ערב טוב, אני מחפש מישהו שיודע טוב טוב לעשות אנימציות למשחקי מחשב..... - עמוד 8 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערב טוב, אני מחפש מישהו שיודע טוב טוב לעשות אנימציות למשחקי מחשב.....

sorek_1

Recommended Posts

• תגובות 197
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Boomerang

אתה  בכלל  לא  בסדר,  חיכיתי  וחיכיתי  לך  באי  סי  קיו  ואתה  אפילו  לא  עונה  לי,  למה???

אני חושב שאמא שלו ראתה את השרשור הזה והיא לא רוצה שהוא יסתובב בחברתך

את האמת?

היא צודקת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי, הסברתי, השתדלתי, אבל הבן-אדם מחפש מישהו שיעשה את העבודה בשבילו (בלי להבין כ"כ מה בעצם העבודה).

מה לעשות? לא בשבילי. עבודה כבר יש לי.

זה היה די מובן מה GET GO.... (ומהפוסט בפורום תכנות שלו)...

אבל סבבה, לך תדע, אולי יהיה פה מישהו שבאמת יעזור לו בסוף :)

וגם לך תדע, אולי הוא יציא לך יותר כסף מהעבודה הנוכחית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Boomerang

לא מדויק ואתה בכלל לא בכיוון כי אתה אפילו לא עונה לי באי סי קיו..................

דבר שני, ל-IceBreak, אני לא אמרתי שכל העבודה תיפול עליך, בכל זאת, יש לעשות סקיצות, דוגמאות, יש לעשות , מה אתה חושב שזה על רגל אחת וגם צריך לתכנן את זה, זה לא מהיום למחר, על מנת שהמשחק ייצא מושלם כי זה המטרה, שייצא משחק מושקע ולא סתם משחק, מי אחראי לכל זה, אני, זה למעשה שותף לעסק הזה, דרך אגב, זה לא רק אתה יכול לתרום למשחק, יש עוד שותפים לעסק הזה, תחשוב שזה כמו מישהו שמתכנן וילה, הוא יכול לבנות את הוילה הוא בעצמו לבד, לא, יש אנשים שעוזרים לו לבנות, אחד שם נגיד את הטייח,אחד את הלבנים, ככה זה................

ודרך אגב, סליחה שאני אומר את זה אבל לפי לדעתי, כאן אני לא חושב שאני אמצא מישהו רציני כי חלק מההודעות של הגולשים כאן הם אפילו נושאים שלא קשורים בכלל לעניין............

חוץ מזה, בנינו, אם כבר מדברים על משחקים ברמה, מתי לאחרונה יצא משחק של סחר ימי ברמה???

אני לפחות לא ראיתי כזה, מה שאני ראיתי ותאמין לי שאני עוקב נון סטופ (אני לא יודע אם גם אתה עוקב) בגיימר, בגיימר 2, ב- Vgames ובכל שאר האתרים ששמים פרסומת של הבקרוב של משחקים שעומדים להיכנס לשוק, 60- 70 אחוז מהם זה רק על טנקים וקרבות ולאחרונה אני יגיד לך יותר מזה, יצא 2 מלחמות העולם השנייה לפחות למיטב ידיעתי כמו: Codename: Panzers ו- Soldiers: Heroes of World War II

אין גיוון במשחקים, הכל זה על אותו מודל של טנקים.........

אני צודק או לא???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Boomerang

לא מדויק ואתה בכלל לא בכיוון כי אתה אפילו לא עונה לי באי סי קיו..................

