ערב טוב, אני מחפש מישהו שיודע טוב טוב לעשות אנימציות למשחקי מחשב..... - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערב טוב, אני מחפש מישהו שיודע טוב טוב לעשות אנימציות למשחקי מחשב.....

sorek_1

Recommended Posts

• תגובות 197
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה בעצם אתה מחפש?

יש לך דמות ואתה רוצה רק אנימציה, או שאתה גם צריך מודל, טקסטורות וריג?

אתה רוצה אנימציה שהיא rendered או שאתה מתכנן לייצא את האנימציה עצמה מהדמות?

בקיצור - אפשר לקבל עוד קצת פרטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב

אני והשותף שלי, בונים משחק של סחר ימי ברמה גבוהה, עכשיו, אנחנו רק אוספים עכשיו אנשי צוות שיוכלו לעזור לעזור לנו להרים את הפרוייקט הזה כמה שיותר מהר על מנת שנוכל להתחיל לבנות את המשחק הזה, חסר לנו מישהו שיודע לעשות אנימציות למשחק, שזה אומר, הנמל, הים, הספינה וכו.........

עכשיו, בעניין הנמל, אני ממש מפרט לך את זה לפרטי פרטים, כאשר אתה נכנס לנמל מסוים בארץ מסוימת, אז שיהיה לך את האפשרויות הבאות שם (כמובן אחרי שאתה עוגן באותו נמל עם הספינה):

1. שוק עם דוכנים, שבו אתה תוכל לקנות פירות/ירקות, שוק שלם בקיצור כמובן אני צריך מישהו שיודע לעשות טוב טוב בוטים, אנשים נוספים שכאילו באים לקנות גם הם, כאילו שהמחשב משחק אותם, לראות ממש את הדוכנים, איך שאני והאנשים כמובן (הבוטים) נכנסים, לוקחים את הסחורה, משלמים לירקן..........

2. מקום בו יהיה אפשר לקנות ספינות חדשות (במידה ויש לך את הכסף הדרוש כמובן)

3. מין בר כזה שבו אתה תוכל להיכנס אליו ולשכור אנשי צוות על מנת להילחם בשודדי הים, שזה אני יפרט יותר מאוחר, בנוסף, יהיה איש כזה שיושב שם ומחכה שמישהו נגיד ייקח איזה סחורה מסוימת לנמל אחר באיזה ארץ אחרת והוא ישלם לך על ההובלה כסף.............

4. מקום בו אתה בעצמך תוכל לקנות סחורה מסוימת, נגיד: אגוזים, מים, סוכר, תה..........

לקנות בנמל שבו אתה נמצא וללכת למכור אותו בנמל אחר ולעשות מזה כסף............

5. נגיד ואתה נמצא בלב ים, אז תוכל לראות את הספינה בכל מיני זוויות כגון: פנים הספינה, מהצד, מלמעלה..........

6. שודדי ים - נגיד ואיזה ספינה של שודדי הים מתקרבת אליך, אז אתה יכול לנהל איתה קרבות של ממש, תותחים, ואם אתה כבר רוצה נגיד להילחם איתה פיזית ביחד עם אנשי הצוות ששכרת מהנמל שבו היית, יהיה אפשרות כזו ואם אתה מנצח אותה- אתה לוקח את כל השלל שיש להם (לשודדי הים שזה כמובן בוטים) מהסיפון של הספינה במידה ויש להם משהו על הספינה וכן גם אם יש להם כסף, אז גם כסף

זה פחות או יותר עיקר הדברים שבהם אני צריך עזרה, כמובן שהגרפיקה תהיה ברמה גבוהה, כמו במציאות............

אז מה אתה אומר חבר???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להגיד שהמשחק הזה בסגנון של Tycoon לא?

זה ניהול טקטי או משו בסגנון..

לדעתי רעיון נחמד מאוד למשחק, מה דעתכם להוסיף לו גם MP?

יהיה נחמד לחסל שודדים (Online( שהם לא בוטים :)

ואז זה באמת יהיה אסטרטגי.. להלחם נגד איזה קספרוב של הים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להגיד שהמשחק הזה בסגנון של Tycoon לא?

זה ניהול טקטי או משו בסגנון..

לדעתי רעיון נחמד מאוד למשחק, מה דעתכם להוסיף לו גם MP?

יהיה נחמד לחסל שודדים (Online( שהם לא בוטים :)

ואז זה באמת יהיה אסטרטגי.. להלחם נגד איזה קספרוב של הים :)

אם כבר, המשחק הזה נשמע כמו 100% העתק של SID MEIERS PIRATES שזה לחידוש לפני כשנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, הבנתי את הכיוון של המשחק שלך, אבל לא ממש הבנתי את הדרישות שלך לגבי האנימציה.

דבר ראשון - אתה מדבר על תלת-מימד או דו-מימד?

אנימציה מרונדרת בזמן אמת או מוכנה מראש?

על איזו רמה של אינטראקטיביות אתה מדבר בין המשחק לאנימציה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחק תלת מימדי "אמיתי", יש לך מודלים תלת-מימדיים, שלכל אחד יש סדרה של אנימציות שהוא יודע לעשות, ואלגוריתם שמשלב ביניהן ויוצר את המודל המתאים בכל פריים.

במשחק דו-מימדי, יש לך סדרה של של האנימציה ו/או שלכל דמות יש סדרות של של האנימציות שהוא יודע לעשות, ואלגוריתם שבוחר את התמונה הנוכחית.

אגב, בדר"כ האנימציה תהיה הדבר האחרון שתצטרך לדאוג לו - תמיד אפשר לעבוד עם placeholders לאנימציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרפיקה ברמה גבוהה כמו במציאות... לדעתי תצטרך לחכות עוד 5-10 שנים עד שיהיה דבר כזה.

אם אני מבין נכון, עוד לא יצא לך לכתוב משחק עם גרפיקה. ההצעה שלי היא - תכתוב קודם את הממשחק עצמו, עם "שומרי מקום" במקום הדמויות, ורק אח"כ תחשוב על הגרפיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...