בדרך לשיא עולם(מקווה) לכרטיס מסך 6200!! עידכון 3545 נקודות עם גז !ומתח סטוק!! - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדרך לשיא עולם(מקווה) לכרטיס מסך 6200!! עידכון 3545 נקודות עם גז !ומתח סטוק!!

ye_3333

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עידכון מחדש מאד!!

אז כך אני חייב לציין הכרטיס פשוט סוףף באמת כרטיס שנותן תפוקה למחיר שלו בצורה מצוינת לדעתי בכול מקרה..

בקיצור כול השבוע למדתי על הכרטיס והיום הגעתי הביתה והינה תוצאה חדשה!!

ביוס חדש ניצרב!! עם אפשרות להגיע ל1.2 גיגה לליבה (כמובן לא אפשרי אבל חידוש כי הביוס הקודם נתן רק עד 600 לליבה!! )

מד הטמפרטורה ניפתח בכרטיס!! ועכשיו אפשר לראות את הטמפרטורה!!

כמובן 8 הצינורות ניפתחו באופן קבוע!!!

וכמובן הקרור גז שלי VAPOCHIL חובר לכרטיס!!!

בנתיים לא בוצעו עליו שום וולט לא לליבה ולא לזיכרון והולך להיתבצע מחר או במהלך שבוע הבא מובטח!!

בקיצור לראות ולהנות!!

ליבה 600!!

זיכרון 720!! אני יודע שאפשר יותר פשוט אין לי פה סיניקים לזיכרונות כך שחבל סתם לשרוף אותם אז אני ינסה לארגן למחר סיניקים או מקסימום גם כן לשבוע הבא.

אני חוזר מתח סטוק!!!

יחיאל

אני עדיין מחפש טובות והסברים טובים איך לעשות את הוולט מוד לליבה ולזיכרונות עם מישהו מכיר באיכות ובהסברים טובים אני ישמח לקבל..

תודה.. ונירהא אולי בסופו של דבר נצליח לשבור איזה שיא חמוד חח

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי כמה שאתם יודעים רק לדבר אולי במקום לעשות פוזות ולנסות להוציא אותי שקרן תנסו לבוא ולעזור לי למצוא איך לעשות את הוולט מוד לליבה ולזיכרונות!!

הכרטיס לא נותן יותר מ 603 לליבה ו740 לזיכרונות!! מבלי שיהיו ארטיפקטים!!! או מגהרץ נוסף גורם לטירוף של הכרטיס!!

בקיצור חייב לעשות וולד מוד כי כרגע הליבה עובדת על 1.25 וולט!! ואני מתתת לתת לה איזה 1.7 חח ולראות מה יהיה חח בקיצור במקום לדבר אולי תעזרו כי עם הייתי עושה את זה רק בשבילי לא היתי מפרסם ומדבר פה על התוצאות שלי.. אז קצת עזרה ונכונות..

יחיאל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...