ערב טוב, אני מחפש מישהו שיודע טוב טוב לעשות אנימציות למשחקי מחשב..... - עמוד 6 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערב טוב, אני מחפש מישהו שיודע טוב טוב לעשות אנימציות למשחקי מחשב.....

sorek_1

Recommended Posts

סורק אחייי אזוב אותך שטויות אנשים פה לא רציניים

חכה גבר עוד מהט דוד לי מביא לי מחשב משהו חבלז מריץ מלא משחקים כולל דום ואני יעזור לך לבנוץ במשחק עם הים

יש לי גם מלא רעיונות טובים לסחר בים ואוניות ועד מלא דברים שחשבתי עליהם אבל אני לא רוצה לגלות פה כי אנשים לא רציניים

יענו אם יהיה לי את כל התוכנות כי דוד שלי אמר לאבא שלי שיש מצב שהוא יביא לי ככה החדש זה שיצא לא מזמן

ואז אני יוכל לעזור לך עם כל התוכנות החדישות שיש שם ואני יבנה לך את המשחק אם אתה מעוניין אז דבר איתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סורק אחייי אזוב אותך שטויות אנשים פה לא רציניים

חכה גבר עוד מהט דוד לי מביא לי מחשב משהו חבלז מריץ מלא משחקים כולל דום ואני יעזור לך לבנוץ במשחק עם הים

יש לי גם מלא רעיונות טובים לסחר בים ואוניות ועד מלא דברים שחשבתי עליהם אבל אני לא רוצה לגלות פה כי אנשים לא רציניים

יענו אם יהיה לי את כל התוכנות כי דוד שלי אמר לאבא שלי שיש מצב שהוא יביא לי ככה החדש זה שיצא לא מזמן

ואז אני יוכל לעזור לך עם כל התוכנות החדישות שיש שם ואני יבנה לך את המשחק אם אתה מעוניין אז דבר איתי

הבן אשכרה מאמין שהוא יבנה משחק בתוכנת LOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מזלזל , באקסל אפשר לבנות פונקציות ממש מורכבות , ואני מאמין שעם כישורים מתאימים , גם ניתן לתכנת , לבנות מנועים גראפיים , ותמיד עם הצייר המובנה של word אפשר לצייר טקסטורות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מזלזל , באקסל אפשר לבנות פונקציות ממש מורכבות , ואני מאמין שעם כישורים מתאימים , גם ניתן לתכנת , לבנות מנועים גראפיים , ותמיד עם הצייר המובנה של word אפשר לצייר טקסטורות .

כן שכחת בפאור פוניט הוא יכין אנמציות LOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...