תהליך

בשביל להגיע לטמפ' נמוכה יותר ברעש נמוך יותר אתה צריך או תקציב גדול יותר או להכין לבד את המערכת

לכן אנשים ממליצים ללכת על אוויר שקט

ואני אישית יודע שיש המון כאלה בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אני באמת ממליץ לך ללכת על קירור אוויר איכותי, עדיף על מערכת קירור מים ב500 ש"ח -שהכי טובה במחיר הזה כעת היא ה BIGWATER .

מדוע?

קניתי את הBIGWATER והייתי מרוצה. המעבד AMD WINCHESTER 3200+ שלי עבד ב44 מעלות באוברקלוק של 2500 מגהרץ.

אח"כ המשאבה התקלקלה משום מה והפסיקה לעבוד, המחשב כבה מעצמו (עקב ההגנה שבנויה בלוח אם שמכבה את המחשב אם הטמפרטורה גבוהה מדי). בקיצור, מסרתי את הערכה לחנות.

בינתיים, הייתי ריך לקנות איזה קירור עד שיתקנו לי. הייתי בטוח שהמחשב יקרוס, כי קירור אוויר לא יספק לי את הקירור הדרוש לאוברקלוק שלי.

קניתי את הקירור (מה שחשבתי לפחות) בעל היחס הכי טוב של קירור-שקט שהיה בחנות : ZALMAN CNP S7700-CU

http://www.zalmanusa.com/usa/product/view.asp?idx=145&code=005

בכל מקרה, הייתי המום כשלאחר ההתקנה, הקירור הזה נתן לי את אותן התוצאות פלוס כמה מעלות, והאוברקלוק החזיק מעמד בכיף . . .

אז הבנתי שמשאבה של מערכת מים ב500 שקל,שמעבירה רק 120 ליטר מים לשעה היא פשוט . . . ח ר א . אגב הגירסה החדשה של ה BIGWATER מעבירה רק 90 ליטר לשעה ולא שווה אפילו שקל, אפילו יחסית לגירסה הראשונה עם המשאבה "החזקה" יותר.

עוד משהו, גם ל ZALMAN שלי שהוזכר קודם יצאה כעת גירסה יותר חזקה על שם הגיימר המפורסם הזה FATALITY אני שוקל לקנות את זה מול ה BIG TYPHOON: ואפילו יש את ה קירור האוויר החדש הזה CNP S9900 של ZALMAN שעוד אין לו ביקורות רציניות. אבל אני אומר לךף תראה מה יש בעמוד הזה:

http://www.zalmanusa.com/usa/product/code_list.asp?code=005

כל מאורר בשלושת העליונים שם לוקח מים (כל מים) ברמה של עד 1000 ש"ח . . . בדוק. אני גם חשבתי כמוך, עד שהבנתי שבשביל להרכיב מערכת מים חזקה באמת, צריך לקנות רכיבים יקרים של חברות איכותיות כמוDANGERDEN ולהרכיב אותם אחד אחד בעצמך. אין פה ימינה או שמאלה. מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה יכול להיות שמערכת בהרכבה עצמית היא טובה יותר ממערכת קנויה?

האם זה בגלל בחירת חלקים טובה יותר?

גם

וגם בגלל שמה שהם נותנים זה חרא

ובקשר למשאבה שהתקלקלה

קח אהים קומפקט 300 (זול בטרוף) או אפילו 1000. הם יתנו לך זרימה טובה ולא ה120 ליטר שעה שהמשאבות של TT נותנות

רק צריך קצת "התאמה" לקוטר של TT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלוק - Zalman ZM-WB3 Gold Water Block - מהדובים ב241 ש"ח

רדיאטור - Swiftech MCR-220 Radiator - מהדובים 277 ש"ח

Natural Polypropylene T - מהדובים 15 ש"ח

משאבה - תחפש COMPACT 1000 - באזור 160 - תחפש בחנויות (או תדבר איתי)

צנרת - כל מקום מחיר נמוך

מאוררי 120 * 2 - בין 100 - 150 תלוי באיכות

סה"כ : בערך 900

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רגוע לגמרי,אם מהדברים שאמרתי הבנת אחרת אז הבנת לא נכון,אני מנסה להוכיח פה עובדה , אוויר לא יוכל להשתוות לקירור מים איכותי,אם כל הכבוד הבנאדם לא יכול לבוא ולומר שהביג טייפון לוקח כל בשוק כולל "קירורי מיים ועוד הרבה" ,אני בסה"כ מתקן אותו על הטעות ,עם כל הכבוד לביג טייפון הוא ממש לא משתווה אפילו ,לקירורי מיים איכותיים.

בכל מקרה הלינקים שהבאת למעלה מראים שקירור מים על פרסקוט הוריד את הטמפרטורה של המעבד במנוחה ל22 והביג טייפון הוריד את הטמפטורה של ל29 במנוחה,מה רצית להוכיח בדיוק כאן לא הבנתי?

לילה טוב ;)

[ltr]I didn't say it's better than all water cooling kits, just the crappy 1000nis kits. and it wasn't a Prescott, it's northwood B. and why the hell are you looking at ideal temps !?

I said it before and I'll say it again, you got an XP! you can run it with a BigTyphoon without the fan! meaning passive cooling, meaning no noise at all!!! even if you buy a 2500nis water cooling kit you'll still need a pump (which makes noise).[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...