דיסק קשיח מרעיש כשתי דקות עם הדלקת המחשב ומפסיק... - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסק קשיח מרעיש כשתי דקות עם הדלקת המחשב ומפסיק...

User_Name

Recommended Posts

שלום,

יש לי מחשב בן חודשיים, עם 120jd sata, ובימים האחרונים, עם הדלקת המחשב הוא מרעיש כמו שדה תעופה קטן ומפסיק אחרי שתי דקות בערך. יש לציין חוץ מזה הוא עובד מעולה. אני מניח שזה לא בגלל הויברציות כי אז הרעש היה תמידי, ובדקתי אותו עם תוכנה מאתר הבית של , ולא היה שום דבר חריג...

האם הוא גוסס? כדאי לממש את האחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אאלץ לממש את האחריות.... לא רוצה לקחת סיכון... איזה באסה, שוב להתקין את מערכת ההפעלה, להתקין את כל ה800 תוכנות, לעשות להן activation...

למה להתקין הכל מהתחלה? תשתמש ב nero ghust כדי לשמור IMAG של הדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על הטירחה, אבל מיהרתי להסיק מסקנות כי זה כבר קרה לי עם דיסק קשיח בעבר, אבל היום פתחתי את המחשב וגיליתי שזה לא הדיסק הקשיח שמרעיש, אלא המאוורר שעל הצ'יפסט בלוח האם... איך אני מתקן את זה? שום דבר לא מפריע לו להסתובב, והוא נקי, אז למה הוא מרעיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח

יפה שעלית על זה.

יש לך מזל,בהחלט!

אם אין אבק,ואתה רואה ששום דבר לא מפריע לו , תנסה להוציא אותו , ולשמן אותו.

אם אחריי שאתה משמן יש עדיין רעש,ייתכן שהוא לא מסתובב טוב , והציריות כבר "שחוקות" ועייפות

והוא מסתובב ב"זיגזגים" , אפשר לומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול להוציא את המאוורר ולשמן אותו. *** מחשבים דאגו לשים לי בורג נחמד ושחוק שאי אפשר לסובב אותו :pissed:. עכשיו אני אצטרך להיגרר עם המחשב באמצע הלחץ של י"ב והפסיכומטרי, רק בגלל שאני לא רוצה שירד לי הפרופיל בגלל חרשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...