מערכת קירור מים - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת קירור מים

drago

Recommended Posts

אתה יכול להרכיב לבד מערכת

רדיאטור - Swiftech MCR-220 Radiator עולה 270

בלוק - Zalman ZM-WB3 Gold Water BlocK עולה 240

משאבה - תמצא בחנות (אני ממליץ על הCOMPACT 1000 במיוחד כי יש מכירה טובה שלהם)

צנרת - זול מאוד וזמין בכל מקום - 50 ש"ח בערך

מאווררים - עוד 100

לא שווה לי להשקיע בבנית מערכת אני איש משפחה נשוי לאבא ל-3 ילדים ואין לי זמן לזה וגם העבודה הורגת אותי לכן אני מחפש משהו מוכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לך נסיון עם המערכת הזאת ? אתה מכיר מישהו שכן השתמש בא? מה הטמפ' שאפשר להגיע בקירור? פרטים חשובים לי . תודה אבי

יש לחבר שלי אותה.

זה כזה כמו מזרקה,למעלה זה זורק על פעם טיפות של מאין "מזרקה" כזאת.

מערכת חמודה,פעם גם היא הייתה עולה יותר ..

טמפ' אצל כל אחד אחרת,למשל אצל חבר שלי זה היה 30-32 במנוחה,[מעבד 2.8 נורתווד] ולא יותר מ40 במאמץ..

אבל זה תלוי,תלוי אם הוא היה עושה OC או לא,כי לפעמים הוא היה עושה OC ומוריד.

בכל מקרה,זה היו מעלות בשיא הקיץ,בחורף כמובן שתוכל להגיע למעלות יותר נמכות במאמץ/מנוחה [כמובן שמאמץ יותר חשוב ].

אתה מתכוון לעשות OC או משהו?

חוצמזה שהמשאבה לא משהו,[120 ליטר לשעה] דווקא היא בסדר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לחבר שלי אותה.

זה כזה כמו מזרקה,למעלה זה זורק על פעם טיפות של מאין "מזרקה" כזאת.

מערכת חמודה,פעם גם היא הייתה עולה יותר ..

טמפ' אצל כל אחד אחרת,למשל אצל חבר שלי זה היה 30-32 במנוחה,[מעבד 2.8 נורתווד] ולא יותר מ40 במאמץ..

אבל זה תלוי,תלוי אם הוא היה עושה OC או לא,כי לפעמים הוא היה עושה OC ומוריד.

בכל מקרה,זה היו מעלות בשיא הקיץ,בחורף כמובן שתוכל להגיע למעלות יותר נמכות במאמץ/מנוחה [כמובן שמאמץ יותר חשוב ].

אתה מתכוון לעשות OC או משהו?

חוצמזה שהמשאבה לא משהו,[120 ליטר לשעה] דווקא היא בסדר..

לגבי OC לא אני לא מתכוון לעשות .

פרטים על המעבד שלי :

CPU Name: AMD 2400

Code Name: Thoroughbred

Platform Name: Socket A

המערכת תתאים למעבד שלי ?

נ.ב האם ניתן לחבר אותה גם לקירור כרטיס מסך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא שווה המערכת הזאת ואם לא ראיתם זה מחיר של מוצר מתצוגה..

ממש ממש ממש ממש לא שווה הביג ווטר כבר יותר טובה..

:2gunsfiring:

אז מה אם היא מתצוגה,הוא יכול לחפש בחנויות אחרות,ולקנות חדשה.

ולא-אתה טועה,היא לא יותר טובה מביגטייפון.

איזה שטיות אתה מדבר.

-ובכלל ,לא הבנתי את המטרת דיון הזאת מההתחלה, שהוא מתעקש על מערכת מיים,שהוא כבר יכול לקחת ביגטייפון ב230-240¤ מפנדה,שלוקחת את ביגאווטר+המערכת הקירור מיים הנ''ל שהזכרתי,+מערכת מיים של ג'יגהבייט שעולה כ 900 , + לוקחת את "הזלמן החדש" 9500.

ולוקחת עוד הרבה הרבה..

הרשימה לא תפסק לבנתיים.

\=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אם היא מתצוגה,הוא יכול לחפש בחנויות אחרות,ולקנות חדשה.

ולא-אתה טועה,היא לא יותר טובה מביגטייפון.

