מחפש מצלמה דיגיטלית עד בערך 1000 ש"ח - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מצלמה דיגיטלית עד בערך 1000 ש"ח

idoyi

Recommended Posts

נכון את הריקו אין זה אני מסכים.

הוא יכול גם ללכת לאחים יוגנד שהיא לא רחוקה מאוד מפוטופילם, בן יהודה 5.

ד"א גם זאת איטית:

http://www.dpreview.com/reviews/olympusc8080wz/page10.asp

אם כן אז אני ממש בבעיה איך אני אצלם את אחותי זו ממש דילמה... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

0.3 שניה זה לא ריקו אמנם, אבל זה די אחלה. בליגה של המיטב של וקאסיו.

למה כל כך חשוב לך זמן השהייה?

כי אני רוצה את לצלם את הרגע המסויים הזה ולא את הרגע ההוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

0.12 שניה זה מהיר מספיק? ;)

ה-Ricoh Caplio RX היא בחירה מעולה לדעתי. אפשר להשיג אותה ב-840 ש"ח כולל משלוח. המצלמה הזו בנויה יותר טוב מכל אחרת בקבוצה, היא היחידה עם זום שמתחיל מ-28mm (נגמר ב-100mm) והיא מהירה בכמה סדרי גודל יותר מכל המתחרות. הטענה היחידה ששמעתי עליה היא על איכות התמונה, אבל מנסיון (עם כזו של ידידה שלי) התוצאות בסדר גמור, כולל בהדפסה על 13x18.

אם אתה רוצה לקבל מושג על איכות התמונה של הריקו, תוכל למצוא בלינק הבא כאלפיים שצולמו עם המצלמה:

http://www.pbase.com/cameras/ricoh/caplio_rx (ברפרוף ראשוני מצאתי שם שתי גלריות נחמדות - זאת וזאת)

להשוואה, תוכל למצוא באותו אתר גם כמה אלפי שצולמו עם הקאנון A510:?

http://www.pbase.com/cameras/canon/powershot_a510

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה510 תיתן תמורה יותר טובה מהריקו זה בטוח , אבל אם ממש חשוב לך זמן תגובה לך על הריקו ...בכלל כל הקטע עם הלאג כביכול זה לא כזה רציני ... אולי אם אתה מצלם הרבה ילדים , גם בספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמורה יותר טובה? ממש לא. הריקו עולה פחות, יש לה עדשה רחבה אמיתית (28mm) שזה שימושי ביותר מצבים מאשר עדשת 140mm בקאנון, היא בנויה הרבה יותר טוב (תחזיק את שתיהן ותראה), היא פי 7 יותר מהירה, יש לה מקרו יותר רציני, יש לה רגישות ISO800 למצבי אין ברירה ועוד הרבה פיצ'רים אחרים שאין בקאנון (צילום אינטרוולים, מצב טקסט, אוטו-ברקטניג ועוד...). היתרון של שליטה ידניות בקאנון הוא די בולשיט במצלמה בעלת חיישן כל כך זעיר, ממילא אי אפשר להגיע איתה לעומק שדה קטן.

לגבי איכות התמונה, מלבד הכתבה ב-photographyblog.com שבה ברור לי שהעדשה הייתה מלוכלכת, התוצאות בשטח בהחלט טובות ואפשר לראות את זה בתמונות רבות שצולמו במצלמה ומופיעות ב-pbase.com. ראית למשל את שתי הגלריות שבלינקים שצירפתי? איכות פשוט מעולה למצלמת 3 מ"פ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי עם המלמה של חבר של אחותי במפגש בלטרון של רכב וכל דבר שרציתי לתפוס כמעט ולא הצלחתי הייתי צריך לנחש מתי הדברים הולכים לבוא ואז ללחוץ לפני

יש לו canon A85 וגם היא בולעת נטענות.

אז רציתי שתתנו לי את הדגם של הריקו ועם מה אני מקבל אותה תודה...

אם אפשר קישור לאיזה דיל אטרקטיבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לשאול על עוד מצלמה

OLYMPUS D630 5MP זאת חברה טובה לצילום וגם מקבלים שנתיים אחריות

ב-1200 מקבלים את המצלמה+מטען+סוללות+128mb+אחריות שנתיים

עדיף מהריקו???

(את הריקו אני לא מכיר ממש והיא גם לא כ"כ נפוצה באתרי הקניות ואני קצת מפחד מהאמינות שלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לשאול על עוד מצלמה

OLYMPUS D630 5MP  זאת חברה טובה לצילום וגם מקבלים שנתיים אחריות

עדיף מהריקו???

(את הריקו אני לא מכיר ממש והיא גם לא כ"כ נפוצה באתרי הקניות ואני קצת מפחד מהאמינות שלה)

לא נראה לי...

rangerman יש לך ביקורת מלאה של הריקו מול A510?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OLYMPUS D630 5MP זאת חברה טובה לצילום וגם מקבלים שנתיים אחריות

עדיף מהריקו???

מבחינת איכות תמונה היא עדיפה, יש לה 5 מ"פ מול 3 מ"פ בריקו ובקאנון, אבל יש לה שני חסרונות גדולים - איטיות (היא אפילו יותר איטית מהקאנון), ועדשה 38mm בצד ה"רחב".

יש לה אחריות של "שמעוני", יבואן פוג'י. אבל הכי טוב שתלך לחנות צילום ושתראה את המצלמה לפני שאתה קונה. יש אותה ב"פוטופילם" בת"א.

rangerman יש לך ביקורת מלאה של הריקו מול A510?

לא ראיתי בשום אתר ביקורת השוואתית בין שתיהן, ואת הדעה שלי כתבתי כאן קודם. עם ההעדפה שלי למצלמות עם עדשת 28mm ברור מה אני מעדיף. גם לא הייתי חושב שניה אם הייתי צריך לבחור בין בינונית אבל כזו שכוללת עדשת 28mm, כמו ה-Fuji E500 , לבין ה-Canon A510 שכוללת רק עדשת 35mm. עדשה רחבה אמיתית זה משהו שאני לא יכול להתפשר עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לראות תמונות שצילמתי עם ריקו G3 (הדגם שקדם ל-RX) כאן וכאן. מאז עברתי לאולימפוס 5060, מצלמה איכותית מאוד עם עדשת 27mm, אבל איטית ועם ממשק הפעלה ממש גרוע. אני שוקל כרגע לעבור לקודאק הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...