בחירת סורק שולחני היה לי בעיה מקודם עם הודעות בפורום ונסיתי למחוק אותם באמת - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת סורק שולחני היה לי בעיה מקודם עם הודעות בפורום ונסיתי למחוק אותם באמת

Wolf-Net

Recommended Posts

ואם תוכלו לעזור לי ?

אני מתקשה לדעת איזה סוג של סורק לקחת UMAX Astra Slim או MUSTEK 1200UB

UMAX Astra Slim

מאפיינים:

רזולוציה אופטית: 600x1200dpi

רזולוציה מקסימלית : 9600x9600dpi

שטח סריקה מירבי: 21.6X29.7 ס"מ

עומק צבע: 48 סיביות

סוג חיבור למחשב:

הסורק הדק ביותר

ללא צורך בחיבור לחשמל

MUSTEK 1200UB

מאפניינים:

רזולוציה אופטית: 600x1200 DPI

רזולוציה מקסימלית : 19,200 DPI

ב 36 / 48 BIT (טריליוני צבעים)

לבעלי מחשב עם חיבור USB

*הם באותו מחיר ואין לי שמץ מה לקחת איזה יצרן עדיף לקחת מה אתם ממלצים לי? גם מתוך נסיון אישי שלכם.

אני מתחרט כי יש לי סורק ישן שכבר לא עובד אצלי במחשב החדש והיה לו רזולוציה נמוכה בהרבה משתי אלה והספיק לי מאוד לסרוק באיכות , הסורק הראשון UMAX אהבתי אותו בגלל שהוא דק וחוסך מקום, הסורק השני הוא די עבה אבל יש לו רזולוציה גבוה יותר.

בקיצור אתם רואים שאני מסובך עם העניין תעזרו לי בבקשה מה לקחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי בכלל שווה לך להשקיע בסורק החדש של CANON שעובד ב-USB2.0. גם אם אין לך חיבור כזה במחשב הנוכחי ואתה לא רוצה להשקיע מאה ומשהו ש"ח בכרטיס USB2.0, בטח יהיה לך חיבור כזה במחשב הבא שלך ואז כבר יהיה לך לפחות התקן אחד שעובד במהירות הגבוהה שמציע ה-USB2.0.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע בחור אני פתחתי ת'רד פה על סורק לפני כמה ימים ובקיצור משהמליצו לי זה היה canon ו epson

משאני העליתי מחיפוש ברשת מסתבר שהבחירה הכי טובה(editors choise בzdnet) ולפי תגובות המשתמשים

בcnet הכי כדאי ללכת על canon n670u שהוא סורק מעולה לכל משתמש ביתי שהוא לא גרפיקאי

במקצוע. משכן גם מחירו לא גבוה ואני חושב שהוא יתאים לך מצוין. מבין שתי הבחירות שלך לא הייתי בוחר

שום דבר משכן לא שמעתי דברים חיובים(גם לא בcnet ובzdnet) עליהם והם סורקים מרמה נמוכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע בחור אני פתחתי ת'רד פה על סורק לפני כמה ימים ובקיצור משהמליצו לי זה היה canon ו epson

משאני העליתי מחיפוש ברשת מסתבר שהבחירה הכי טובה(editors choise בzdnet) ולפי תגובות המשתמשים

בcnet הכי כדאי ללכת על canon n670u שהוא סורק מעולה לכל משתמש ביתי שהוא לא גרפיקאי

במקצוע. משכן גם מחירו לא גבוה ואני חושב שהוא יתאים לך מצוין. מבין שתי הבחירות שלך לא הייתי בוחר

שום דבר משכן לא שמעתי דברים חיובים(גם לא בcnet ובzdnet) עליהם והם סורקים מרמה נמוכה

תוצאה על המלצה אבל canon נורא יקרנים. ואני בטוח שהם טובים אבל עם יש למישהו עוד המלצות אני פתוח לרעיונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה כזה canon קצת יקר בשבילך

אבל עדיין בפנדה הוא ב460 ש"ח אם תוסיף 60 ש"ח זה ישתלם לך ובגדול

אבל אם לא תנסה לא לבחור בhp כי שמעתי שהם גרועים. תנסה אולי astra או

microtek

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה כזה canon קצת יקר בשבילך

אבל עדיין בפנדה הוא ב460 ש"ח אם תוסיף 60 ש"ח זה ישתלם לך ובגדול

אבל אם לא תנסה לא לבחור בhp כי שמעתי שהם גרועים. תנסה אולי astra או

microtek

מקווה שעזרתי

אסטרה זה דגם של יומקס לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...