המדריך השלם לטכנאי pc - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המדריך השלם לטכנאי pc

unknown

Recommended Posts

unknown תבקש מסטודנט שנה שניה לפחות שיעזור לך... (סטודנט שלומד את התחום כמובן) זה יהיה טוב יותר מספר....

אני מכיר הרבה אנשים שלמדו מדעי המחשב באוניברסיטה ואין להם מושג שחוק איך להרכיב מחשב, או איפלו איך להוסיף לו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מכיר הרבה אנשים שלמדו מדעי המחשב באוניברסיטה ואין להם מושג שחוק איך להרכיב מחשב, או איפלו איך להוסיף לו ...

אמממ...לא לומדים כאלו דברים במדעי המחשב, לומדים שפות וכל מיני דרעק, ובעיקר לומדים את המקצוע האהוב עליך - מתמטיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גם תרוויח פחות כסף אם תהיה טכנאי במקום מתכנת...

מי דיבר על להיות טכנאי מחשבים?!?!!?!!?!

אני מדבר על הנדסה!!!!!

מהנדס אלקטרוניקה לא מרוויח פחות ממתכנת!!!

גם ככה אחרי שאני אסיים את התואר אני מתכנן ללמוד משהו שקשור לכלכלה ומחשבים!! או תואר שני

לא יודע...מה שיהיה יהיה!! שיהיה מעניין :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפעלו בחוכמה ותלמדו אלקטרוניקה ואח"כ מחשבים!!!

אם אתה מעוניינים בכלל ללמוד :)

חומרה יותר כיף מלהיות מתכנת!!

אני באמת בונה בבית שלי מעגלים של אלקטרוניקה, אבל אלה עדיין דברים פשוטים כמו: מפסקי מגע, מקלט רדיו, משדר רדיו, אזעקה שפועלת עם עין אלקטרונית וכו'.

אולי בקרוב אני יתחיל לעבוד על מחשבון(שזה יותר רציני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל להתעסק עם חומרת מחשבים לא צריך לדעת ולהבין הרבה באלקטרוניקה או בהנדסת אלקטרוניקה, אלא אם כן מעוניינים לתקן את הכרטיסים עצמם(מה ששום חנות/"מעבדת" מחשבים לא עושה). כל מה שצריך זה מברג, הגיון, שכל ישר, יכולת הפעלה של התאים האפורים ולדעת לעבוד בשיטת הRTFM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון!! אבל תהיה בטוח שאני לא לומד הנדסת אלקטרוניקה בשביל לדעת לעבוד עם המחשב! זו היתה סתם עצה לחיים!!

אני לא יודע מה זה RTFM

אני יודע מה זה לימוד עצמי ואני משער שלזה אתה מתכוון!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...