מערכת קירור מים - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת קירור מים

drago

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמו שרשמתי בהודעה הקודמת שלי אני יכול להרשות לעצמי 800 שקל להשקיע השאלה מה אני צריך לקנות? קישורים ותמונות יתקבלו בברכה . אני פשוט לא מבין בזה הרבה והרעש הורג אותי + הטמפ הגבוהה ועשיתי הכול על מנת שלא תהיה טמפ' גבוהה. חוץ מקירור מים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בראש וראשונה שקט אבל גם טוב . עשיתי הכול הזמנתי מאווררים מאלומיניום מחו"ל וזה לא עזר. יש לי על המעבד TM המאוורר מגיע ל6000 RMP אבל הטמפ מגיע ל- 54 מעלות יש לו קפיצות של טמפ' פעם הו יורד ל- 44 בשניה קופץ ל-52 וככה משחק לו . אז אמרתי לעצמי זהו אני רוצה לסדר את והתחלתי לברר על מערכת מים ראיתי בחו"ל אתרים של מערכות מים והגעתי לכאן . אז לא איכפת לי לקנות מערכת מים ולהרכיב אותה שתעשה את העבודה תוריד טמפ' וגם שקט .

תודה לעונים . ואנא קישורים למערכות שאתם ממליצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בראש וראשונה שקט אבל גם טוב . עשיתי הכול הזמנתי מאווררים מאלומיניום מחו"ל וזה לא עזר. יש לי על המעבד TM המאוורר מגיע ל6000 RMP אבל הטמפ מגיע ל- 54 מעלות יש לו קפיצות של טמפ' פעם הו יורד ל- 44 בשניה קופץ ל-52 וככה משחק לו . אז אמרתי לעצמי זהו אני רוצה לסדר את והתחלתי לברר על מערכת מים ראיתי בחו"ל אתרים של מערכות מים והגעתי לכאן . אז לא איכפת לי לקנות מערכת מים ולהרכיב אותה שתעשה את העבודה תוריד טמפ' וגם שקט .

תודה לעונים . ואנא קישורים למערכות שאתם ממליצים

קניתה מאווררים מאלומיניום :o (סרקזם) אז מה? מה שמשנה זה המספרים

קח קירור פסיבי ויהיה לך שקט

בכל מקרה זה יעלה פחות ממים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להרכיב לבד מערכת

רדיאטור - Swiftech MCR-220 Radiator עולה 270

בלוק - Zalman ZM-WB3 Gold Water BlocK עולה 240

משאבה - תמצא בחנות (אני ממליץ על הCOMPACT 1000 במיוחד כי יש מכירה טובה שלהם)

צנרת - זול מאוד וזמין בכל מקום - 50 ש"ח בערך

מאווררים - עוד 100

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...