איך המאוור שמגיע עם מעבד 531 של אינטל פנטיום? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המאוור שמגיע עם מעבד 531 של אינטל פנטיום?

Night

Recommended Posts

עם התקציב שאתה מציע,[1"100-130¤" ] , עדיף שכבר תשאר עם הקירור שמגיע עם האינטל , הוא כבר יותר טוב ונורמלי מקירור שעולה 100-130¤, אם תגדיל קצת יותר את המחיר,["קצת" - כפול ההייתי אומר..] תוכל לקנות ביגטייפון , שיעשה לך אחלה מעלות , עולה 230¤ בפנדה,הוא יוכל לשפר לך 15-17 מעלות במנוחה מאשר הקירור סטוק שאתה מקבל עם המאוורר של האינטל,ליעדתך.

ו13-15+ - מעלות במאמץ , שוב-לאומת סטוק שמגיע עם המעבד.

Galz0r,

ברור שזלמן 9500 רוב הסיכוים לוקח אותו,וגם הXP120 , אבל זה כבר יותר יקר מהביגטייפון,וההבדלים לא משמועתיים.

הXP120 מאקס' יותר נמוך בטמפ' ב2-3 מעלות , במנוחה.. ומאמץ כנ''ל.. או אפילו פחות

רגע למה מחקת את כל הצחוק שרשמת? כי הבנת שטעית? חשבתי שעשיתי לך את היום... חבל :'(

אבל רגע לא אמרת קודם שביג טייפון זה הקירור אוויר הכי טוב שקיים? אז איך פתאום XP120 יותר טוב?! אני חושב שזה טעות! אתה אפילו אמרת לא להקשיב לביקורות! ביג טייפון הכי טוב בעולם כל הביקורות משקרות! מי מאמין לביקורות האלה בכלל ביג טייפון הכי טוב בעולם יותר מחנקן נוזלי אפילו :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין תקציב.. :(

טוב אז אני כנראה אשאר עם הקירור שמגיע עם המעבד, שיהיה כסף אני אקנה ביגטייפון..

מצטער,

אבל איני רואה לעכשיו נורמלי,שקט,-וטוב ב100¤.

בהחלט המאוורר והיסניק שיגיע עם המעבד,הרבה יותר טובים ממה שתקנה ב100¤.

Galz0r,

רגע למה מחקת את כל הצחוק שרשמת? כי הבנת שטעית? חשבתי שעשיתי לך את היום... חבל :'(

אבל רגע לא אמרת קודם שביג טייפון זה הקירור אוויר הכי טוב שקיים? אז איך פתאום XP120 יותר טוב?! אני חושב שזה טעות! אתה אפילו אמרת לא להקשיב לביקורות! ביג טייפון הכי טוב בעולם כל הביקורות משקרות! מי מאמין לביקורות האלה בכלל ביג טייפון הכי טוב בעולם יותר מחנקן נוזלי אפילו :yelclap:

דבר ראשון,-ערכתי את ההודעה מיכוון שחשבתי שבכלל כתבת משהו אחר,רק אחריי שהבנתי אותך נכון,ראתי לנכון לשנות את הדיון למה שמתאים למה שאמרת.

בכל מקרה,בעיניי-אם יש X שנותן 50 מעלות , ועוד X לדוגמה שנותן 47 מעלות,בעיני-שום דבר לא מצדיק את זה במשהו כ'''כ משמועתי.

דבר שני,בשביל לקחת את הXP120 , אתה צריך להוסיף לפחות עוד 140-150+ מההפרש של ביגטייפון,הרי הXP120 לבד עולה 277¤,וזה לא כולל מאוורר איכותי ,ושקט בעוד 100¤ + - ..

ככה שבעיניי איך צורך לקחת את XP120 ולהוסיף עוד 150¤ בשביל 2-3 מעלות :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמממממממ האממממממ

scrn9vi.jpg

http://www.thermaltake.com/coolers/4in1heatpipe/cl-p0114bigtyphoon/cl-p0114.htm

אישית לא נראה לי שחסר לביג טייפון המלצות ותשבחות כמו שאתה יכול לראות...

חוץ מזה...ביג טייפון...הקירור הבא שלי... :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

WTF ?

הם שמים שם קישור לPC ARENA?????!??!?!?!?!?!

(אתר שמתחרה בHWZONE למי שלא יודע........) והוא אתר ישראלי של ממש.........יפה יפה,אז יש ייצוג עכשיו של גם בביקורות בחו"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...