זהירות קרינה!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהירות קרינה!!

nice

Recommended Posts

מה אתם אומרים על נושא הקרינה הבלתי מיננת והשפעותיה??

לפי מה שאני הבנתי יש קרינה מהשקעים של החשמל, מאנטנות לכל הסוגים, טלפונים אלחוטיים, טלפונים סלולארים, ממיקרוגלים,

מציוד חשמלי ומרשתות WI FI .

המשרד לאיכות הסביבה טוען שטלפונים אלחוטיים לא משדרים קרינה כמו טלפונים סלולארים כי הם קרובים יותר למקור (הבסיס של הטלפון)

אבל מצד שני גם הטלפונים האלחוטיים וגם המיקרוגלים חולקים אותו טווח תדרים של 2.4 גיגההרץ. חשבתי שככה מודדים כמה קרינה מכשיר מייצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כו*לאימא של , בואו תראו מה הם שמו לי מול הבית, אנטנה שנראית כמו אנדרטה של האולימפיאדה בשביל הדור השלישי של הפלאפונים עלק.

{מי שגר ברמת גן בסביבת אלוף שדה יבין על מה אני מדבר}.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כה ראיתי תאנטנה הזאת

וואחד אנטנה

הייתה עוד אחת בגבעתיים והורידו אותה

יש עוד אחת ניסו להסוות אותה מול הקניון החדש שם

כן נכון היו 2 אנטנות, אחת הורידו כמו שאמרת כי כל יום יצאו איזה 500 איש לרחובות והפגינו ולמרות שהם קיבלו צו להוריד הם עדיין לא הורידו, ולפני כמה ימים שרפו להם בלילה את כל החשמל בתחתית האנטנה, נקווה שהם יעיפו את זה כי זה עושה וואחאד קרינה לכל מי שגר בסביבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם, אני לא ממש מומחה לזה, אבל זה נכון, שבעקרון כל מכשיר כיום כמעט פולט איזושהיא קרינה... לגבי הקרינה, העוצמה שלה לא קשורה לתדר שלה (2.4GHZ במכשירי המיקרוגל/פלאפונים)....

למרבית המכשירים יש עוצמת שידור נמוכה יחסית (גם אם זו קרינה בתדר גבוהה). ככל שהמרחק גם בין המכשיר פלאפון לאנטנה הקרובה אליו יותר קצר, ככה עוצמת הקרינה שלו גם פוחתת (כי הוא לא צריך להתאמץ כדי להגיע לאנטנה)...

ד.א. לא הוכח באופן חד משמעמי ומדעי את הקשר בין קרינה אלקטרומגנטית למחלות, ואין כיום מספיק ידע (וגם לא עבר מספיק זמן), כדי ללמוד באופן אמיתי את ההשפעות האמיתיות שלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא בעד האנטנות כל עוד מוקמות במקום טוב. אמנם פחות מ13 מטרים מהאנטנה הקרינה יותר קטנה מהקרינה של סלולר

אבל כששמים את זה מול הבית של מישהו זה מצטבר.

אלו בגבעתיים סתם עושים רוח, אני מתערב שלכל דירה שם יש לפחות טלפון סלולארי אחד. הסיכון האמיתי הוא הסלולאר ולא האנטנות.

ומה בנוגע ל-WI FI ? הוא משדר כל הזמן, התקנים החדשים מגיעים עד ל-500 מטרים ויותר. זה נשמע כאילו אנטנות הWI FI מסוכנות יותר מהאנטנות הסלולריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה שלא תעמוד - אתה נחשף לקרינה, אומנם רוב הקרינות אינן מזיקות לגוף שלך, או מזיקות במידה מאוד מועטה

וחסרת השפעה.

אבל כל מקום (חוץ מאולי איזה אי בודד רחוק מכל מקור אנטות ודברים דומים) אתה תחשף לקרינה, השאלה

כמה קרוב אתה לקרינות המסוכנות יותר, וכמה אתה נחשף אליהם.

מכשירי חשמל גם פולטים קרינה, המסך שאתה יושב מולו פולט קרינה, וגם המעבד שלך אבל כמו שאתה רואה,

עדיין לא נהרג מישהו מקרינה של מעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחכתם את כל המכשירים הרפואים שפולטים קרינה לא נורמלית ועדיין משתמשים בהם כמו הרנגן והחומר שמוזרק לגוף כשעושים בדיקת עצמות מוזרק לגוף חומר רדיו אקטיבי (בכמות קטנה כמובן) וע"י פליטת הקרינה שלו בודקים עם מכשיר מיוחד את תקינות העצמות בגוף... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברפואה משתמשים באיזטופוים רדיואקטיבים כדי לאבחן מחלות, הרבה יותר חשוב לבדוק אם יש לך סרטן מאשר לעלות את הסיכון שתקבל אחד כזה ע"י חשיפה חד פעמית לקרינה.

אגב, ככל שיהיו יותר אנטנות עוצמת הקרינה הכללית תרד, כך שהמלחמה בריבוי האנטנות מוטעת. עדיף לנו שתקום אנטנה קטנה תחת כל עץ רענן מאשר שתהיה אנטנה גדולה לכל כמה שכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחכתם את כל המכשירים הרפואים שפולטים קרינה לא נורמלית ועדיין משתמשים בהם כמו הרנגן והחומר שמוזרק לגוף כשעושים בדיקת עצמות מוזרק לגוף חומר רדיו אקטיבי (בכמות קטנה כמובן) וע"י פליטת הקרינה שלו בודקים עם מכשיר מיוחד את תקינות העצמות בגוף... :screwy:

בשביל זה הרופאים משתדלים לעשות כמה שפחות בדיקות כאלו, ואם צריך אז כנראה שהבעיה דורשת את זה יותר מהסיכון של הקרינה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...