מישהו מכיר תחברה..? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מכיר תחברה..?

zerocool15

Recommended Posts

אתה מתבקש לשנות את הכותרת שתיהיה אינפורמטיבית וחוקית עפ"י חוקי הפורום.

2. כותרות: הקפידו לכתוב כותרת (נושא) עניינית לדיון שאתם פותחים. הכותרת צריכה להכיל את השאלה הכללית שלכם או את תמצית הנושא של הדיון. אין לכתוב סימני פיסוק מרובים מיותרים בכותרת.

את כותרת הת'רד תוכל לשנות ע"י כפתור modify.gif להודעה הראשונה שלך.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה ג'נרית כמו ITT, SUNKYO ודומיהן. הלוגו והשם דומים ל-MARANTZ ומכאן הבלבול.

ITT היא בשום אופן חברה ג'נרית. הרדיו דיסקים שלה ובכלל המגברים, רסיברים ה והווידאוים שלהם איכותיים מאד.

ויש לה מעבדות תיקונים בארץ והיא נותנת אחריות על מוצריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ITT היא בשום אופן חברה ג'נרית. הרדיו דיסקים שלה ובכלל המגברים, רסיברים ה והווידאוים שלהם איכותיים מאד.

ITT חברה ג'נרית לחלוטין. ITT המקורית פשטה רגל לפני הרבה שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-ITT של ימינו אינה חברה גדולה והמוצרים שלה אינם איכותיים. העובדה שהם עובדים לא מעידה על איכותם. ההגדרה של חברה ג'נרית לא קשורה להעדר אחריות/תיקונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ITT עבדה פעם עם נוקיה או שהם היו ביחד אני לא יודע...

לי הייתה של נוקיה וITT שלצערי הרבה לא החזיקה הרבה (יש לי שמתה אחרי 17 שנה...) אבל בסך הכל היא הייתה טובה..

ITT של היום נחשבת לחברה גרועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ITT עבדה פעם עם נוקיה או שהם היו ביחד אני לא יודע...

לי הייתה טלויזיה של נוקיה וITT שלצערי הרבה לא החזיקה הרבה (יש לי טלויזיה שמתה אחרי 17 שנה...) אבל בסך הכל היא הייתה טובה..

ITT של היום נחשבת לחברה גרועה...

תשובה: לפני שנים רבות הייתה חברה גרמנית איכותית בשם ITT. לצערנו הרב, ITT המקורית נסגרה מסיבות שונות. לפני מספר שנים, יצרן סיני רכש את הזכויות על השם ITT, הקים מפעל בסין והתחיל לייצר מוצרים ג'נרים תחת השם ITT בניסיון לבלבל לקוחות שזכרו את ITT המקורית מהשנים ההם.

דרך אגב, בחדר שלי בצבא יש 14 אינץ' עתיקה של ITT המקורית. מעולה, תוצרת גרמניה. עובדת יותר מ-20 שנה.   

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...