איזה שטיות אתה מדבר.

-ובכלל ,לא הבנתי את המטרת דיון הזאת מההתחלה, שהוא מתעקש על מערכת מיים,שהוא כבר יכול לקחת ביגטייפון ב230-240¤ מפנדה,שלוקחת את ביגאווטר+המערכת הקירור מיים הנ''ל שהזכרתי,+מערכת מיים של ג'יגהבייט שעולה כ 900 , + לוקחת את "הזלמן החדש" 9500.

ולוקחת עוד הרבה הרבה..

הרשימה לא תפסק לבנתיים.

\=

קירור מים ,תמיד אבל ת-מ-י-ד !,יהיה יותר יעיל מקירור אוויר ,אתה והביג טייפון שלך לא תשנו את חוקי הטבע,עם כל הכבוד לקירור הזה של גיגה בייט הוא לא מתקרב להיות מים איכותי,כשתראה ותלמד מה זה מים איכותי תבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור מים ,תמיד אבל ת-מ-י-ד !,יהיה יותר יעיל מקירור אוויר ,אתה והביג טייפון שלך לא תשנו את חוקי הטבע,עם כל הכבוד לקירור הזה של גיגה בייט הוא לא מתקרב להיות מים איכותי,כשתראה ותלמד מה זה מים איכותי תבין.

אני יכול ללמד אותך, מה זה- מיים איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול ללמד אותך, מה זה- מיים איכותי.

בוא תלמד אותי, מה זה- מיים איכותי.

אתה נוב בקירורים , מה לעשות ??

תחייה עם זה,תלמד קצת מאתרים בחו"ל ,אולי תחכים.

בנאדם שקנה ב230 ש"ח ואומר שהוא יותר טוב מכל מים ,יבוא ללמד אותי ואת הטבע ו.....את כל העולם שקירור אוויר לוקח כל ,החכמה שלך גדלה מהודעה להודעה. :kopfpatsch::nixweiss:

אולי במקום לצבור 1000 + הודעות תנסה ללמוד קצת מהודעות של אנשים ש......קצת ,ממש טיפה יותר מבינים ממך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא תלמד אותי,  מה זה- מיים איכותי.

אתה נוב בקירורים , מה לעשות ??

תחייה עם זה,תלמד קצת מאתרים בחו"ל ,אולי תחכים.

בנאדם שקנה ב230 ש"ח ואומר שהוא יותר טוב מכל מים ,יבוא ללמד אותי ואת הטבע ו.....את כל העולם שקירור אוויר לוקח כל מים,החכמה שלך גדלה מהודעה להודעה. :kopfpatsch:  :nixweiss:

אולי במקום לצבור 1000 + הודעות תנסה ללמוד קצת מהודעות של אנשים ש......קצת ,ממש טיפה יותר מבינים ממך .

[ltr]the BigTyphoon does beats water cooling system 4-5 times it's price. nobody can change the law of physics, expect the laws of marketing, water cooling kits sucks! with the exception of high end kits like the koolance exos (which cost 2000+ and you can't get in israel).

either build your own water cooling system from parts, should cost you about 800-1000 nis. it'll be better than the BigTyphoon, but as for kits go, you can forget about it. besides you got an , buy the BigTyphoon and if it'll be too loud for you remove the fan, which I doubt you'll need to do as reviews shows it's completely silent.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]the BigTyphoon does beats water cooling system 4-5 times it's price. nobody can change the law of physics, expect the laws of marketing, water cooling kits sucks! with the exception of high end kits like the koolance exos (which cost 2000+ and you can't get in israel).

either build your own water cooling system from parts, should cost you about 800-1000 nis. it'll be better than the BigTyphoon, but as for kits go, you can forget about it. besides you got an , buy the BigTyphoon and if it'll be too loud for you remove the fan, which I doubt you'll need to do as reviews shows it's completely silent.[/ltr]

haaammmmm.......interesting so you saing that the BigTyphoon is a lot better then the water cooling.cv

Based on .......What ?

Air cooling is depanding on your room temp compared to water cooling that Not .

water cooling is more effective in some condition compering to air cooling

Water cooling is more quiet then any air cooling in the market.

You can't just dropp "stupid" things and expect me to belive them

Give me some reviews with a real qulity water cooling and not just a cooling system.

good night :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...