מחפש מצלמה דיגיטלית עד בערך 1000 ש"ח - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מצלמה דיגיטלית עד בערך 1000 ש"ח

idoyi

Recommended Posts

אני צריך במחיר של עד 1000 ש"ח בלי העדפות מסויימות למשהו

במחיר הזה אני יודע שאי אפשר להביא משהו יותר מידיי טוב אבל זה התקציב

שתהיה לה איכות צילום טובה שלא תאכל יותר מידיי ושההשהייה שלה לא תהייה ארוכה מידיי

תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה באמת לא אוהב אותם אהה? חח

אין לי שום בעיה איתם. אם תחפש תמצא בפורום הרבה המלצות שלי ל-Pro1 שהיא מצלמה נהדרת. גם מצלמות ה-DSLR שלהם מצויינות. אני הרבה פחות מתלהב מהמצלמות הפשוטות שלהם, ובטח שלא הייתי ממליץ עליהן למישהו שמבקש ש"שההשהייה שלה לא תהייה ארוכה מידיי".

סתם מתוך התעניינות, מה ההשהייה של הS2?

0.7 שניה

חוץ מהדיליי של הקאנון היא הכי תתאים לך

איזה קאנון? ומה מייחד אותה (מלבד האיטיות) שהופך אותה למתאימה יותר משאר המצלמות בקבוצת המחיר הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A510

כי היא מתאימה למה שביקשת

זאת לא תשובה למה ששאלתי. ביקשתי נימוקים, לא שתזרוק סתם לאוויר שמצלמה מסויימת "הכי מתאימה".

דיי כבר עם ההגזמה הזאת עם זמני תגובה זה ממש שטויות...

זה ממש שטויות אם אתה מצלם נופים. כנראה שפיספסת את זה: "אני מכיר לא מעט הורים שמתלוננים שהם לא מצליחים לצלם כמו שצריך את הילדים שלהם בגלל הדיליי. מרגע שהם לוחצים על כפתור הצילום ועד שהקאנון שלהם מצלמת סוף סוף, הילד כבר יצא מהפריים."

A510 היא מאוד מתאימה

היא דווקא מאוד *לא* מתאימה. הבנאדם ביקש שלא יהיה לה דיליי ארוך. האיטיות של ה-A510 צריכה להספיק כדי לפסול אותה על הסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא דווקא מאוד *לא* מתאימה. הבנאדם ביקש שלא יהיה לה דיליי ארוך. האיטיות של ה-A510 צריכה להספיק כדי לפסול אותה על הסף.

רשמתי שחוץ מהבעיה הזאת היא תתאים

ומה הקטע שלכם בגלל שניה של דיליי אתם אומרים שהמצלמה לא טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמתי שחוץ מהבעיה הזאת היא תתאים

אז בגלל שהבעיה הזאת היא אחת הדרישות של פותח הדיון, המצלמה לא מתאימה.

ומה הקטע שלכם בגלל שניה של דיליי אתם אומרים שהמצלמה לא טובה?

היא אולי טובה לצילום דוממים, אבל בשביל צילום של כל דבר שיש בו קצת יותר תנועה, דיליי של שניה שלמה הוא בלתי נסבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי אין באופיס דיפו או בחנויות כלי כתיבה אחרות מצלמות של ריקו. הוא צריך ללכת לחנות צילום כמו פוטופילם ברחוב אלנבי 84 בת"א. כדי לראות את הבדל המהירות בין המצלמות מספיק לבקש ממישהו ללכת קרוב למצלמה ולנסות לצלם אותו :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...