מחפש אוזניות, תקציב סביבות ה100-150 שקל - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אוזניות, תקציב סביבות ה100-150 שקל

mathan

Recommended Posts

אני יודע שיש בנעוץ נושא על , אבל הוא די מבולגן, ולא ראיתי שם יותר מדי המלצות..

ובחיפוש אני מוצא הרבה תוצאות, אבל הרוב זה דברים לא מעודכנים, בני שנה ויותר, ככה שהמחירים וההמלצות לא הכי רלונטיים...

קניתי לפני בערך חצי שנה..ב50 ומשהו שקל, הם החזיקו את החצי שנה, אבל עכשיו שומעים בהן רעש חשמלי כזה..לא יודע בדיוק איך להסביר את זה, אבל בכל מקרה אי אפשר לשמוע איתן.

השימוש הוא לשמוע מהאמ פי 3/דיסקמן, תלוי במצב רוח בבוקר...[בעיקר רוק ומטאל אם זה משמעותי..אני באמת לא יודע]

כמו שכתבתי, התקציב הוא פלוס מינוס 100 שקל, ואני באמת לא יודע כמה איכותי אפשר להגיע בזה, אבל אם יש, זה יהיה טוב..

אה, ועוד משהו, ההורים נוסעים לחו'ל בעוד כשבוע[מדריד אם אני לא טועה] ככה שאם יש שם משהו/בדיוטי פרי אז זה גם אפשרי..

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממ תודה על התגובות המהירות...חח

אבל אלה כפתור נכון? יש המלצות גם לאוזניות חיצוניות? כי אני מעדיף משהו שיושב על האוזניים ולא בתוכן..כי גם אני נותן לחברים לשמוע וזה..ואני לא אוהב להעביר כפתור בין אוזניים של אנשים אחרים..תקראו לי מוזר, אבל ככה אני..חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, שהיו לי ב50 שקל..לא כפתור..רגילות כאלה..של אובן או משהו כזה..והן התחילו לעשות את הרעשים החשמליים האלה אחרי פחות מחצי שנה..בעצם, משהו כמו 3 חודשים..אני פשוט כנראה מדבר בזמן של בית ספר..חח..

אה, לבת דודה שלי יש כאלה, שהיא קנתה לפני איזה 3 שנים לאורגנית שלה..גדולות כאלה..כמו של די ג'יי, רק לא מסתובבות וכל זה..משהו כמו 150 שקל היא אמרה. ושמעתי בהן היום, והסאונד מצויין! מישהו מכיר דברים כאלה? בתקציב שלי? לא חייב של חברה מוכרת או איזשהו מותג, ולא חייב גם שיראה כל כך טוב, רק שישמעו טוב...אם לפני 4-5 שנים זה עלה 150 שקל, היום זה לא אמור לעלות קצת פחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...