בדרך לשיא עולם(מקווה) לכרטיס מסך 6200!! עידכון 3545 נקודות עם גז !ומתח סטוק!! - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדרך לשיא עולם(מקווה) לכרטיס מסך 6200!! עידכון 3545 נקודות עם גז !ומתח סטוק!!

ye_3333

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אומר את מה? :)

אני מנחש שאת זה...

יחיאל ידידי שוב עשית אותה טעות כמו עם ה7800GTX שלך

תמיד שאתה נתקע אתה עושה מודים וממשיך משם

אמרתי לך כבר פעם אחת לפני שאתה VMOD תחזיר את הכל למצב סטוק ורק אז תתחיל במוד

כי אחרת הכל נאבד לך מה שקרה לך עכשיו אתה מבין

שמע תחזיר הכל למצב סטוק על מתח 1.25 ותתחיל OC מההתחלה כמו תותח ולאט לאט בין תוצאה לתוצאה תעלה מתחים

ככה גם אתה לא תתקע הרבה וככה גם תקבל פצצה של תוצאה

אני מאחל לך בהצלחה רבה והכי חשוב שתהנה!!!

אגב אתה עם הקירור גז שלך נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה יחיאל? תשיג 6600GT, תערוך את השם של הביוס ל6200...והופה! שברת שיא עולם! :lol:

במילא אחת: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עכשיו גמרת אותי אחי!

חזק מאוד.

וואלה ,רעיון הכי טוב ששמעתי.

Gil_Dror,

הבנתי. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אהה לדעתי חבל שהכרטיס שלך מזוהה בתור 6600 גי טי מיכוון שכך לא תוכל לשבור שיא או לפחות להיות רשום קרוב לזה...

אני חייב לציין הכרטיס פשוט נותן 3 שקל על כול שקל שהוצאתי עליו חח באמת..

אני נכון לעכשיו על 600 וזיכרון 720 והוצאתי 3545 נקודות על כמה אתה עובד? שהוצאתה 3400?

אני מיתכוון לבצע את המוד עוד כמה זמן וניראה לאן אני יגיע..

אולי אפילו עוד היום..

בקיצור שאלה קטנה גבר..

עם אני משנה את התיזמונים ליותר גרוע למעשה ואז יכול לעבוד בתדר יותר גבוהה!! זה לא מוריד את הבציעוים בצורה מסוימת כי אולי התדר יהיה יותר גבוהה אבל התיזמונים פחות הדוקים.. תקן אותי עם אני טועה כי מבחינתי זה כמו של מחשב רגיל..

יחיאל :yelclap:

אין בעיה כי אני יחזיר מתי שרק ארצה ל6200

ועכשיו לתיזמונים

אתה צודק עם משחררים יותר מידי את התיזמונים אז מאבדים ביצועים זה נכון

וביגלל זה צריכים לשחק אתם עד שמגיעים ליחס תיזמונים ומהירות אופטימלית

לכן תנסה את התשורה שרשום לידה 780MHZ ותיראה את ההשפעעה

אני למשל קיבלתי ב2003 7500 נקודות וששיחררתי לתיזמונים הכי הכי משוחררים אז תוצאה ירדה ב200 נקודות

אחי תנסה את התיזמונים ובמתח הליבה אל תעלה יותר מ1.5!!!!!!!!!!!!

כי שיא העולם לא היה במתח גבוהה יור -אין בזה צורך התוצאה רק תרד

ודבר נוסף חשוב מאוד!!

אחרי standby  הצינורות ניסגרים!!! עד לריסטרט הבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי בכול מקרה אני ינסה את זה בהמשך..

בקיצור בקשר אליך:

יחיאל ידידי שוב עשית אותה טעות כמו עם ה7800GTX שלך

תמיד שאתה נתקע אתה עושה מודים וממשיך משם

אמרתי לך כבר פעם אחת לפני שאתה VMOD תחזיר את הכל למצב סטוק ורק אז תתחיל במוד

כי אחרת הכל נאבד לך מה שקרה לך עכשיו אתה מבין

שמע תחזיר הכל למצב סטוק על מתח 1.25 ותתחיל OC מההתחלה כמו תותח ולאט לאט בין תוצאה לתוצאה תעלה מתחים

ככה גם אתה לא תתקע הרבה וככה גם תקבל פצצה של תוצאה

אני מאחל לך בהצלחה רבה והכי חשוב שתהנה!!!

אגב אתה עם הקירור גז שלך נכון?

ניסתי עשיתי התחלתי מאפס!!! והכול מהתחלה ועדיין אני לא מצליח עכשיו בכלל להגיע ליותר מ 3400 נקודות לא משנה איזה מתח או עם או בלי הוולט מוד.. מה הולך פה???

עזרה..

יחיאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחיאל אל תפגע ממני וקבל את מה שיש לי להגיד לך כביקורת בונה

שאני רואה את הת'ראדים שלך כאן אני מתבייש בשביל קהל שלם של אוברקלוקרים

מי שרואה את הת'ראדים שלך חושב שבצורה כזאת שלומיאלית כולם עובדים

אני מעריך כל אחד שמשקיע בחומרה ועל אחת כמה וכמה אחד שמשקיע בחומרה לאוברקלוק אבל זה לא הכל

בטח שלא בגלל השקעה כספית אתה יכול לקרוא לעצמך אוברקלוקר!!! אתה לא רציני ולא עקבי ואין לך שמץ מושג איך עובד אוברקלוקר

אף אחד רציני לא מתחיל פרוייקט ורץ לשאול שאלות!!!!! כל השאלות, כל איסוף החומר, כל ההבנה צריכה לבוא לפני שאתה קונה את המוצר שאותו יעדת להמיר

לפעמים למרות ההכנה נתקלים בקשיים בעת הישום אבל אם עשית הכנה יסודית הסיכויים לכך שואפים לאפס

עשית את זה פרוייקט לאומי וזה ממש לא כך אומנם גאווה לאומיתאם וכאשר  אבל את כל הקרדיט אתה תקבל וכך צריך להיות

אובר קלוק צריך להיות מסודר עקבי ועם תוצאות מוכחות

עוד דבר שמאד מציק לי ואני רואה שגם לכולם אם אין תמונה אישור מORB או כל מקום אחר יחיאל תכניס לך לראש זה פשוט לא קיים !!!!!

