כמה הם באמת "רועשים" הדיון הרשמי. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה הם באמת "רועשים" הדיון הרשמי.

Killer-Storm

Recommended Posts

כול מדברים על מאווררי הDelta 60 m"m ו ה80 m"m שמביאים ביצועים גדולים וכמובן איך לא הTornadoאים השונים...

המאווררים נעים במהירויות גבוהות ביותר ודוחפים אוויר בעוצמה חזקה אני אישית לא בעל מאוורר כזה ואני בטוח שהרבה מאיתנו גם כן,

אז מה שאנחנו רוצים להבין ובלי Db שמיביייי! זה כמה זה הולך לעלות לנו ברעש עם אנחנו רוצים ביצועים ולכן לבעלי ניסיון במאווררים רועשים

עם ביצועים גדולים יש חלק נרחב בדיון הזה. המטרה היא שנוכל להבין מהו המאוורר בעל הביצועים הטובים ביותר בעוצמת הרעש הסבירה ביותר

וכך נוכל לבחור במאוורר אולטימטיבי במקום להתבסס על "ביצועים אדירים ורועש!" או "ביצועים נמוכים ולא רועש!" אני מברך את כל מי שיעזור בדיון זה כדי למצוא את המאוורר האחד והיחיד שכולנו נוכל להתפשר עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייתי עם דלתא 60 מ"מ למעלה משנה, ואני אמר בכוונה חייתי, כי צריך להתרגל לחיות עם הדבר הזה בדיוק כמו שמתרגלים לגור עם עוד אדם באותה דירה. בהתחלה הייתי משביץ ואמר שזה בכלל לא רועש ואני מוכן לסבול את זה בשביל אופטימאלי, אחרי שנה עם זה כשלא היית לי שום אפשרות לישון עם הדבר הזה התחלתי לחפש פתרונות שקטים יותר. היום, אני לפעמים מחר את הדלתא 60MM Black Label שלי למחשב המשני שלי, לא בשביל אלא רק בשביל להזכר ברעש...

הרעש של הדברים האלה הוא בלתי נסבל, כשהדלת בחדר שהמחשב נמצא בו היית סגורה היו שומעים אותה במרחק של 20-30 מטר ממקור הרעש, זה פשוט היה בלתי נסבל. כשהייתי נכנס הביתה, שזה בערך 20 מטר מהמחשב לדלת הכניסה, הייתי כבר יכול לדעת אם מישהו משתמש במחשב או לא, זה פשוט היה נורא. כשחיים עם זה לא מרגישים, אבל כשעוברים למשהו שקט יותר מתחילים רק להבין איך אפשר היה לחיות הרבה יותר טוב.

מבחינתי, גם אם זה היה עניין שמאוור רועש היה מחזיק לי את המעבד ב30 מעלות צלזיוס, ועם פתרון שקט ושפוי הייתי יכול להחזיק אותו בסביבות ה40-45 עדיין הייתי מעדיף את הפתרון השקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הרי תמיד עניין של הקרבה תמורת טמפרטורות, כי יש כאלו שדווקא זוג מעלות כן ישנו להם באוברקלוק רצחני, אבל עדיין, זה האם ה30 מגה הרץ שיוסיפו את הרעש הזה יעזרו במשהו, ואני מקווה שהבנתם כי אין לי כוח להסביר שוב. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תופעות לוואי :

• כאבי ראש חזקים
  • דמעות בעיניים
  • ראייה מטושטשת
  • נזק בלתי הפיך לשמיעה לאורך זמן
  • רעידות ופירכוסים בלתי רצוניים לאחר זמן ממושך
  • סחרחורות ובחילות
  • שריטות וקטיעות בידיים לאחר אי זהירות בטיפול במאורר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתמשי דלתא מתחלקים לשתי קבוצות: כאלה שהשתמשו ב60 מ"מ והתחרשו ועכשיו הם יכולים לעבור לשלב הבא של 80 מ"מ. כאלה שיתחרשו ויעשו את זה בתהליך קצר יותר עם דלתא 80 מ"מ. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הוא לא חיבר, אני וקובי חיברנו.. הוא לא היה מוכן להתקרב למאוורר הזה.

שנית, הוא באמת בכה.. אחרי חמש דקות העצבים שלו עלו לגבהים חדשים וורידים יצאו.. והבנאדם בכה מעצבים.. בגלל הרעש המעצבן הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדלתא 80Mm נשמע כמו שואב אבק על המצב הכי רועש, אני יכול לסגור את הדלת של המארז והחדר וישמעו את זה עד לסלון. אני סובל את הרעש אבל החלפתי כי נמאס לי לשמוע את הצעקות של האנשים בבית עלי. ;D

אני לא חושב שיש סיבה לקנות ת'יצור הזה, החלפתי למאוורר הרבה יותר שקט של 39db ו-39CFM(לא זכור בדיוק) והטמפרטורות שלי ב-idle גבוהות רק בשלוש מעלות יותר מאשר עם הדלתא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...