דבר שני, ל-IceBreak, אני לא אמרתי שכל העבודה תיפול עליך, בכל זאת, יש לעשות סקיצות, דוגמאות, יש לעשות , מה אתה חושב שזה על רגל אחת וגם צריך לתכנן את זה, זה לא מהיום למחר, על מנת שהמשחק ייצא מושלם כי זה המטרה, שייצא משחק מושקע ולא סתם משחק, מי אחראי לכל זה, אני, זה למעשה שותף לעסק הזה, דרך אגב, זה לא רק אתה יכול לתרום למשחק, יש עוד שותפים לעסק הזה, תחשוב שזה כמו מישהו שמתכנן וילה, הוא יכול לבנות את הוילה הוא בעצמו לבד, לא, יש אנשים שעוזרים לו לבנות, אחד שם נגיד את הטייח,אחד את הלבנים, ככה זה................

ודרך אגב, סליחה שאני אומר את זה אבל לפי לדעתי, כאן אני לא חושב שאני אמצא מישהו רציני כי חלק מההודעות של הגולשים כאן הם אפילו נושאים שלא קשורים בכלל לעניין............

חוץ מזה, בנינו, אם כבר מדברים על משחקים ברמה, מתי לאחרונה יצא משחק של סחר ימי ברמה???

אני לפחות לא ראיתי כזה, מה שאני ראיתי ותאמין לי שאני עוקב נון סטופ (אני לא יודע אם גם אתה עוקב) בגיימר, בגיימר 2, ב- Vgames ובכל שאר האתרים ששמים פרסומת של הבקרוב של משחקים שעומדים להיכנס לשוק, 60- 70 אחוז מהם זה רק על טנקים וקרבות ולאחרונה אני יגיד לך יותר מזה, יצא 2 מלחמות העולם השנייה לפחות למיטב ידיעתי כמו: Codename: Panzers ו- Soldiers: Heroes of World War II

אין גיוון במשחקים, הכל זה על אותו מודל של טנקים.........

אני צודק או לא???

אתה טועה. כמו שאמרו לך כבר, יצא משחק של סחר ימי ופיראטים לפני כמה חודשים שהוא בדיוק מה שאתה מתאר.

Sid Meier's Pirates אני חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורק, תביא את חילבי ואת פינטו. אני צריך לשאול אותם אם לזרוק את הפצצה על איראן עכשיו.

:lol:

הייתי שם סטיקי, אבל נועם יתנגד...

סורק, בו ננסה פעם אחרונה להסביר, לפני שאני נועל את התראד (ואז הסמור יבכה למקודד שיבכה לי...).

אין דבר כזה גרפיקה למשחק מחשב.

זה לא לצייר משהו בפוטושופ. אלו דברים דינמיים, אתה צריך לדעת לתכנת את זה. כלומר, אתה צריך לדעת תכנות, אתה יודע תכנות?

קודם כל תלמד לתכנת, תראה מה זה. לא משנה מה - C, , VB - תלמד משהו, שתבין על מה מדברים איתך.

אחרי זה תבין את האנשים כאן שאומרים לך - עזוב את הגרפיקה ואת התפריטים ואת כל הזה - תתכנת ("תבנה") את המשחק על הקוד בלי למקם גרפיקה - תבנה את הלוגיקה. רק אחרי שתראה אם זה עובד תכניס את הגרפיקה.

תחזור קצת אחורה, מישהו שם המליץ לך על שני אתרים באנגלית עם הסבר טוב על איך לפתח משחקים - חבל שתלך על משהו בלי לדעת איך עושים אותו נכון - שב ותקרא שם.

ואגב, מה שיותר חשוב, זה תוכנית עסקית.

חשבת על דברים כמו שיווק, מימון וכו?

ושאלה אחרונה - בן כמה אתה סורק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה לקרוא את המבנה של המשחק, תלחץ על העמוד הראשון בדיון הזה שלי, להודעה השלישית שלי ובו מפורט לך כל מבנה המשחק, מה יהיה בו וכו............

תעיין בו ותראה.............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיד מאייר פירטים לא בדיוק סחר ימי, הגרפיקה שם עלובה ורק יורים תותחים, אני שיחקתי כבר בזה וכמעט שסגרתי את המחשב מרוב הגועל של המשחק הזה.............

לא, זה לא זה, אני לא מבין למה אתה מתעקש???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...