בורות לגבי אמינותה של AMD... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בורות לגבי אמינותה של AMD...

אורח RnGKay

Recommended Posts

לאחרונה אני נתקל בהרבה זלזול ופקפוק מצד כמה אנשים (בורים!) באמינותה של ובטענות וסטיגמות כמו:

"המעבד נשרף מהר..."

"אין אחריות על המעבד..."

"צריך להוציא הרבה כסף על קירור..."

"אינטל יותר טובים בביצועים..."

וכ'ו...

אנשים אלה מעלים את חמתי לכן אני פונה אליכם בעזרה - אני מעוניין בחומר הסברתי אשר יטהר את שמה של (מצגות, , כתבות...)

ויסביר לאנשים אחת ולתמיד שהם טועים לגביה...

בתודה מראש,

RnGKay

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"המעבד נשרף מהר"- זה נכון למי שאין מזגן בימים חמים אלו.

"אין אחריות על המעבד"- לא הספקתי לשמוע על זה.

"צריך להוציא כסף על קרור" זה עבודה לגבי אלה שאין להם מזגן ןלא מוכנים לקחת סיכון שהמעבד ישרף.

"אינטל יותר טובים בביצועים" זה נכון מאוד מכיוון שבקיץ המעבד נתקע בעבודה קשה וחוץ מזה אל תשכח את יכולות ה- .oc

נ.ב: אל תקרא לאף אחד בור מכיוון שדעתו שונה משלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"המעבד נשרף מהר"- זה נכון למי שאין מזגן בימים חמים אלו.

"אין אחריות על המעבד"- לא הספקתי לשמוע על זה.

"צריך להוציא כסף על קרור" זה עבודה לגבי אלה שאין להם מזגן ןלא מוכנים לקחת סיכון שהמעבד ישרף.

"אינטל יותר טובים בביצועים" זה נכון מאוד מכיוון שבקיץ המעבד נתקע בעבודה קשה וחוץ מזה אל תשכח את יכולות ה- .oc

נ.ב: אל תקרא לאף אחד בור מכיוון שדעתו שונה משלך.

גיבוב כזה של שטויות לא ראיתי הרבה זמן...........

א. לא נכון בכלל, גם עם הקירור הסטנדרטי שמגיע עם המעבד. בלי OC הוא יחזיק יפה מאוד.

ב. אין טענות

ג. שטויות, ראה א'.

ד. שוב שטויות, למעט לגבי יכולות OC. גם זה בערבון מוגבל, אנשים מגיעים עם המעבדים החדשים (0.13) לתוצאות מרשימות. אמנם באחוזים השיפור קטן יותר אבל עדיין, ב-2.1GHZ מהיר יותר מ-P4 ב-2.6......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שאומר את זה הוא כן בור, כי הוא לא מביע דעה אלא קובע עובדה בשטח.

מה הקשר למזגן!?

אין לי מזגן בבית והמעבד שלי עדיין לא נשרף ואפילו לא קרוב לזה, ומנסיון, סטנדרטי מספיק בהחלט!

די כבר לז**ן את השכל אם אין לכם נסיון אישי עם מעבד שרוף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה סיבות שאנשים עם מעבדי Athlon מוצאים יותר בעיות התחממות מאשר אנשים בעלי מעבדי אינטל.

א. חלק גדול יותר מאנשי ה Do It Yourself משתמשים במעבדים של ובניגוד לחנויות שמרכיבות כמה מחשבים כל יום ולכן מנוסות בתקלות שונות ויודעות איך להמנע מהן המשתמש הביתי הממוצע בונה מחשב כל תקופת זמן ארוכה הרבה יותר והוא הרבה פחות מנוסה בהרכבה נכונה של מחשב. אני לא פגשתי אדם שמתעסק הרבה עם חומרה שיש לו בעית התחממות (ואת אלא שכן מתעסקים עם חומרה ויש להם Athlon אין להם בעית התחממות).

ב. ספקים - ספקי כוח הם מקור לרוב הבעיות יציבות/התחממות - הדרישות החשמליות של חומרה חזקה כזו שאנשים בפורם כזה למשל קונים צורכת המון חשמל. דוגמה כרטיס מסך GeForce 4 Ti צורך באיזור של 50W בעוד הכרטיס הממוצע שהולך למחשב בעיתון כמו GeForce 2 MX צורך באיזור ה 20W. ויש עוד גורמים כמו HD גדולים ומהירים, כרטיסי קול טובים וכו'. כל אלא מצריכים ספק טוב וחזק - וספק שאינו כזה יתן זרם לא אחיד שיוצר בעיות התחממות ואי-יציבות כללית.

