איך המאוור שמגיע עם מעבד 531 של אינטל פנטיום? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המאוור שמגיע עם מעבד 531 של אינטל פנטיום?

Night

Recommended Posts

לא שווה שקל היום.

בשביל יש היום את ביגטייפון, או את XP120

\=

הביג טייפון שלך לא שווה שקל.............תפסיק כבר להשמיץ את הקירור של הזלמן,אני בטוח גם שלא יצא לך להתנסות בו ואתה מסתמך "עדיין" על אותם משתמשים אשר לא הרכיבו אותו טוב ונתנו לאיזה טכנאי נוב להתקין להם את הקירור.......זה לא יעזור לך גם תנסה עדיין הוא יחשב בין הקירורים השקטים בעולם אם לא הטוב מבינהם,הביג טייפון ענק ותופס חצי מארז רק עם המאוורר שלו ,עדייין הזלמן קיבל את הEDITOR COICH של THW מה שהביג טייפון לא קיבל............שלא תבין אותי לא נכון ,הביג טייפון אולי הוריד לך כמה טמפרטורות אבל בשביל שקט ומרחב במארז הזלמן הרבה הרבה יותר משתלם בסופו של דבר .

הביג טייפון שלך הוא לא היחיד בעולם ויש קירורים של AREO COOL ,VENTEC ,COOLERMASTER שלוקחים אותו בעניין של הטמפרטורות , מספיק להרגיש על גג העולם עם הקירור הזה............להרבה אנשים יש אותו פה ולא ראיתי אצלם התלהבות כזאת...... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמממממממ האממממממ

scrn9vi.jpg

http://www.thermaltake.com/coolers/4in1heatpipe/cl-p0114bigtyphoon/cl-p0114.htm

אישית לא נראה לי שחסר לביג טייפון המלצות ותשבחות כמו שאתה יכול לראות...

חוץ מזה...ביג טייפון...הקירור הבא שלי... :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביג טייפון שלך לא שווה שקל.............תפסיק כבר להשמיץ את הקירור של הזלמן,אני בטוח גם שלא יצא לך להתנסות בו ואתה מסתמך "עדיין" על אותם משתמשים אשר לא הרכיבו אותו טוב ונתנו לאיזה טכנאי נוב להתקין להם את הקירור.......זה לא יעזור לך גם תנסה עדיין הוא יחשב בין הקירורים השקטים בעולם אם לא הטוב מבינהם,הביג טייפון ענק ותופס חצי מארז רק עם המאוורר שלו ,עדייין הזלמן קיבל את הEDITOR COICH של THW מה שהביג טייפון לא קיבל............שלא תבין אותי לא נכון ,הביג טייפון אולי הוריד לך כמה טמפרטורות אבל בשביל שקט ומרחב במארז הזלמן הרבה הרבה יותר משתלם בסופו של דבר .

הביג טייפון שלך הוא לא היחיד בעולם ויש קירורים של AREO COOL ,VENTEC ,COOLERMASTER שלוקחים אותו בעניין של הטמפרטורות , מספיק להרגיש על גג העולם עם הקירור הזה............להרבה אנשים יש אותו פה ולא ראיתי אצלם התלהבות כזאת...... :kopfpatsch:

שוב הפעם שנתווכח?

אני לא ממש משמיץ את הקירור של זלמן , בו נאמר שהקירור של הזלמן לא מתקרב לחצי של ביגטייפון.

זלמן הוא ממש שקט,סבבה.

גם ביגטייפון ככה,אל תדאג. זה לא איזה מאוורר דלתא.

הוא ממש שקט,אמרתי לך שבדקתי אותו, בדקתי אותו אפילו על 18.4V, ולא שומעים כלום..

אפילו הקרבתי את האוזן , בקושי בקושי שמעתי משהו..

זה שבגיטייפון תופס חצי מהמארז,זאת כבר בעייה של אחרים.. יש כאלה שבאמת זה לא נכנס להם , אז הם לא קונים.

עד שיהיה להם מארז נורמלי.

כמו שאתה יודע,או שאתה לא יודע,או שאתה לא מודה בכך,ביגטייפון-נחשב כיום אוויר הכי טוב בעולם.

