Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 47 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בשלב מסוים במשחק אחרי איזו משימה שאומרים לך להשתלט על איזה אזור שהוא בטריטוריה של כנופיה אחרת......ומהמשימה הזו והלאה אתה תראה את כל המפה בכמה צבעים: ירוק (טריטוריה שלך), סגול (הכנופיה האחרת) וצהוב

כשתגיע למשימה הזו תבין כבר איך להשתלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש!!!!

איזה משחק ענק!!!

כל רגע פשוט מעלה בי את התחושה לשחק בו עוד......................פשוט מעולה...........

ותנחשו מה?

עובד חלק על 1024X768 X16 ואיכות מטורפת............פשוט כיף לשחק בו ועוד זה עובד חלק ,בלי תקיעות ודברים אחרים בכלל.........עם FX5200LE באוברקלוק..!!

:ylsuper: :ylsuper: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :ylsuper: :funn: :elkgrin: :funn: :funn: :biglaugh: :anim-jjd: :anim-jjd: :anim-jjd: :anim-jjd: :anim-jjd: :biggrinangelA::funn: :DJsmile:

עכשיו כמה שאלות

איך אני פאקינג גורם למטוס לזוז לצד שמאל או ימין כשהוא על הקרקע ולא באוויר?

הם תקעו אותו מול גדר ואני לא יכול לטוס בגללה.......

2איך אני קונה סייף אווס בעיר ?

איפה אני מוצא את המסוק של הצבא?

ואיפה אני מגיע לאזור הזה של החייזרים איפה שNIM901 הגיע

תודה מראש! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון כל הזמן תיהיה בצד ימין דבר שני ככשבט הרכבת הראשונה ממול תעקוף את הרכבת שלך ותסע מלפניה כך שהשן ימשיך לרות עליה אחרי שהיא עוברת תעבור שוב לצד ימין תלחץ מידי פעם על Q כדי לראות שהשמן פוגע באנשים עם הוא לא תתרחק או תתקרב קצת לרכבת כשאתה מגיע לעליה תעלה עליה סעה מהר תעקוף את הרכבת שלך ותעבור שוב לצד ימין ותמשיך לרות באנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובד לי חלק על PIII 833@910 וGEFORCE MX @ 360 @ 360 memory. עובד על 1240X1024 חלק

אבל על FPS נמוך יחסית (30~ משתנה בין מקומות). ניסיתי פילטרים על MAX ולא ירד כ"כ הרבה. אני חושב שזה בגלל

שהוא לא תומך בSHADERS, אז זה לא דורש כוח עיבוד כזה גדול.

בכל מקרה יש לי שאלה:

במשימה שאתה צריך להגיע למוסך הזה שמשפר את האוטו עם ההידראוליקה ואז אתה הולך ל"דו-קרב קפיצות", איך בדיוק

עוברים את זה ? כל פעם שאני קופץ כתוב לי"Bad" או "To late" וכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...