אל תעשה מעצמך צחוק "ראיתי, היה ,קרה " שמור לעצמך !!!!יש תמונה או תוצאה מוכחת פרסם!!!(שמעתי ממך על כמה תוצאות שעד היום אני מחכה לתמונה עליהם)

לסיום

יחיאל אתה בן אדם נחמד והשקעת המון  ובאמת אני מקווה שתפנים את מה שכתבתי ותיישם ואז כבר לא תראה שכותבים שקרן!! ויותר מזה תראה איך הפרוייקטים שלך מצליחים ללא עזרה מאף אחד

פרסם שיש מה לפרסם בא לך להסתחבק עם כולם לך לOFF TOPIC

בכל אופן בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעריך כל אחד שמשקיע בחומרה ועל אחת כמה וכמה אחד שמשקיע בחומרה לאוברקלוק אבל זה לא הכל

בטח שלא בגלל השקעה כספית אתה יכול לקרוא לעצמך אוברקלוקר!!! אתה לא רציני ולא עקבי ואין לך שמץ מושג איך עובד אוברקלוקר

אף אחד רציני לא מתחיל פרוייקט ורץ לשאול שאלות!!!!! כל השאלות, כל איסוף החומר, כל ההבנה צריכה לבוא לפני שאתה קונה את המוצר שאותו יעדת להמיר

לפעמים למרות ההכנה נתקלים בקשיים בעת הישום אבל אם עשית הכנה יסודית הסיכויים לכך שואפים לאפס

עשית את זה פרוייקט לאומי וזה ממש לא כך אומנם גאווה לאומיתאם וכאשר אבל את כל הקרדיט אתה תקבל וכך צריך להיות

עוד דבר שמאד מציק לי ואני רואה שגם לכולם אם אין תמונה אישור מORB או כל מקום אחר יחיאל תכניס לך לראש זה פשוט לא קיים !!!!!

אל תעשה מעצמך צחוק "ראיתי, היה ,קרה " שמור לעצמך !!!!יש תמונה או תוצאה מוכחת פרסם!!!(שמעתי ממך על כמה תוצאות שעד היום אני מחכה לתמונה עליהם)

לסיום

יחיאל אתה בן אדם נחמד והשקעת המון ובאמת אני מקווה שתפנים את מה שכתבתי ותיישם ואז כבר לא תראה שכותבים שקרן!! ויותר מזה תראה איך הפרוייקטים שלך מצליחים ללא עזרה מאף אחד

בכל אופן בהצלחה

אני מסכים איתך בכל מילה ,ומילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית את זה פרוייקט לאומי וזה ממש לא כך אומנם גאווה לאומיתאם וכאשר אבל את כל הקרדיט אתה תקבל וכך צריך להיות

לסיום

יחיאל אתה בן אדם נחמד והשקעת המון ובאמת אני מקווה שתפנים את מה שכתבתי ותיישם ואז כבר לא תראה שכותבים שקרן!! ויותר מזה תראה איך הפרוייקטים שלך מצליחים ללא עזרה מאף אחד

בכל אופן בהצלחה

אבל הוא שיקר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחיאל

אני מאוד הערכתי אותך לפני כמה זמן

עד שראיתי שאה באמת לא מעלה תוצאות ל OREB ותפסו אותך במילים נעימות לא דובר אמת

וכל זה בשביל מה

מה אתה רוצה להוכיח לנו

אם אתה אוברקלוקר טוב אני מצפה שתיישם את דבריו של tycoon

הוא צודק בכל דבריו

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחיאל הזיכרונות שלך מקוררים כמו שצריך???

אהה ויחיאל לשבור שיאים צריך קצת סבלנות ולא תמיד גבוהה מאוד +זיכרונות בתדר גבוה מאוד יבטיחו לך שיאים אדירים

לפעמים אפילו שאתה עושה OC נכון ולאט לאט אתה מוצא תדרים מושלמים מה שאני אומר שאתה צריך פה סבלנות והרבה!

אל תנסה ללכת על תדרים גבוהים בהתחלה תנסה לאט לאט עד שתגיד לתדר המושלם וככה תדע לעלות ולהמשיך איתו הלאה

זה מעין משחק כזה אבל אתה צריך להשקיע פה זמן סבלנות ועצבים חזקים תנסה ללכת על תדרים לא שלמים תנסה 601

וזיכרונות נגיד 706 וככה לאט לאט תבין אילו תדרים הכי טובים לכרטיס שלך ומשם תמשיך הלאה

ומה שאמרו לך פה על תיזמונים זה גם נכון תתחיל לשחק איתם ותראה אילו הכי טובים לזיכרונות שלך

ויחיאל שיהיה בהצלחה מחכה לתוצאות ממך :xyxthumbs::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...