ערב טוב, אני מחפש מישהו שיודע טוב טוב לעשות אנימציות למשחקי מחשב..... - עמוד 7 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערב טוב, אני מחפש מישהו שיודע טוב טוב לעשות אנימציות למשחקי מחשב.....

sorek_1

Recommended Posts

תראו, אני חילקתי את בניית המשחק (בדו מימד כמובן), לכמה שלבים, השלב הראשון באמת צריך להתמקד קודם בתמונות באיכות טובה ויפה (שיעשו על גבי תוכנת 9), אחר כך, שלב ב' של השלב הראשון זה, המנוע הגרפי שיניע את התמונות, אני גם חשבתי על עוד רעיון, לעשות 3 מצבי ראייה של הספינה בלב ים (3 זוויות) ע"י 3 שבעזרת מקש מסוים, יהיה ניתן לראות את הספינה מהצד, מלמעלה כזה ואת פנים הספינה שזה אני אפרט יותר מאוחר, לסוף השלב הראשון, מה דעתכם על זה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דרך אגב, גם לזה יש לי רעיון, שלחתי לך הודעה עם הרעיון ל- המתקרב ובא, תקרא בעיון........

I haven't laughed that hard since seeing Monty Python and the Holy Grail for the first time...

This thread is priceless,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Boomerang

אתה תוכל ליצור איתי קשר היום באי סי קיו שנתחיל לדבר על המשחק, שלחתי לך הודעה אך אתה לא מחובר, תתחבר היום בשעות אחר הצהריים בערך שנתחיל לדסקס על המשחק...............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הודעות ? תכתוב פה, שכולנו נהנה מהפנינות החוכמה שלך...

טוב נו נשתף אתכם כי זה באמת מצחיק

שלום לך "BURTON"

הרעיון הוא לעשות מין אולפן כזה ויהיה כמו הראשון בשער כזה שייראה תקצירים + הגולים כמובן, של כל המשחקים ששוחקו במחזור...............

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...