ההוכחות בשטח - אני לא ראיתי אתר חומרה שמבקר את על בעיות יציבות שנובעות מהמעבד שלהם. פשוט - אתרי חומרה יודעים לבנות מחשבים.

מי שיש לו מקרה ספציפי שנוגד את דברי מוזמן להגיב.

נ.ב.

אחד ממעבדי ה PC החמים ביותר בשנים האחרונות היה דווקא הפנטיום 4 2Ghz שצרך 75W המעבדים החמים ביותר של כמו ה T-Bird 1.4 וה Palomino 2100+ לא עברו את המספר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ביקשתי שתסבירו לי! אני יודע טוב מאוד את מה שכתוב לעיל...

ביקשתי חומר הסברתי לאנשים עם אממממ... נגיד בלי להעליב.... חוסר IQ, קצת יותר איטיים מאיתנו ;D

משהו שאני יכול להראות שיסיר ספק מלבם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מזגן בבית והמעבד שלי עדיין לא נשרף ואפילו לא קרוב לזה, ומנסיון, סטנדרטי מספיק בהחלט!

כנ"ל אצלי.

חומר הסברתי לא ממש מצאתי, אבל הנה כמה מסמכים מהאתר של שאולי יעזרו לך:

AMD Athlon Processor Quick Reference FAQ

Socket A - AMD Processor Installation Guide

AMD Athlon System Cooling Guidelines

בכולם יש התייחסות לנושאי חום, נכון וייעוץ לגבי פרטים בהתקנה שעליהם צריך להקפיד כדי להמנע מבעיות.

לדעתי, אם אנשים מתעקשים לתת לטכנאי חאפר לעשות את העבודה או להתקין בעצמם את המעבד מבלי לקרוא את ה-manual, שיקנו מעבד של ושיתעללו בו... ;)

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, מצאתי! :smoke:

AMD Thermal Protection video

הקליפ הזה מציג את ה-LED שנדלק ברגע שמסירים את המ-HSF ומה שקורה כשהמאוורר מפסיק לעבוד (הם המשיכו לשחק Quake3 עוד 9 דקות עד שהמחשב נתקע).

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מה שתגידו אני מעדיף אינטל הוא מטבעו יותר קר ואני מעדיף לקחת אינטל ולקרוע אותו בOC

כנ"ל!!!

לקרוע אותו בOC? כבר ראינו שזה לא תמיד קורה. אגב, מעבדי לא נשרפים מהר, או קרובים להשרפות, לי יש דיורון 1G, עם קירור סטוק, עם משחה טרמית בלי שם, שעובד ב45 עם מזגן, 52 בלי, וזה בסדר גמור. AXP עוד יותר עמיד, 65 זה בסדר. זה יותר חם מאינטל, זה יותר חם מהגוף שלנו, אבל זה לא חם. לא תריך לטהר את שמה של , יש כאן מספר אנשים שמשוכנעים שכסף יש בלי הגבלה, אז הם זורקים עוד 1000 שקל רק כדי לעשות OC... מעבדי הם בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מה שתגידו אני מעדיף אינטל הוא מטבעו יותר קר ואני מעדיף לקחת אינטל ולקרוע אותו בOC

כנ"ל!!!

לקרוע אותו בOC? כבר ראינו שזה לא תמיד קורה. אגב, מעבדי לא נשרפים מהר, או קרובים להשרפות, לי יש דיורון 1G, עם קירור סטוק, עם משחה טרמית בלי שם, שעובד ב45 עם מזגן, 52 בלי, וזה בסדר גמור. AXP עוד יותר עמיד, 65 זה בסדר. זה יותר חם מאינטל, זה יותר חם מהגוף שלנו, אבל זה לא חם. לא תריך לטהר את שמה של , יש כאן מספר אנשים שמשוכנעים שכסף יש בלי הגבלה, אז הם זורקים עוד 1000 שקל רק כדי לעשות OC... מעבדי הם בסדר גמור.

למה להפוך את דברי טענותי היו שהם מתחממים יותר וזה הוכח כנכון אבל בשום אופן לא טענתי שהם נשרפים,

מה שגם אם תשימו לב לגודלם פי 2 מאינטל וביצועים לא בשמיים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...