אולי הזלמן החדש 9500 לוקח אותו,אי -אפשר לדעת.

ואני לא מבין למה אתה "משמיץ" את הביגטייפון ,הרי הוא יותר זול מזלמן,בהרבה יותר טוב,גם שקט כמוהו , [הוא לא מרעיש,שוב.]

ונחשב לקירור אוויר הכי טוב בעולם כיום.

וברור שיש עוד חברות של טובות,כפי שציינת : AREO COOL ,VENTEC ,COOLERMASTER סבבה.

אבל הם לא לקוחים בגרוש את הביגטייפון.

אתה יכול לחלום על זה,תבא לי אחד של אוויר מהחברות שציינת,שיותר טוב ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב הפעם שנתווכח?

אני לא ממש משמיץ את הקירור של זלמן , בו נאמר שהקירור של הזלמן לא מתקרב לחצי של ביגטייפון.

זלמן הוא ממש שקט,סבבה.

גם ביגטייפון ככה,אל תדאג. זה לא איזה מאוורר דלתא.

הוא ממש שקט,אמרתי לך שבדקתי אותו, בדקתי אותו אפילו על 18.4V, ולא שומעים כלום..

אפילו הקרבתי את האוזן , בקושי בקושי שמעתי משהו..

זה שבגיטייפון תופס חצי מהמארז,זאת כבר בעייה של אחרים.. יש כאלה שבאמת זה לא נכנס להם , אז הם לא קונים.

עד שיהיה להם מארז נורמלי.

כמו שאתה יודע,או שאתה לא יודע,או שאתה לא מודה בכך,ביגטייפון-נחשב כיום אוויר הכי טוב בעולם.

אולי הזלמן החדש 9500 לוקח אותו,אי -אפשר לדעת.

ואני לא מבין למה אתה "משמיץ" את הביגטייפון ,הרי הוא יותר זול מזלמן,בהרבה יותר טוב,גם שקט כמוהו , [הוא לא מרעיש,שוב.]

ונחשב לקירור אוויר הכי טוב בעולם כיום.

וברור שיש עוד חברות של טובות,כפי שציינת : AREO COOL ,VENTEC ,COOLERMASTER סבבה.

אבל הם לא לקוחים בגרוש את הביגטייפון.

אתה יכול לחלום על זה,תבא לי אחד של אוויר מהחברות שציינת,שיותר טוב ממנו.

הוא ממש ממש אבל ממש לא הכי טוב הזלמן יותר טוב ממנו בחלק מהסקירות XP120 לוקח אותו והחדש של זלמן לוקח אותו בעיניים עצומות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז בקיצור כדאי לי לקנות קירור ולא לקחת את המאוורר שבא עם המעבד, נכון?

אז תמליצו לי על מאוורר שקט למעבד 630 של , עד 100 ש"ח (אפשר לחרוג ב20-30 שקל..)

עם התקציב שאתה מציע,[1"100-130¤" ] , עדיף שכבר תשאר עם הקירור שמגיע עם האינטל , הוא כבר יותר טוב ונורמלי מקירור שעולה 100-130¤, אם תגדיל קצת יותר את המחיר,["קצת" - כפול ההייתי אומר..] תוכל לקנות ביגטייפון , שיעשה לך אחלה מעלות , עולה 230¤ בפנדה,הוא יוכל לשפר לך 15-17 מעלות במנוחה מאשר הקירור סטוק שאתה מקבל עם המאוורר של האינטל,ליעדתך.

ו13-15+ - מעלות במאמץ , שוב-לאומת סטוק שמגיע עם המעבד.

Galz0r,

הוא ממש ממש אבל ממש לא הכי טוב הזלמן יותר טוב ממנו בחלק מהסקירות XP120 לוקח אותו והחדש של זלמן לוקח אותו בעיניים עצומות

ברור שזלמן 9500 רוב הסיכוים לוקח אותו,וגם הXP120 , אבל זה כבר יותר יקר מהביגטייפון,וההבדלים לא משמועתיים.

הXP120 מאקס' יותר נמוך בטמפ' ב2-3 מעלות , במנוחה.. ומאמץ כנ''ל.. או אפילו פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...