ערב טוב, אני מחפש מישהו שיודע טוב טוב לעשות אנימציות למשחקי מחשב..... - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערב טוב, אני מחפש מישהו שיודע טוב טוב לעשות אנימציות למשחקי מחשב.....

sorek_1

Recommended Posts

ציטוט: מעבר למכירה / קניה, אתה רוצה גם לשלב דברים כמו מסעות ביום, קרבות ים וכו'..

אני לא מצאתי שהזכרת את המילה "תכנת"

ואת מה שאמרת בציטוט שלמעלה, אתה יכול לעשות את זה, בינינו???

בסדר, בוא נעזוב את הגרפיקה בצד, אם אתה רציני, אתה שותף אמיתי, גבר שבגברים ומוכן ללכת לאתגר שכזה עד הסוף, אני מזמין אותך להיות שותף לעסק הזה, אני אף ארשום לך את הרעיון, את הקונספט שעומד מאחורי משחק זה כי אני בן אדם של שאיפות, אם אתה כזה, בבקשה, אני מוכן ואף יותר מזה, מזמין אותך להשתתף בפרויקט הזה, מה, יותר מזה חבר???

מה אתה אומר???

חחח, יש למעלה כפתור ציטוט, אתה יודע...

לצערי אני לא רואה הגיון כלכלי ברעיון שלך, ומכך אני מסיק שיהיו בעיות מימון כדי להרים משהו רציני, ולכן לא נראה לי שאני ארצה לקחת חלק בזה...

בכלל בארץ אין תעשיית משחקים כמעט (במיוחד לא מהסוג המסחרי שיש בחו"ל), וכל פרויקט שקצת מתפתח נסגר בסוף בגלל בעיות כספיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הצלחתי להתאפק ולא להגיב

אין לי מילים.....ענק.... :xyxthumbs::yelclap:

אני לא יודע מי אחראי על הת'רדים האלה פעם ב.. אבל הם פשוט מעולים

עוד דוגמא: http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=138453.0

ממש חומר איכותי!

סחטיין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, אין לעשות שתי תגובות אחת אחרי השניה, כמו שנאמר בעבר !!!! תשתמש ב"עריכה"...

ומה אני אומר על מה ? על מזג האוויר ? דווקא די טוב היום (מזל שיש לי מזגן בחדר)...

על הפרויקט ? יש לך מימון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרויקט יפה.. שוב, אם יש לך שאלה, כדאי לך להציג אותה בצורה ברורה, "על הפרויקט" לא אומר לי יותר מדי... מה גם שעניתי לך מקודם, יש לך שאלה אחרת, או משהו...

אתה צריך לעבוד על היכולת לכתוב ברור (גם מבחינה רעיונית/מחשבתית) וגם בפועל לכתוב ברור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, זה ראיון עבודה ? כי אם כן תגיד את זה בפירוש (כדי שלא "נשחק" מסביב), ואז גם נוכל לדבר על השכר שלי והטבות, וכו'....

אם זה לא ראיון עבודה, אז מה זה משנה בדיוק מה אני יכול לעשות, שהרי אני לא עובד חינם, ולא תהיה לי כל תועלת משפיכת כל הידע שלי פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...