בורות לגבי אמינותה של AMD... - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בורות לגבי אמינותה של AMD...

אורח RnGKay

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו מה שתגידו אני מעדיף אינטל הוא מטבעו יותר קר ואני מעדיף לקחת אינטל ולקרוע אותו בOC

כנ"ל!!!

לקרוע אותו בOC? כבר ראינו שזה לא תמיד קורה. אגב, מעבדי לא נשרפים מהר, או קרובים להשרפות, לי יש דיורון 1G, עם קירור סטוק, עם משחה טרמית בלי שם, שעובד ב45 עם מזגן, 52 בלי, וזה בסדר גמור. AXP עוד יותר עמיד, 65 זה בסדר. זה יותר חם מאינטל, זה יותר חם מהגוף שלנו, אבל זה לא חם. לא תריך לטהר את שמה של , יש כאן מספר אנשים שמשוכנעים שכסף יש בלי הגבלה, אז הם זורקים עוד 1000 שקל רק כדי לעשות OC... מעבדי הם בסדר גמור.

למה להפוך את דברי טענותי היו שהם מתחממים יותר וזה הוכח כנכון אבל בשום אופן לא טענתי שהם נשרפים,

מה שגם אם תשימו לב לגודלם פי 2 מאינטל וביצועים לא בשמיים !

ביצועים לא בשמיים? מעבד 1466MHZ של , שווה ערך למעבד 1700 של , וזה רק בחישוב מתמטי, בחיים האמיתיים הוא עוקף אותו בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מה שתגידו אני מעדיף הוא מטבעו יותר קר ואני מעדיף לקחת ולקרוע אותו בOC

אבל מטבעו הוא גם ישרף ב 50 מעלות, מה שלא קורה אצל AMD

שטויות אני בטוח שהם לא ישרפו או יתקעו ב- 50 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מה שתגידו אני מעדיף אינטל הוא מטבעו יותר קר ואני מעדיף לקחת אינטל ולקרוע אותו בOC

יש לי מעבד 1.5 הפעלתי אותו שעה בלי קירור הגיע ל60 ועדיין עובד מצוין!

ועוד אומרים שמלכלכים על !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצחקת אותי, בלי היטסינק לא היית מספיק להזיז את האצבע מהכפתור הפעלה, וכבר היית מקבל מעבד שרוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצחקת אותי, בלי היטסינק לא היית מספיק להזיז את האצבע מהכפתור הפעלה, וכבר היית מקבל מעבד שרוף.

אל תאמין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אנשים בארץ הולכים אחרי מותגים - תופעת העדר הידועה.

אנשים לא נותנים צ'אנס אפילו ל ופוסלים אותם ישר כי בארץ הם לא "שם" (למרות שבארה"ב הם בהחלט כן).

למרות שכרגע אני מודה שאינטל מובילה את שוק המעבדים מבחינת ביצועים, אני מרוצה מאד עם ה THUNDERBIRD שלי, שעלה פחות מחצי מהמעבד המתחרה של באותה תקופה (זה היה לפני כמעט חצי שנה שקניתי את המחשב החדש).

נ.ב - זאת הודעה ראשונה שלי בפורופ ורציתי להגיד - אחלה פורום !

סופסוף מקום שאפשר לדבר ברצינות על חומרה בעברית (למרות שאני לא מוותר על הפורומים של ANANDTECH)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בארה"ב לא חם כמו אצלנו כי אצלנו יש איתם בעיות אפילו מעבד שנקנה מארה"ב מישהו פרסם עשה בעיות. זה כנראה המזג אוויר החם אצלנו אבל העובדות מדברות שרק עם יש בעיות.

"אבל מטבעו הוא גם ישרף ב 50 מעלות, מה שלא קורה אצל AMD"

חחחחחחחחח איזה שטויות..... קודם כל בחיים לא יישרף כי החיישן שיש עליו לא ייתן לו להשרף הוא פשוט יעצור אותו. דבר שני, יכול לעבוד בהרבה יותר מ50 מעלות אתם מציגים את זה כייתרון שAMD יכול לעבוד בטמפרטורות כאלה גבוהות ואינטל יענו "לא יעמוד בזה". קודם כל קיבלתם הוכחה מישהו פה רשם שהאינטל שלו עובדה ב60 ובטוח שאפשר הרבה יותר. חוץ מזה לא צריך להגיע לטמפ' כזאת כי אפשר לעשות לו OC מאוד גדול ועדיין הוא יישאר בטמפ' נמוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...חוץ מזה לא צריך להגיע לטמפ' כזאת כי אפשר לעשות לו OC מאוד גדול ועדיין הוא יישאר בטמפ' נמוכה.

מה? לא הבנתי בדיוק מה אתה מנסה לקשקש!

שמתם לב שרק כל הברברים בעלי קושי ההתבטאות שוללים את - תופעת טבע או סטטיסטיקה? את זה אני אתן לכם להחליט. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אינטל המעבד הגיע לי ל 58 מעלות תחת מאמץ לפני קירור (יש לי מארז מסריח אין מה לעשות) הכל עבד מצויין אפילו לא הרגשתי את זה רק אחרי שהסתכלתי הבנתי שהמעבד דיי חם

מה שרציתי להגיד זה שאם תייצר קטנים יותר המעבד לא יתחמם כל כך כי מטבעו של דבר כל מוצר אלקטרוני גדול יתחמם יותר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו את וויכוח הסרק הזה, עבור חלק מהאנשים אינטל טובים יותר , ועבור חלק טובים יותר.

לשניהם יש יתרונות וחסרונות. השאלה היא מה מחפשים, ואיזה חסרונות אפשר לסבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהINTEL לא ישרף ב60 מעלות

כי דבר ראשון המחשב יכבה תצמו ודבר שני יש מעבדי ינטל מנגנון של האטה עצמית ברגע שהמעבד חם מידי

הוא מאט תצמו כדי שלא ישרף וכך אם הזמן הוא מוריד לעצמו את הביצועים

כל מי שאומר שAXP מתחמם ל 70 מעלות וכו וצריך

אז שישב בשקט , המעבד בנוי לפעול בטמפרטורות האלה אז שתקו כבר נמאס לשמוע תחרא הזה

לא צריך שום תוספת של קירור אלא אם אתה מתכנן :bash:

AMD שולט וישלוט עם הסדרה החדשה שתצא ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... וכמו שקודמיי כבר העירו והאירו כאן, השליטה בטמפרטורת המעבד תלויה בטיב החומרה, התאמת הספק והכי חשוב ... מידת ההבנה של הטכנאי שלך ב .

מנסיוני האישי נתקלתי כבר במספר משתמשי שהולכו שולל ע"י ה'טכנאים' שלהם שהעדיפו למכור להם ציוד זול ולא אמין ואחר כך האשימו את בהתחממות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"Ibrow, בבקשה, תן לי רק סיבה אחת למה זה צריך לשנות למישהו עם ה שלו עובד ב 60 מעלות?

יש לי פה נורת להט של 500W, כשאני מדליק אותה אי אפשר לגעת בה, זה אומר שהיא תכף תשרף? ממש לא."

זה ממש לא צריך לשנות רק אמרתי שיש אנשים שמדברים שטויות ואומרים "אינטל לא היה עומד ב60 הוא כבר היה נשרף" אז הנה יש פה הוכחה שמישהו שמאר שהפנטיום 4 1.5 שלו מגיע ל60 מעלות. שאנשים לא יחשבו שזאת גבורה שיש להם מעבד רותח זה רק מקצר את אורך החיים שלו (לא תיהיה להם נוסטלגיה עוד 13 שנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...